Sayfa 5 / 11 İlkİlk 123456789 ... SonSon
Toplam 162 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    rindcan Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    24.09-2017
    Saat
    23:44
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bak ya bizde bişeyler öğrendik..demek omurilik felçli olanın da cinsel fonksiyonu varmış

Üye
    şerife telli Avatarı

Son Giriş
    30.12-2007
    Saat
    09:24
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ARKADAŞLAR KONUYU TAMAMEN SORUNUN CEVABI OLMAKTAN SAPTIRAN KİŞİLER VAR. BENCE BURDA HERKES KENDİ YAŞANTISINA GÖRE BİŞEYLER YAZMIŞ. FAKAT HEP BİRİLERİNDEN BAHSEDİYORMUŞ GİBİ HİSSETTİRMİŞLER.(İSTİSNALAR VAR TABİ.) BEN ÇİFT TARAF PROTEZ KULLANIYORUM. 13 YILLIK EVLİYİM. 3 TANE ÇOCUĞUM VAR. EŞİM ÇOCUK FELCİ GEÇİRMİŞ. BU ARADA ÇALIŞIYORUM. YANİ İNSAN İSTEDİKTEN SONRA HERŞEYİN ÜSTESİNDEN GELEBİLİYOR. YANİ ALLAH YARDIM EDİYOR. YETERKİ BİZ İSTEYELİM. BELKİ BENİM KONUMUM DA KONUYLA ALAKALI DEĞİL AMA ÖZÜRLÜLER EVLENMESİN DİYENLERE CEVAP İÇİN YAZDIM. NE DEMEK ENGELLİYSEK DUYGULARIMIZ DAMI ENGELLİ. ALLAH O HİSSİ HER CANLIYA VERMİŞ. ÇOK AFEDERSİNİZ AMA HAYVANLAR DA DAHİ VARKEN BİZLER NEDEN KAÇALIM BU DURUMDAN? BU SİTE SAYESİNDE ENGELLİ KARDEŞLERİMİ ÇOK DAHA İYİ TANIYORUM. FAKAT BİKAÇ TANE KARDEŞİMİZ ÇOK KARAMSAR.EVLENMEKLE HAYAT ASLA ZİNDAN OLMUYOR. EĞER EVLENMEZSEK İŞTE OZAMAN HAYATIMIZ KARARIYOR. BEN HİÇBİR ZAMAN ÜMİDİMİ KAYBETMEDİM. YANİ ALLAH HEP YARDIM ETTİ. HERŞEYE RAĞMEN HAYAT TÜM GÜZELLİĞİYLE DEVAM EDİYOR. İNSANLARI ÇOK SEVİYORUM. ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN.

Üye
    zekhan Avatarı

Son Giriş
    10.02-2017
    Saat
    00:25
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bunun en güzel yolu uzman hekimin yapacağı tetkikler ile hangi yöntemi kullanacağının anlaşılmasıdır. Herkesde farklı farklıdır çünkü. 50 tane T-9 parapileji olanların hiç birisi bir birine banzemeyebilir bu konuda.

Üye
    sabre42 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    06.03-2016
    Saat
    22:55
    Yaşadığı Yer
    Marmaris
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şerife telli kardeşim bizim gibi olanların duygularını o kadar güzel ifade etmişsin ki sizi canıgönülden tebrik ederim.Tüm yazdıklarınıza katılıyorum.Önce yaşama umutla bakmalı ve yaşamdaki her nimetten faydalanabilmenin bizim gibi olanlarında hakkının olduğunu kabul etmeliyiz.Size ailenizle ve sevdiklerinizle yaşam boyu mutluluklar dilerim.

Üye
    GuRuR Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    22:23
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

[Soru] Belden aşağısı tutmayan birisinin cinsel hayatı olur, evlenebilir mi?

Bence bu işin aşağısı yukarısı yok olay beyinde bitiyo,insanlar birbirleriyle evlenirken sonuçta konuşarak anlaşarak evleniyo hayatı paylaşmak için ,arkadaşlar herşeye hazırlıklı olun hayatta her insan engelli adayıdır ,eşiniz sağlıklıyken engelli oldu onu bırakıp terkmi ediceğiz ,veya ikimizde engelliydik oldu ya birimiz iyileştik bir diğerini terkmi edeceğiz sanırım bu insanoğlunun hamurunda var..Zaten evlenen arkadaşlar sorunun cevabını yazmışlar, cocukları varmış hemde mutlular,darısı diğerlerinin başına.
    Saygılar...

Üye
    AYCAGOZLU Avatarı

Gerçek Adı
    aslı
    Son Giriş
    23.08-2017
    Saat
    15:25
    Yaşadığı Yer
    BALIKESİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

TEŞEKÜR EDERİM ARKADAŞLAR İNŞALLAH ZAMANI GELİNCE BİZDE O BEYAZ GELİNLİĞİN SAHİBİ OLURUZ

Üye
    Ben..VE..Sen Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:37
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    3

herkez hakında hayırlısını dılıyom allah herkezın yardımcısı olsun nedıyım ama okadar sıtreslı olmayın bu cıttı anlamda cınsel yaşantınızı etkıler bır pıroblemınız yoksa bıle kendı ellerınızle pıroblem yaratırsınız (sagılar) :evil: :twisted:

Üye
    NERONN Avatarı

Son Giriş
    24.04-2009
    Saat
    19:21
    Yaşadığı Yer
    istbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ARKADAŞLAR ENGELLİ EVLENMESİN DİYE BİR SÖZ OLAMAZ AMA BAZI ARKADAŞLARIN SÖYLEDİĞİ TOPLUMUN YARAYAN KANISI MAHALLE BAKKALI BİLE EŞİNİZE KUR YAPIYOR DİYEN VEYA BU GİBİ KONULARI ZAMANINDA BİRE BİR YAŞIYAN ARKADAŞLARIN BAHETTİĞİ BAŞKA BİR ŞEY BU DEVİRDE İKİ SAĞLIKLI KİŞİ EVLENEMİYOR VEYA ALEL ACELE EVLİLİK YAPIYOR SONUNDADA AYRILIYORLAR OLAN ORTADA KALAN ÇOÇUĞA OLUYOR EVLİLİK SIRF EVLENDİM DEMEK İÇİN EVLENİLMEZ BİZİM ÜLKEMİZİN ŞARTLARI NEDİR İYİ DÜŞÜNMEK VE ONA GÖRE BİR KARAR VERİP MEZARA KADAR EVLENMEK GEREKİYOR YOKSA EVLENMEK HER BİREYİN HAKKIDIR BU ENGELLİ İSE İKİ MİSLİ HAKKIDIR AMA DEDİĞİM GİBİ ÇOK İYİ DÜŞÜNÜP EVLİLİK KARARI ÖYLE ALINMALI BU ÇOK ZOR BİR MESELE ÖMÜR BOYU KONUŞULACAK BİR KONU DİLERİM EGELLİ KARDEŞLERİN TÜM OLUMLU DİLEKLERİ OLUMLU OLUR YUVALARINDA MUTLU MESUT OLURLAR ACI TEÇRÜBE GEÇİREN ARKADAŞLARIMDADA CANLARI S OLSUN ALLAHTAN ÜMİT KESİLMEZ MÜCADELEYE DEVAM DİYORUM PES ETME YOK ELMA BAŞKA ARMUT BAŞKADIR TÜM ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM BY BY

Üye
    gtrcgokhan Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan Öz
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

memlekette ikinci bahar gibi kıtlar da yaşıyormuş be vay anasını böyle bir mahlukatı ciddiye alıp da cevaplandıranlara da ayrıca teessüflerimi bildiriyorum

Üye
    Okuyanus Avatarı

Son Giriş
    20.02-2009
    Saat
    21:50
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ikinci bahar Mesajı Gör
    Bence omirilik felçli bir erkek ,evlenemez ve evlenmemeli de; hele de sağlıklı bir kadınla asla yapmamalı derim ben,üzüntüden ölürler çünkü..
    tıbbi açıdan bildiğim kadarıyla olması gereken şekilde erkek değildir..
    Sanmıyorum ki duygusallık,romantizim ,anlayışlı bir kadın gibi safsatalar evliliği sürdürmeye yetsin..
    Kısaca ;omirilik felçli bir erkek erkekliğini kaybetmiştir benim gözümde..
    Dışarda gezerken görünce ,sandalyede bir felçli erkek kızlara bakıp kesiyorsa ''''yazık'' diyorum içimden üzülüyorum..
    Ayrıca,evlenmesin felçli bir erkek de ,kadın da onlarda bekar ölsünler dünyanın sonu değil ya!!
    AMA aşık olup sevebilirler bu çok normal bana göre..
    bunu yazan arkadaşa sormak istiyorum engelliler hakkında ne kadar bilgisi war ama bunu yazmadan önca biraz kendini geliştirsin beynini geliştirsin çünkü oda zihinsel engelli olma yönünde hızla ilerliyor toplumumuzda hala bu zihniyetlerin kaldığını görmek üzücü ben engelli bir basketbolcuyum we eminimki bunu yazan arkadaşımız benim yapabildiklerimin 4 de 1ini bile yapamaz benim takımımdaki bütün engelli sporcu abilerimin evli we çocuklu olduğunu sölemek we bu arkadaşın kazandığının 2__3 katı para kazandığını we bu arkadaş gibi bu şekilde yazı yazıp kendinin havasını yapmaktan ziyade pek çok yardım kuruluşunada yardım ettiklerini bunun gibi arkadaşların eğitimini üstlendiklerini biliorum umarım yazdığı şeyin nekadar küçük düşürücü olduğunu anlamıştır...özel mesaj atabilirsiniz...daha önce soranlar için sölüyorum...

Üye
    Okuyanus Avatarı

Son Giriş
    20.02-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: bayke Mesajı Gör
    :lol: :?
    bab-ı alide bi söz vardır "biz burda kırk kişiyiz birbirimizi biliriz" denir.
    ben de 25 yıllık of luyum.
    gerçekden biz çok güzel maç çıkarırız 90dk. üzerine bi 90dk. daha oynarız gerekirse bi 90 daha.
    kondüsyon muhteşemdir. çünkü harika bi teknik desteğimiz vardır.
    ama hocam gol atamayız biliyosun dii mi..?
    golsüz maçın tadı da pek iyi olmuyo. bi süre sonra sıkıyo.
    şimdi golle neyi kastettiğimi bana sorma ayıp olur :wink:
    yürü be oflu abi kim tutar seni diorum

Üye
    Okuyanus Avatarı

Son Giriş
    20.02-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: gtrcgokhan Mesajı Gör
    memlekette ikinci bahar gibi kıtlar da yaşıyormuş be vay anasını böyle bir mahlukatı ciddiye alıp da cevaplandıranlara da ayrıca teessüflerimi bildiriyorum
    cvp werme taraftarı değildik aslında arkadaşım ama bu tür kıt arklarında eğitilmesi gerek...çünkü bunlar kendilerini ulaşılmaz sanıorlar psikolojik bişey yani...

Üye
    Okuyanus Avatarı

Son Giriş
    20.02-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: rindcan Mesajı Gör
    bak ya bizde bişeyler öğrendik..demek omurilik felçli olanın da cinsel fonksiyonu varmış
    ewet dostum hemde sizinkinin aynısı hatta daha fazlası...

Üye
    aliş şerif Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    afyonkarahisar
    Alınan Beğeniler
    46
    Verilen Beğeniler
    45

vardır vardır motor çalışıosa sorun yok sürersin ne şekilde olursan ol

Üye
    memati Avatarı

Son Giriş
    14.10-2017
    Saat
    18:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: aliş şerif Mesajı Gör
    vardır vardır motor çalışıosa sorun yok sürersin ne şekilde olursan ol
    işte bilimsel açıklama

Sayfa 5 / 11 İlkİlk 123456789 ... SonSon

LinkBacks (?)

1. 13.01-2012, 13:37
  2. 16.12-2011, 18:33
  3. 14.12-2011, 05:57
  4. 14.12-2011, 04:08
  5. 14.12-2011, 04:07