Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Askıda Üyelik
    restless Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    biyer
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sevgili forum arkadaşlarım, engelli dostlarım, sevgili Romalılar!

bunca insan yalnızken neden bunca insan yalnız?

bir hayalim var (i have a dream)

Kimsenin kimseyi yargılamadığı, herkesin çekinmeden konuşabildiği, gönlünü açabildiği, tanışmaya hevesli olduğu, daha samimi daha cesur, hesapsız çekincesiz içinden geldiği gibi yazıp tanışıp arkadaş-dost- ve dahası olabildiği, daha fazla dertleşebildiği, daha anlayışlı saygılı hoşgörülü olduğu, şakaların yapılıp kimsenin alınganlık yapmadığı bir forum başlığı, bir ortam bir hareket olsa ne güzel olur.

tekerlekli sandalye bulunur, işitme cihazı bulunur, ortez-protez bulunur, atamalar yapılır, evde bakım aylıkları yatar, bunlar bulunur. ee sonra?
    bize insan gerek.

2007'den beri buradayım, bence en büyük sorun bu.

28 yaşındayım, giderek yalnızlaştığımı ve hayatı ıskaladığımı hissetmeye başladım.

şu bahar ayında tüm çevre yeşillenirken, yeni insanlarla tanışsak güzel olur gibi geliyor bana.

Üye
    Nagihan07 Avatarı

Gerçek Adı
    Yüksel
    Son Giriş
    28.04-2015
    Saat
    14:22
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili Romalı kardeşim... kesinle haklısın, fakat sağlıklı insanların bile sorunlarla baş etmeye çalıştığında zorlandığı düşünülürse Engellilerin durumunu elbette ki biliyorsun, Kimi EKPSS ye umut bağladı kimi emeklilik işlemlerinin derdinde, elimizden bir şey gelmiyor kimsenin kimseye faydası yok,

aslında eğlenceli ve kaliteli vakit geçirmek lazım, mesela forumda emeklilik ile soru soran biri belki en sevdiğin müziği seviyor oturup konuşsan eğlenceli adamdır..

yalnızlığı biraz da biz yapıyoruz, her şey bir merhabayla başlıyor.. benim oturduğum semtte merhaba diyen yok kafasını çeviriyor insanlar..

sen merhaba dediğinde aleykümselam diyen komşularım var..

Üye
    Fatihhhh Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih Öztürk
    Son Giriş
    05.05-2017
    Saat
    01:41
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    4

Ben de Kocaeli/Gebze de yaşıyorum sen iste abicim her zaman yanında olayım bee

Askıda Üyelik
    restless Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    biyer
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Fatih eyvallah kardeşim : ) ben de senin yanındayım bir sorunun olursa, gebzeye selam.