Sayfa 4 / 20 İlkİlk 1234567814 ... SonSon
Toplam 291 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    RüzgarGülü55 Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:33
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Hımm gerçekten olaya baya realist yaklaşmşsınız tebrikler biz bile sizin düşündğnz kadar asosyal değlz yani yok kafa takmak değlde,malum toplumumuzda evde kalmak diye.bişey var ve bunu önceden blmek,sebebininde engelnz olması üzüyo sadece.yoksa baba evi en rahat evdir))

Üye
    venom Avatarı

Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    12:09
    Yaşadığı Yer
    hayal dünyası
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: kaderimsee çekerim.. Mesajı Gör
    engelli olmasaydım evlenip çocuklarıma ve eşime iyi bir baba olabilirdim..eminim bundan ama olmadı işte(
    kardeşim bence sewinmelisin engeli olduğun için. çünkü hayattaki en büyük engel kadın eş engelidir.. yat kalk ALLAH'a şükret..

Üye
    RüzgarGülü55 Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    3

VENOM her ne olursa olsun engelli olmak şükredilcek bişey değil..kadınlar bu kadar rahatsz ediyosa evlenmezsn olur bter ama engelli olmak öylemi ???

Üye
    venom Avatarı

Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    hayal dünyası
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

valla hatice kardeş? ben sadece şakayla karışık söyledim. ewet engel adı üstünde başlı başına bir dert. ben şükrediyorum, çünkü engelim dış değilde içte. ha fakat keşke engelim içte değilde dışta yani ayak yani el vs.. dediğimde olmuştur.. ben ewliyim.. inanın insanın hayattaki en büyük engeli hayatındaki kadındır. ne yaparsan yap mutlu edemiyorsun..( bilmem belkide her eş için geçerli değildir) ALLAH'tan belalarınımı istiyorlar bilmem. yiyiyon içiyon televizyon başında akşamlıyon. daha ne istiyon be kadın..

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

venom uygulamak sana kalmis begenirsen sana oneri. o begenmedigin esinin yaninda sagir ol . duymazsin sen konusursun bak. ama kabahatli sensen sagirlikta karetmez

Üye
    venom Avatarı

Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    hayal dünyası
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

shukufe;

arkadaşım aslında çoğu şaka olsun diye söyledim. bunları yazarken eşimde yanı başımdaydı.. hakketen kahrımı çekecek nadir inlardan biridir. hemen hemen hatasızdır. fakat şunu kesinlikle abartısız söylüyorum ewlilik bir newide baş belasıdır. tabikide maddi açıdan. aylığın iyiyse veya yan bir gelirin varsa birde eşin iyi biriyse kralsın. yok aksine gelir kötü veya karın tokluğuna zor bela yetiyorsa, birde yan gelir yoksa o zaman melek olan eşin bazen ... onun için ewlilik herkesin harcı olmasa gerek.. çok sorumluluk isteyen bir iş. anlayacağınız bana göre değildi aslında, özgürlüğüm gitti tamanlamıyla aman eşim duymasın bunu.?

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:53
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

maneviyatı güçlü olan oturup gözlerini kapatıp silkelenirse neden allahın böyle bir imtihan verdigini anlar..herşeyde bir hayır var düşünüyorum ben şuan annem babam yaşlı yanlarında kimse yok evlenen gitti ihtiyaçlarını benim karşılamam gerek eger bende böyle olmasaydım bende evlenip işe girip biyerlere giderdim ama rabbim bu engeli verdi bana gidemezsin anneni babanı bırakıp gidemezsin dedi gitmiyorum bende evlenmiyorum bırakmıyorum onların duası yeter onların duasıyla daha iyi işe girecegime inanıyorum,onların duasıyla daha huzurlu bi yuva kuracagıma inanıyorum er yada geç herşeyin mükafatını rabbim verir..

Üye
    hanedar Avatarı

Gerçek Adı
    huseyin
    Son Giriş
    29.09-2017
    Saat
    23:23
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Hayattan zevk ala bilirdim ..d hayata karamsar bakmazdim her zaman olaki aklima gele bilecek engelimle karsilasip piskolojim bozulmazdi .hayat iste genelde her şeye rağmen sukretmeyi bilmek gerek .hayat çok güzel

Üye
    _çalıkuşu_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    289
    Verilen Beğeniler
    94
    Blog Mesajları
    17

Bambaşka.harika bir hayatım olurdu diyemiyeceğim.orasını Allah bilir.yine öğretmen olurdum.eğitim hayatımda ve kariyerimde bişey değişmezdi.engel durumumun okumama bir engeli yok fakat evlenmeme engel olduğu aşikar.şimdiye kadar çoktan evli ve Allah verirse çocuklarım olmuştu.ha mutlu mu olurdum orasını bilemem...engelli olmanın hayat arkadaşı bulmaya engel oluşturduğu sanırım ortak noktamız.tamam herşey nasip ama nasip olmamasındada sebep engelimiz oluyor.engelli olmasaydım bu seferde başka bi sebep verirdi Allah..

Üye
    fero Avatarı

Son Giriş
    25.06-2015
    Saat
    22:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Onemli olan,hickimseye ihtiyacım yokken,varmıs gibi yasamak bence! İhtiyacın yokken zaten umursamazsın.Umursamamak da bence bencilliktir!
    İnsanlar,ayakları uzerinde durabilmeyi bencillige kadar goturuyor.Ben,ayakları uzerinde durabiliyorum ve baskasının ne dusundugu ne hissettigi umurumda degil,demek bana gore bencillige mesru bir hal kazandırmaktır.Bana gore ayakları uzerinde durabilen insan,umursayan,baskalarının mutlulugu icin sorumluluk hisseden ve bunu zorunluluktan degil de insanı insan yapan ozelliginden dolayı yapabilendir.Ve iste bu,bana gore ayakları uzerinde durabilmektir,durmaktır. Unutmayalım,bu dunyada kimseye ihtiyacı olmayan hickimse yoktur.Ama en etkili olan, sevgi ihtiyacını gidermektir ve gerisi mezedir sadece. Sevgiyle kalın

Üye
    RüzgarGülü55 Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    3

Engelli olduğunuz için nasıl hayata tutundunuz ki çok merak ettm,genelde tam tersi oluyoda

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:53
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

herkesin evlenme sorunu var bunun sebebi bence engelli erkekler engelsiz bayanlarla evlenmek istiyor,engelli bayanlarda engelsiz erkeklerle evlenmek istiyor,bizde böyle engelliler hayallerle ortada kalıyoruz yaş geçiyor şimdiden sonra evlensek ne yapacagız diyoruz öyle kalıyor,herkes adına konuşmadım ama şu paylaşımda yazışmalardan çıkardıgım ..

Üye
    turkuaz06 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    Bolu-Çankırı
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    5

daha iyi olurdu muhakkak.

Üye
    İLKNUR.ALANYA Avatarı

Gerçek Adı
    İLKNUR
    Son Giriş
    25.01-2017
    Saat
    14:24
    Yaşadığı Yer
    Alanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yaşım 30 hiç evlilik kaygısı yaşamadım teklifte alırım görücüde olur ama ben tekerlekli sandalyede bir bayan olarak evliliğin çok kolay olduğunu düşünmedim sorumluluk gerekli yeterince yoğun yaşıyoruz evlilik sorumluluğu arttırıcak aileyle yaşamak spor yapmak çalışmak kardeşler yeğenler bunlar benim için evlenmekten daha önemli kimse evde kalmaz isteyince herşey olur buna emin olun

Üye
    zelihaabaydın Avatarı

Gerçek Adı
    zeliş
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:15
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    aşk hayatım bambaşka olurdu

Sayfa 4 / 20 İlkİlk 1234567814 ... SonSon