Sayfa 17 / 20 İlkİlk ... 71314151617181920 SonSon
Toplam 291 mesajın 241-255 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    dilmacvolkan Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:13
    Yaşadığı Yer
    Rize - Çayeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    standart, düzgün, saçma sapan bi adam olurdum

Üye
    seker kiz Avatarı

Gerçek Adı
    Melike
    Son Giriş
    16.12-2017
    Saat
    18:49
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    19

Ben müzik ve dans tutkunuyum. Hep danslarıyla şarkılarını süsleyen bir müzisyen olmayı istemişimdir. Umarım reenkarnasyon yani yeniden varoluş olayı gerçektir de sonraki hayatımda bir müzisyen olurum. Yoksa hevesim kursağımda kalmış olarak ölmüş olacağım
    Konu seker kiz tarafından değiştirilmiştir (07.03-2016 Saat 21:22 ).

Ahmedkilicc
    Misafir Üye
    Ahmedkilicc Avatarı

@seker kiz reenkarnasyon diye bişey yok maalesef

Üye
    vito06 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:32
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    4

aşk hayatım farklı olabilirdi onun haricinde pek değişen bişey olmazdı heralde

Üye
    tsunami_ Avatarı

Gerçek Adı
    Amando
    Son Giriş
    16.12-2017
    Saat
    22:02
    Yaşadığı Yer
    Uganda
    Alınan Beğeniler
    57
    Verilen Beğeniler
    16

sanırım bol bol sigara içerdim

Üye
    mineuy10 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    23
    Blog Mesajları
    5

Hayallerimin peşinden koşarak giderdim..

Üye
    fkrtce Avatarı

Gerçek Adı
    fikret
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    11:33
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

benim engelim olmasaydı hiç bir şey değişmezdi. evlilik hayali kuran arkadaşlar. evlilik olucaksa yılı ay ı günü saat i dakikası sanise sine kadar. anna rahminde yazılmıştır. çok düşünüp aklınızı meşkul etmeyin. ben ileri derece de distoni hastasıyım. ama diyer distoni tanısı konan bireylerden daha bir aktifim. annem arada der. fiko sen kız olsan sana gelirmisin. valla gelmem diyorum. yani asıl engeli düşünemeyen kişidir. maşallah ne güzel yorumlar yapmışsınız. düşüncenize bir adım atın gerisi gelicektir. saygılar..

Üye
    burhanettin Avatarı

Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    13:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Şu anda kolunun üst tarafında bir sızı var başparmağını kadar iniyor, hiç böyle bir durum daha önce olmamışıtı, şüpheleniyorum acaba genetikçi diye, Doktorlara gittim 4\5 defa bana sonuçda fizik ( rehabilitasyon) kültür fizik önerdi inşallah boyun fıtığı değildir önceden sırtta kireçlenme vardı riskli bir amaliyatıyla atlattım %40 engellilik verilmişti, düşünmek bile istemiyorum bir ikincisini, Allah günahlarını afetsin çok küfür etmiştim hayvan gibi, günaha girmiştim.
    Ne alaka konumuz siz engelli olmasaydınız ne yapardınız, konunun dışına neden taşılıyor, bununu şunun için anlattım, günaha biz engelliler çok çabuk giriyoruz ve aynı hataları bir kaç kez tekrarlıyoruz sonuç feci, hüsran hiç bir deli ( aynı işi hep yapan) hırsızlık, dolandırıcılık, kapkaçcılık, engelli değildir, onlar bakıma muhtaç ve Devletimizin koruması altında olması gereken hasta ruhlu insanlardır,
    Ben sonradan engelliyin pasif engelli, önceki yaşamından bir tık ileride olan biriyim Allah' ın zoruna gitmesin. Başarılı olmanın yolu tam bağımsızlık ve tam özgürlülüktür, egemenlik kayıtsız şartsız milletindir, Türk halkının dır, bir engellinin alabileceği en büyük ödül saygıdır, kendimle övünüyor ve gurur duyuyorum, alçak gömülü olduğum kadar, havalı olmayı da severim.
    Yalan ve küfür bir engellinin başını uğruna feda edebileceği enson amansızca akındır, çok büyük suç ve günahtır ben bu günahı daha fazla taşıyamam, duygularımı biraz olsun sizlerle, kader arkadaşlarımla paylaşma isteği duydum kovuldunuzmu diye de endişe ettim, ne komik deyilim, anlıyana sivrisinek saz, annamıyana davul zurna az.
    Ben engelli olmasaydım yan gel osman yapardım, asıl Engellilerin yaşam mücadelesi vermeleri daha onurlu ve şereftir, lütfen engelli arkadaşlardan bu onuru biraz olsun hissetmeleri istiyorum, biraz olsun genetikten uzak durun aynı filimi defalarca seyredib kilitlenmeyin, aynı oyunlara gelmeyin, biraz Delikanlı olun.

Üye
    gül rengi Avatarı

Gerçek Adı
    sakine
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    09:11
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Daha önce hic bi engeli yokken aniden engelli olmak bu toplumda gerçekten zor ama tüm zorluklara karşı hepimiz biyerlerden tutunmak zorundayız ben şuan memurum belkide engelli olmasaydim başka bi mesleğim olacaktı, veya hiç bi mesleğim olmayacaktı şuan tanıdığım insanları hiç tanımamış olacaktım hayatın bana kattıkları bu kadar anlamlı olmayacaktı belki..

Üye
    karakabus_ Avatarı

Gerçek Adı
    samet
    Son Giriş
    01.10-2017
    Saat
    16:13
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

engelli olmasaydım büyük ihtimalle devlet memuru olmazdım. (buradan sadece engelliler devlet memuru olur gibi bir çıkarım yapılmasın) baba mesleği olan nakliyecilik yapardım herhalde...

Üye
    Esra.27 Avatarı

Gerçek Adı
    Esra
    Son Giriş
    14.10-2016
    Saat
    21:14
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yine ayni olurdu galiba tek farkim engelli olmazdim 😕

Ahmedkilicc
    Misafir Üye
    Ahmedkilicc Avatarı

@Esra.27 çünkü şükredecek bir durumdasın,gerçi her haliyle şükretmeli insan...

Üye
    mami23082 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed
    Son Giriş
    17.12-2016
    Saat
    02:49
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    5
    Blog Mesajları
    3

insanevladıyla karşılaşmak zor bu zamanda cidden ... millet hem hakkımızı alıp hem bizi beğenmiyor

Üye
    Solveus Avatarı

Son Giriş
    01.05-2017
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: zelihaabaydın Mesajı Gör
    aşk hayatım bambaşka olurdu
    bunu en iyi ben biliyorum...az mı konuştuk)

Üye
    Solveus Avatarı

Son Giriş
    01.05-2017
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar 2015 ağustosunda guillain barre sendromu denen tuhaf bir rahatsızlık geçirdim ve boynumdan aşağısı felç kaldı...bu rhatsızlıklık istatististiklere göre 100.000 1 görülüyor....geçici bir tür nörolojik felç ve sekel bırakabiliyor da.....kendi bağışıklık sisteminiz kafayı yiyip kendi sinir sisteminizi tahrip etmeye başlıyor,,,,beyin ve omurilk etkilenmiyor,sadece çevresel sinirler ve sinir kökleri,,,,vucudumun üst yarısı normale döndü.....gövde,bel,kalça,kollar,eller vs.....şuan yürüyebiliyorum ama bunun için 6 ay geçmesi gerekti...bacaklarım hala çok güçsüz...güçlendiriyorum tabi ama zaman alıcak eskiye yaklaşmak...8 ay oldu o günden bugüne....8 ay hayatımın en kötü günleriydi hiç kuşkusuz......tanrım,,,yürüyememek....istediğim gibi en azındn alışık olduğum yürüme tarzında yürüyememek!!!! bacakların titremesi,,,dizlerin titremesi,,,çok şükür bunlar geride kaldı ama halen yeni duruma alışamadım....zaman geçtikçe daha iyi olacak bacaklarım ama şuan topuklu ayakkabı giyememek beni delirtiyor....düz pabuçlara hiç alışık değilim,hayatımda hiç giymedim fakat mecburen spor ayakkabı giyiyorum 8aydır....motor hareketlerin hemen hemen hepsi döndü fakat şuan nispeten engelli olmak fikrine halen alışamadım....kısacası dostlar özel ve sosyal hayatım da bundan nasibini aldı ve her ne akdar iyileşiyor olsam da şuan hiç mutlu değilim,,,,sizle paylaşmak istedim hislerimi

@seker kiz
    şeker kız engelin nedir blmiyorum ama ben şuan istediğim gibi dansedemiyorum bu da beni çok üzüyor....tamam bir iki ay öncesine göre daha iyi dansediyorum ama hala istediğim figürleri yapmakta zorlanıyorum....yukarda uzun uzun yazdım 2015 ağustosunda guillain barre sendrom geçirdim diye,,,,o nedenle şuan ince dans figürleri benim için hayal,,,seni çok iyi anlıyorum!!

Sayfa 17 / 20 İlkİlk ... 71314151617181920 SonSon