Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 35 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    etem1969 Avatarı

Gerçek Adı
    etem özkul
    Son Giriş
    30.07-2017
    Saat
    11:47
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ALLAHINselamı hem engelli hemde benim gibi yalnız olanların üzerine olsun yalnız hissetmek kadar kötü bir şey yok çevreniz sizi anlamaz herşey menfaat herşey sahte geçek seven gerçek arkadaş gerçek dost bulmak dünyada benim için artık çok zor azkaldı biliyorum çok güçlü iki düşmanım var ama yeneceğim onları inanıyorum sizde inanın güçlü olan biziz

Üye
    _DELAL_ Avatarı

Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    21:49
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    18

Güçlü 2 düşmanınız kim?yada ne?

Üye
    ***Neri*** Avatarı

Gerçek Adı
    neriman
    Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    19:58
    Yaşadığı Yer
    BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Tahminimce engelli olmak ve yalnizlik olsa gerek

Bu arada bu iki dusmani alt etmek bizlerin elinde ben de yeri gelir yanliz hissederim yeeri gelir dunnyaya sigamam.ama en guclu silhim var bu iki dusmana inat gülüyorum sonucda etten kemikden insanlariz duygusuz kalamayiz yeri gelir aglariz yeri gelr icinize kokru siner karamsar oluruz hersey bizler icin bunu sakin unutmayin hayati dalgaya almak en guzeeli ciddiye alir herseyi kafana takarsan saglam.olan bi aklim vardi onuda hayat aldi der durursun

Üye
    tılafsınlı Avatarı

Gerçek Adı
    Katip
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yaşamak istemediğim bir yer.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    0

engelli ve yalnız işte o benim

Üye
    serdaruz Avatarı

Gerçek Adı
    serdar uz
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    Bilecik
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

Neriman güldürme beni sen mi yalnızsın Allah insanları yalnız yaratmamıştır yalnızlık ve teklik sadece yüce yaradana mahsustur unutmayın kısmet bu işler yalnızlıktan bahsediyorsunuz ama bir sürü insan gönderinize cevap yazıyor yalnızım diyorsunuz herşeyi öğrenmiş bilgisayardan yazı yazabiliyorsunuz demek sandığınız kadar yalnız değilmişsiniz eş konusuna gelince dedim ya< kısmet ne zaman geleceği belli olmaz bende günün birinde yalnız kalacağımı düşünüyordum neri bilir beni evlendim çocuklarım var bankada çalıştım 9 sene şimdi devlet memuruyum bunarın hepsi yalnız olmaz illaki yanınızda birileri olacak göremiyorsanız ayrı görmek lazım şükür etmek lazım...

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    32

Hangimiz yalnız değiliz ki ?

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

ilk yıl bende sizler gibiydim yalnızlık deli ediyordu sonra nemi oldu galiba hakikaten delirdim şimdi yanımda birilerinin olması beni bunaltıyor 20 yıllık iki arkadaşım var hafta sonları gelirler en fazla iki saat sonra gitsinler artık diye dua eder oldum odama kim girerse girsin yaşam alanıma tecavüz edilmiş gibi hissediyorum hiç duydunuzmu bilmem gemici hastalığı diye bişey var gemiye öylesine bağlanırsınız ki dışarı çıktığınız an bunalırsınız mecbur kalmadıkça gemi dışına çıkmaz çıktığınız an ise biran evvel gemiye dönmek için çırpınırsınız işin dahada garibi bu kişiler gemiden kopazken gemiden de nefret ederler 20 günlük yıllık izninin altıncı gününde gemiye döneni dahi gördüm şimdi bu hastalık bende oluştu tek fark geminin yerini odam aldı bırakın dışarı çıkmayı balkona çıktığımda bile bunalıyorum evet evet kesin eminim ben delirdim

Üye
    Engelsizbiz Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet ÖNDER
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    21:09
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    0

Siz delirmediniz sadece kapitalizm öyle yerleştirildiki ülkeye herşey para oldu ewden ciktiginda mutlu olmak milyarlara baglandi çunku insanlarin hayata bakiş acisi parayla degistirilip parada sadece belirli bir zumreye verildi yani krallik sistemi kapitalizime donusturuldu dolayisiyla milyar dolarlari olmayanlarda kole oldu

Üye
    aivorf Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hedef en büyük olmak olunca, çağdaş uygarlık denen bu kapitalist medeniyet başkalarına karşı ACIMASIZ olmayı REKABET adı altında meşrulaştırılmıştır. Böylece herkes birbirinin geçmesi gereken rakibi durumundadır. Böyle bir ortamda gerçek dostluktan, yardımlaşmadan ve vicdani rahatlıktan söz edilebilir mi? Bakmayın siz Batı’da ücretlerin ve hayat standartlarının yüksek olduğuna. Bu lütuf değil kurdukları sistemin ana kanunu arz-talep dengesi sonucudur. İnsan yerine makine ve kapitalin korunması ön planda olduğundan, bütün işleri yapabilecek bir makine olsa kimsenin tek bir işçiyi çalıştırmaya niyeti yok. Zaten teknolojik gelişmeler bu yöne doğru gitmektedir. Ancak yakın gelecekte, Doğu ülkelerindeki ekonomik gelişmeden bütün Batı sermayedarları, çok sevdikleri ülkelerini ve insanlarını (!) terk edip, doğulu ülkelere göç ettiklerinde, geride işsiz kalanlar, şu günlerde eski sosyalist ülkelerde olduğu gibi, nefret ettikleri Sosyalist sistemi bile nasıl aradıklarına şahit olacağız. Bakalım o zaman her şeyi rekabet ve arz-talep temeli üzerine kuran serbest piyasa ekonomisini canı gönülden kimler savunacak? Sosyalistler zenginleşince, yani burjuvalaşınca hırslarına kapılıp sistemi yıktılar, kapitalistlerse fakirleşince sistemin ne belâ olduğunu anlamaktadır. Tabi sahip oldukları bütün değerleri yitirdikten sonra. Çok şeye sahip olduklarını sananlar, ellerinde kalan tek değer sandıkları “LÜKS HAYAT” ellerinden alındığında, hiçbir şeye sahip olmayan birer “TUTSAK” olduklarını yüz üstü bırakılıp terk edildikleri zaman iyice anlayacaklardır. Öyleyse hırsın körükleyicileri kim? Yukarıda verilen ayette “HIRSI KÖRÜKLEYENLERİN KİMİN TEMSİLCİSİ OLDUĞU” ve hırsın peşine düşünlerin aslında kimin peşine düştüğü çok açık belirtilmiştir. Tutsağı olduğumuz şaşalı hayatın tetikçileri olduk. Şu an da bir elde kadeh, bir elde sigara kahkahalar atarak mutlu görünmeye çalışıp, çağdaş uygarlık nutukları atanlar, nasıl aldatıldıklarını ve uyuşturulduklarını yakında anlayacaklardır. O zaman göreceğiz Newyok’ lu Corc mu, yoksa dağ başında Elmalı Köyündeki Pomak Ramadan mı daha mutlu. Mutluluğuzun temeli, maddeyi-kapitali değil “İNSANI ÜSTÜN TUTAN” bir medeniyet olduğunu söyleyebiliriz. (ALINTI)

Üye
    ***Neri*** Avatarı

Gerçek Adı
    neriman
    Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    19:58
    Yaşadığı Yer
    BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Serdar bak kendin bile kendini ele veriyon )) bende evlenene kadar yanliz hissediyorduum diyon yaw ben yanlizim demiyomki is arkadaslarim var ailem var her zaman basinin etini yediklerim var var da var amma velakinnn insanoglu da odun degilya uzulecezki mutlulugun degerini bilelim kaybedecezki elimizdekilerin degerini bilelim karsimiza elbet sahte insanlarda cikacak onemli olan bunlardan ders cikarabilmek yani anlayacaniz biri olmadsan digerinin kiymeti bilinmiyor

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Engelsizbiz;

herşeye parayı bahane etmek çok yanlış benim maddi açıdan çok şükür sıkıntım yok paranın yokluğu insanı üzer ama varlığı mutlu etmez

Üye
    kadirgursoy Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    18:18
    Yaşadığı Yer
    Arnavutköy
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Yanlızlık güzeldir aslında!
    Yanlız yaşamak ve yanlız olmak ihtiyaçlarını görebilen bir birey için muhteşem bir şey bence.
    Tabi şimdi evlililer yanlız olduğu günleri bekarlarda evli olduğu günleri hayal eder durur o ayrı mesele ama fazla kafaya takmamalı bu tarz ufak tefek şeyleri bence!
    Kendini yanlız hisseden ve umudunu yitiren herkese en yakın ve en büyük çareyi yaza yaklaşırken buluşma ve gezme organizasyonu tavsiye ediyorum!!!
    Listenin başına kendini sonrada hemen beni yazsınlar her türlü gelirim.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

demır sen bızar duyan ınsanların dedıgı deprasyonamı kayıyon ne. cunku donanım ıyı. gecım derdın yok.nıye yalnızlık dersın butun gun forumda bızlerle ne guzel vakıt gecırıyorsun. madem yalnızlık hosuna gıdıyor bızlerı terk ederdın gıbıme gelıyor

Üye
    Engelsizbiz Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet ÖNDER
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    21:09
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    0

Gerçekler acıdır ve malesef herkes kaldıramaz.
    Eğer doğru bir şekilde değerlendirirsen ve ruhunda bir anormallik yoksa para seni mutlu eder gerçek sevgi ile beraber ama para olmadan yanlız sevgi ile olmaz. Malesef sevgi karın doyurmaz ve hayat çok pahallı şu an için aylık 30.000 TL düzeyinde.

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Engelsizbiz;
    güzel kardeşim para harcayabildiğin zaman güzeldir söylermisin bedensel engelli biri ne kadar harçayabilir canının çektiği herşeyi yiyemezsin hem kilo sorunu hemde her girenin bide çıkışı var tuvalete giderken hatim indiriyorum eğlenmek için erciyese kayağamı gidebilirim antalyaya yüzmeyemi insanların arkadaşları kendi akranlarıdır yaştan emekli olan adam arkadaşlarıyla vakit geçirir tamamda benim arkadaşlarım çalışan insanlar hafta içi hadi gelin kahveye okey atalımmı diyecem hafta sonu desen eşleri ve çocukları var adamın tatilde ailesiyle geçireceği vaktimi çalayım sevgilim varda ne oluyor bırakın kızın ailesini kendi annem dahi senden koca olmaz diye karşı çıkıyor evin araban bankadan paran maaşın bunlar sağlığın varsa güzel sağlık yoksa bir halta yaramıyor ben sağlıklı olduğum dönemlerde akşama kadar ayakta çalıştığım halde işe yürüyerek gidip gelen biriydimabartısız söylüyorum kış ayları hariç ortalama günde 9000 kalori tüketip zerre göbeği olmayan birinin bacaklarını kaybetmesini hangi para telafi edebilir emin ol şuan sağlığım olsa muhtemelen köyün birinde arsa alıp tek başıma ev yapıyor olurdum şimdi tek yapabildiğim maket gemi ve ev belim kırıldığında çektiğim acıyı anlatamam öldürün diye yalvarıyordum şimdi deselerki dünyanın tüm değerli madenlerini sana vereceğiz 1 saat aynı acıyı çek adamlara söverim ama daha beter acıyı bir ay çek sağlığına kovuşacaksın deseler seve seve razı olurum

shukufe;
    shukufe senin olduğun yer bırakılırmı benim bilgisayar tvye bağlı küçük bi soket sıkıntısı var bi kaçgün netsiz kalacam diye servise bile yollayamıyorum

Sayfa 1 / 3 123 SonSon