Sayfa 22 / 32 İlkİlk ... 12181920212223242526 ... SonSon
Toplam 477 mesajın 316-330 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hannibaL_L Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    04.10-2011
    Saat
    04:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Oralarda bir yerde bişi dikkattimi çekti biri diyorki: "beni ben olduğum için değil, engelli olduğum için istiyor" Ne yani beni alabilmesi için kandırmasımı gerekli yoksa gerçektende beni istiyormu ? sahte, hem şu var ben engelliyim hemde sonsuza kadar, ya günün birinde o iyileşirse :lol: sapıklıktan başka birşey değil kesinlikle masum deyil her iki cins içinde bu böyle bence

Üye
    QuetZalCoatl Avatarı

Son Giriş
    11.11-2017
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

biz zaten sapık bir dünyada yaşıyoruz kimbilir kaç milyon sapık var şu dünyada sapık sana ben sapığım demezse bilemezsin ki sen onun sapık olduğunu bu dışardan bakınca anlaşılan birsey değildirki zihinde olan biten birşeydir en azından size düşüncesini açıklayıp ben böle böleyim senin düşüncen ne bu konuda diye soranlar olmuş ya o kişiler düşüncesini açıklamayıp sizi gizliden gizliye kullanırsa?? bu düşüncelerle yaşamak zor sadece devoodeliğe vurmamak lazım kimbilir insanların aklından ne sapıklıklar geçiyorda dışa vurmuyor

Üye
    Baben Avatarı

Gerçek Adı
    Babür
    Son Giriş
    18.09-2010
    Saat
    12:56
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

şu dünyada sapık sana ben sapığım demezse bilemezsin ki sen onun sapık olduğunu bu dışardan bakınca anlaşılan birsey değildirki zihinde olan biten birşeydir
    E.. Zaten biz de "kafasından geçenlere göre" değerlendirmiyoruz ki insanları.. "Tipine bakıp karar vermek". Böylesi önyargıya girer..

Düşüncelerini eyleme döktüğü anda bizim ilgi alanımıza girer. Açıklamak' da eyleme dahildir.

Üye
    Laus_Deo Avatarı

Son Giriş
    22.08-2009
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    Erdek
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Baben Ağbicim Allah Aşkına SONUÇ NE :?:

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Sonuç: elalemin tercihi bizi mi gerdi?!
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Laus_Deo Avatarı

Son Giriş
    22.08-2009
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    Erdek
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: OturanBoğa
    Saygıdeğer Site Yöneticimiz Sonuç sorusunun cevabını verdiğinde rahmetli nuri İçinde yatsın >>> CEM KARACA <<<'nın bir şarkısı aklıma geldi

BİNDİK BİR ALAMETE

Bindik bir alamete
    Gideoz kiyamete
    Yol dedigin yol gibi
    Ulasmali bir yere
    Biz dön baba dönelim
    Geliyoz ayni yere
    Bu döngü kisir döngü
    Basi varda sonu yok
    Dönüyom dönemiyom
    Sonunda bir çikis yok
    Yerel ve genel seçim
    Seçin bakalim seçin
    Ki dön baba dönelim
    Ayni yere gelelim
    Çete çeteye çatmis
    Çete çete içinde
    Battik buruna kadar
    Cafer getir peçete
    Nush ile uslanmam ben
    Etmeli beni tekdir
    Tekdirden anlamazsam
    Artik hakkim kötektir
    Eskiden adam gibi
    Oturur meze yerdik
    Simdi meze yer gibi
    Oturup adam yiyoz
    O zaman siz buna
    Müstehaksiniz len!

Ne Tatlı Söylerdi Rahmetli :?

Bindik bir alamete
    Gideoz kiyamete
    Yol dedigin yol gibi
    Ulasmali bir yere

Saygılar ve Sevgiler

Üye
    Baben Avatarı

Gerçek Adı
    Babür
    Son Giriş
    18.09-2010
    Saat
    12:56
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Baben Ağbicim Allah Aşkına SONUÇ NE
    Bir eylem, bir başkasına zarar veriyorsa SUÇ oluşturur! Bununla ilgilenecek merciiler vardır. Onlar görevlerini yaparlar. Bu arada bana da görev vermişlerse ben de onu elimden geldiğince yapmaya çalışırım. Ortada her hangi bir ZARAR durmu yoksa, bana ne yahu? :twisted:

Ama şöyle bir durum var: Herhengi bir kişinin anormal cinsel tercihini öğrenmek beni RAHATSIZ ediyorsa, bu bana ZARAR veriyor demektir. Bir başkasının anormal cinsel tercihini ben niye öğrenmek zorunda olayım yaa? :evil:

Üye
    ugurozaltin Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur Özaltın
    Son Giriş
    25.07-2010
    Saat
    19:02
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

işte gecenin finali alkışlıyorum

kim kime ne zevk alırsa alsın yaw bize ne....

abdo58 den çok ricada mi bulunuldu ne adresi msn si yok...

abdo senin hikayelerini dinlemek isterim ara beni.....

bu psikolojik vakalarla bi araştırma yazısı yazacağım.

bende bir iki olayı bilmeden yaşamıştım isim ve forum veremem ama bu forumda o bayan yok.

Üye
    ateist31 Avatarı

Son Giriş
    22.11-2007
    Saat
    22:44
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: andante
    Bu olay aslında kendine yetemeyen, tatminsiz bir insanın sakatları kullanarak üsttünlük kurma iç güdüsür bana göre bir de.

Yanılıyorsam beni aydınlatır bu konuda bunu savunan arkadaşlarım.
    Merhaba,
    konu başlığınızdaki ilk iletinizde çok iyi açıklamışsınız duygularınızı ancak üstteki sorunuza gelince,bir psikolog olmamakla beraber ben de sizin gibi düşünüyorum.

Küçük çocuklardan hoşlanma,sadizm,devotee,ölü severlik(nekrofili) aslında hep aynı kökendendir sanıyorum: Öyle kişilerin karşısında kendini tanrı gibi görmek.
    Ve bu tip insanlar genelde hayatta başarısız olmuş, kendini alçak gören, sevgisiz bir ortamda büyümüş kişiler olmaları rastlantı değil.
    İlk iletinizde söylediğiniz bir şey kanımı dondurdu: 'Sırf bu saplantıyla siteye giren kişiler...' İşte bu acı bir şey,her ne sapkınlık olursa olsun karşıdakinin rızası olmadan reşit bir kişiyi bir tatmin aracına dönüştürmek kesinlikle üzerinde durulması gereken birşeydir diye düşünüyorum.

Üye
    NETBUS Avatarı

Gerçek Adı
    Megalodon
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    20:42
    Yaşadığı Yer
    Karadeniz
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    0

ben öyle bi bayana rastlamadım . ama beni rahatsız etmez . yani amaç belli , 2 tarafta razı ise sorun yok .

Üye
    ugurozaltin Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur Özaltın
    Son Giriş
    25.07-2010
    Saat
    19:02
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sunburn, devoteelerin devotee oldukları (eğer kendileri bunu özelilikle açıklamazsa) dışardan bakınca anlaşılmaz ki. Bu anlamda iş/eğitim/sağlık/sosyal yaşamda kimse onların bu özelliğinin farkına varmaz. Yani bence gündelik yaşamda engellenmiyorlar.

Bu sitede de herhangi bir engelleme sözkonusu değil. Bu hem foruma mesaj yazmaları açısından böyle, hem de yukarıda belirttiğim "kimse kimin ne olduğunu anlamadığı" için böyle.

Ama evet, zorlarsak, eğer devoteeler devotee oldukları için işe girmekte, eğitim/sağlık/kamu hizmeti almakta engellenselerdi, onların da (tıpkı sakatlar gibi) ayrımcılığa uğradıkları pekala söylenebilirdi.
    Teorik açıdan her (ama her) durum ayrımcılık görme potansiyeli taşıyabilir.
    Arkadaşlar devotee kişilerde kendilerini bu forumda rahatça açıklayabilmeli bence.Bundan kimse rahatsız olmasın lütfen.

Eğer baskıcı olunurda onlar gizlenmek zorunda bırakılırlarsa bu seferde iyi niyetli yardımsever dostlatımız DEVOTEE zannedilmelerinden korkarak bizlerden uzaklaşabilirler.Bu daha büyük bir hata olur bence kaş yapalım derken göz çıkartılır.

Yeni açtığım ENGELLİ VE AŞK forumumda DEVOTEE lerde rahatça yer alabilirler.Forum adresim aşağıda WWW da var tıklayın lütfen.

Üye
    MustafaÇoban Avatarı

Son Giriş
    26.09-2007
    Saat
    07:12
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bu kelimeyi bende ilk defa duyuyorum. bu konuyu tam öğrenip fikirlerimi ayrıca belirteceğim. Fakat benim aklıma takılan başka bir şey var. bu konu hakkında yorumların hemen hepsinde özürlü olunduğundan dolayı sağlam kişilerin nasıl olsa ilgilenmez düşüncesi yer alıyor. bu bana biraz garip geldi, bu düşünceye sahip arkadaşlara sesleniyorum bu tip düşünceleri aklınıza getirmeyin. çevremizde her türden insan mevcut ama biz ön yargılı olmadan bu toplum içinde yaşamalıyız ve biz kendimiz için bu tip düşüncelere sahip olursak sağlam kişilerinde bu düşüncelere sahip olmasını yadırgayamayız değilmi? nasıl bizler ayrımcılık yapılmasını istemiyorsak bu düşüncelerede sahip olmamalıyız. çünkü bu zaten baştan kaybetmek olur. Mesela madem konu cinsellik ben kaza geçirip özürlü hale geldiğimde daha 16 yaşındaydım yani ben sağlamken hiç kız arkadaşım olmadı. sonra büyüdüm ve bir çok kız arkadaşım oldu ve hep benimle sağlam insanlar ilgilendi ve hatta iş sebebiyle sürekli yurt dışına çıktım ve yabancı arkadaşlarımda oldu. yani sağlam insanlar ilgilenmez düşüncesi saçma ve bu şekilde lütfen düşünmeyin. ayrıca sakat kelimesi bence çok kaba belki gerçek ama kaba bence özürlü yada engelliyi kullanmak daha kibar!!!! 8)

Üye
    senol_buyukavcilar Avatarı

Gerçek Adı
    şenol büyükavcılar
    Son Giriş
    03.08-2014
    Saat
    15:33
    Yaşadığı Yer
    kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

NE OLURSA OLSUN BANA YÖNLENDİRİN.

PİLAVDAN DÖNENİN KAŞIĞI KIRILSIN :P :P :P :P :P :P :P

Üye
    ECOnomiST Avatarı

Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    18:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

buraya yazdığım fikirlerimi ve düşüncelerimi içeren yazımın yerinde olmadığını görünce çok şaşırdım.

devoteleri haklı bulan yada onlara karşı tarafsızlığını ilan eden bir site yöneticisinin karşı çıkan bir beyanatada yeterince saygı duyması gerektiği kanaatindeyim. açık bir dille fikirlerimizi belirtemeyeceğimizi söylenmek isteniyorsa bunu bilmek isterim. tabikide bunun mesajalarımı kaldırılarak değil bu durumun bizzat bana bildirilmesi suretiyle yapılamsını tercih ederim...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    economystic, sen fikir yazmadın ki silinen mesajında! "Bütün devpoteler bana gelsin, hepinizi düzerim" dedin. E bunun yeri değil burası... Yoksa senin fikirlerin gibi yüz tane mesaj var bu başlıkta...
    Biraz daha ağırbaşlı.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Sayfa 22 / 32 İlkİlk ... 12181920212223242526 ... SonSon