Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 25 mesajın 16-25 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Haha !
    Bıktım kardeşim daha dur ne çabuk bıktın kaygılandın yahu. Başına gelen olay yeni sayılır az zaman geçsin bu mesajlarını okuyup tebessüm edersin.
    Gelecekle alakalı kaygın varsa öncelikle okul hayatına önem ver ve pozitif olmaya çalış olamasan da sen olmaya çalış.
    Bu ülkede başbakanın bile en büyük starların bilr geleceği kaygı dolu emin ol buna.
    Konu bLaCkRaCe tarafından değiştirilmiştir (27.03-2014 Saat 23:28 ).

Üye
    SERAFİM Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    06.11-2016
    Saat
    15:14
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Bıktım;

Kardeş sen yelpazeye aldırma ,iyi değil o , bu aralar kendisini Kızılderili zannediyor,hayat güzel ye iç düşünme ,insanı hayat değil düşünce yıkar,anı yaşa mutlu ol ,yarını düşünürsek hepimiz karamsar oluruz

Üye
    In Tıme Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2 elin ve ayağın tutmasaydı ne yapacaktın? hiç bir şey! önce kendini bulmalı insan! sonrası aklına mantığına kalmış iradeli isen..

Üye
    Engelsizbiz Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet ÖNDER
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    21:09
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    0

SERAFİM;

Avatarında supermiş kardeşim bayıldım doğrusu mona lisa dediğin boyle olmalı oda mutlu olmalı sende mutlu olmalısın. ))))

Üye
    mustafa.ay Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    04.05-2017
    Saat
    12:50
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bursanın neresinde oturuyorsun kardeşim.

Üye
    hanedar Avatarı

Gerçek Adı
    huseyin
    Son Giriş
    29.09-2017
    Saat
    23:23
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Mehmet güzel kardeşim bende 24 yasindayim bak bende kaza geçirdim ve 4 parmagimi kaybettim ve bugün biri ile tanistim ve bana şöyle birşeyler anlatti .üniversite okuyomus ve siniflarinda iki eli olmayan biri varmis ve bana bundan bahsetti ve o iki eli olmayan insan okuyor üniversite okuyor hem de ..bence isi en son pilan olarak duaun ve oku duanet ve oku allah hic bir insana cekemiyecegi derdi vermez ...okumalisin bence

Üye
    HANC1 Avatarı

Gerçek Adı
    MEHMET YILDIZ
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:09
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    6

İnsan stres yapıyor bir ara koluma aldırmayıp diskoya gittim insanlar çok acayip bakıyor tek derdim bir an önce bi iş yapmak fikir akmak iatemiştim sadece

Üye
    SERAFİM Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    06.11-2016
    Saat
    15:14
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşım Richard Dawkins'in hayatını oku ,adam felç olmasına rağmen vücudunda sadece parmak uçlarını oynatabilmesine rağmen dünyanın en çalışkan en üretken insanlarından birisidir,inanır ve mücadele edersen hayatta herşeyi başarabilirsin ve eğer sevgi dolu iyi bir insansan asla korkma yalnızlıktan çünkü sadece benciller yalnız kalır

Üye
    metehandro Avatarı

Gerçek Adı
    Mete Han
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    4.Levent ISTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    15

Arkadaşım ümidini kesersen o zaman gerçekten bu kaygıların korktuğun noktaya doğru gider...engelli kalma durumuna hayatını şu an olduğun şekilde geçireceğin (eğer tıbbi anlamda durum buysa) gerçeğine de kendini alıştırmalısın...hayatın başındasın ama bu kaygıların senin ne kadar olgun olduğunun bir işaretidir...bu forumda ki kişilerin (benimde tek hayaiimdi tabi) tek umudu memur olabilmek...ders durumun nedir bilmiyorum ama en azından üniversitey kazanmak için bundan daha geçerli bir nedenin belki olamazdı...üniversiteyi kazanıp eğitim hayatına devam edip sonrası memur olabilmek ve zor şartlarda geçireceğin (muhtemel) hayatını en azından bir düzene sokabilir...ben başkalarının hayatları üzerinden ahkam kesmeyi sevmem hele akıl vermeyi hiç sevmem...benim aklım bana yetseydi şimdi başka durumda olurum...o yüzden hayat senin hayatın biraderim...felçli uzuv senin uzvun...kimsenin umrunda olmayacaksın buna emin ol...bir kaç aile bireyi bir kaç dost haricinde belki...tek başınasın..güçlü görünmeye çalışma güçlü ol...aq bu hayatın...seni yenmesine izin verme...
    Konu metehandro tarafından değiştirilmiştir (19.05-2014 Saat 10:56 ).

Üye
    ***Neri*** Avatarı

Gerçek Adı
    neriman
    Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    19:58
    Yaşadığı Yer
    BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kesinlikle dogru dusunmussun arkadasim oncelikle ne yaparsan yap bunu kendin icin yaptigini sakin unutma eger okur diplomani eline alirsan sen kazanirsin bende engelliyim ilkokul donemlerinde cok dislandim sonra iyice karamsar olmaya basladim ve dedimki eger bu sebepten dolayi okumassam hep aileme muhtac yasayacam o dislayanlar kurtarmayacak beni ne yaparsam yapayim sonuclari sadece beni etkileyecek universiteyi kazandim korkularim vardi gitmek istemedim hocalarimla sohbet ettim akil istedim sonucda insan karamsar olunca hata yapma olasiligi cok yuksek hocalarim millet senin kazandigun bolumu elde etmek icin ne paralar dokuyorda kazannamiyor ilerde pisman olursun dediler onlari dinledim okudum senin gibi ben ne is yapabilirimki derken iskurda bi yer buldum ama ole hemen hazir degil hergun internet kafeye gidip kontrol ediyordum bu sefer nereleregitsem diye azimliydim onlar beni kapidan cevirdikce ben dahada hirs yaptim suan bi bankada calisiyorum 9 yil oldu simdiki hedefimse devlet memuru olmak ha bide su var kpss de kademeler var onlisans lisans diye sen universiteyi bitirirsen kpssde sansin da artar is ararken diyeceksin zaten uyikide okumusum diye ben okumakla kalmadim disardan devam ettim okumaya...kimseden sana fayda yok ne yaparsan ilerde yararini gorursun ...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12