Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 32 mesajın 31-32 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    çanakkale Avatarı

Gerçek Adı
    sedef
    Son Giriş
    08.09-2015
    Saat
    14:18
    Yaşadığı Yer
    çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bende tak kullanıyorum ve sevgilimde hiç bir engel yok. ben daha çıkmaya başlamadan söyledim bir kısmını ama tak kullandığımı söylememiştim.biraz zaman geçince söyledim artık biliyor bütün rahatsızlığımı söylediğimde zaten biliyordum dediğinde şok olmuştum, araştırarak öğrenmiş bana hiç belli etmedi şuan çok mutluyuz.

birkan 01,
    durumunu kendime yakın hissetip sana da örnek olsun diye söyledim . inşallah hiç bir sorun çıkmaz...

Üye
    NAKLOV0636 Avatarı

Gerçek Adı
    Volkan
    Son Giriş
    31.12-2015
    Saat
    12:59
    Yaşadığı Yer
    KARS
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    seven her türlü sever en baştan herşeyi açık açık konuş işine gelmiyosa sen bilirsin de zaten seviyosa kabullenir. benim sol kolum yok ayaklarımda aşırı şekil bozukluğu var eşimle severek evlendik onun hiç bi engeli yok üstelik bana senin sol kolun benim diye hep teselli verir. hiç bi zaman engelim problem olmadı ailesinin problem yapacağını anladı bende kaçırdım eşimi evlendik. ailesi 1 hafta ortalığı yıktı engelli de engelli diye düğünümde en başta onlar vardı yere göğe sığdıramıyorlar beni şimdi. uzun lafın kısası biz buyuz kabullenen böyle kabullenir hiç canını sıkma kafayada takma sen onu değil o seni kaybetmekten korksun. MUTLULUĞUN DAİM OLSUN

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123