Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 16 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    adil12 Avatarı

Son Giriş
    03.08-2016
    Saat
    17:09
    Yaşadığı Yer
    Çankırı
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Çocukluğumdan beri kulaklarımda işitme sorunu var.ancak bunu ailem kapı zili çaldğında en küçük olduğum için kapıyı benim açmamı bekliyorl tabi bende duymuyordum onlar her kapıyı açmaya gittiklerimde bana yüksek sesle DUYMUYORMUSUN SAĞIRMISIN derlerdi ordada gerçek bir şey vardı ki.ve ben kapı zilini duymuyordum neyse ablamların baskısı sonuçu babam kapı zilini değiştirmişti o gün hep ben kapıyı açar oldum işitme engellinin çok anısı olur tabi bir de okul bitti askerlik sorunu başladı askerlik muanesi sonucu gata ya sevk edildim.Beni odyometriyi gönderdiler.oradaki odyometrik

pazaertesi gunu beni 1 saat makinada tuttu ne dediyse yaptım neyse yarın yine gel dedi...

salı günü sabahı gataya kan vermiştim anemi hastası olduğum ıcın cok kan vermiştim aldıktakları kan sonrası tekrar odyometriye gittim.odyometrik sürekli düğmeye bas baskısı yapıyordu bende bitkinim tabi kulaklar daha kötü oldu sonra test bitince bana yalancı durumuna düşüyorsun dedi. yalan soylıyorsun dedi bende ne dediysen yapıyom dedi sonra bana dondu git dedi yemek ye dedi sonra gel dedi karnını iyi doyur dedi bende cıktım gatada dolaştım.biraz askerlerle muabbet ettim,sonra tekrar makinaya girince ben sinir oldum sonra başladı yine sesler gelmeye ben de hep basmaya başladım duymasamda basıyordum sonra odyometrik camı açtı sinirli bi şekilde oğlum adamı hasta etme duyduğuna bas duymadğına niye basıyon lennnnnnnnnnn diye bayırdı senın yuzunden rapor düzenliyemiyorum dedi.. sonra bende allah aşkına bitsin bu çile dedi ne çıkıyorsa onu ver gidiyim dedim o da bana askere gideceksin dedi yalan soyluyorsun BASMIYORSUN DEDİ bende çıktım bir yontem varmış insanları uyutuyorsunuz beyne sinirleri ses gönderiyormuşsunuz o zaman yalan söyliyip söylemediğin anlaşılıyormuş o testen kimse geçemiyormus dedım benı ona sok dedim sende kurtul bende allah.. sonra verdi elime bir şey valla rakamlardan hıcbırsey anlamıyordum gittim kulak bolumune binbaşına teslim ettim.sonra çıktım hemotoloji (İç hastalıklara gittim)Kan sonuçlarını gösterim ALBAY bana döndü evraklar nerde dedi ve hemen koşarak kulak bolumune gittim sekrete dedim iç dahiliye vercem evrakları ona gosterıyım getırcem dedim sonra ALBAY a evrakları verdım albay bilgisayara birşeyler girdi ve bana döndü dedi ki

Oğlum sen çürük almışın kulaktan hadi kaybol gerek bu işlemlere dedi bende dumur oldum tabi Albay'a dedim i ben kansızlık tedavisi görmek istiyorum dedim o da bana bağırarak BURADA TEDAVİ YOK LEN DEDİ ... bende curuk ü İÇ HASTALIKLARDAN alsam malum kulaktan iş bulamayabilirim dedim o da bana döndü Ben en fazla erteleme veririm dedi evrakları bana atttı .bende bari sonuçlarda durum nasıl dedim ALBAY bana dondu Orada bana küfür etti onu yazmıyım ... bunun devamı var o daha komik sonra yazarım

Üye
    hacı42 Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    21:14
    Yaşadığı Yer
    Türkiyem
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

kaşındgın yerlr olmuş bazen yapmak lazım arada bende yapıyorum ama küfür ettirmycek derecede....

Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:48
    Yaşadığı Yer
    Başkent
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    29

Gatada ne kadar doktor varsa alayını...

Üye
    ebru.87 Avatarı

Gerçek Adı
    ebru ipek
    Son Giriş
    25.08-2014
    Saat
    10:53
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

seninki güzel benimse hep kötü cogunluktaki anılarım lisedeyken arkadaslarım birşey derdi bn anlamaz yanlış birşey derdim onlar gulerlerdi bana benimde cok zoruma giderdi herkes sınıfta not tutarken ben ole boş boş etrafıma bakardım sonrada onların gun boyu yazdıklarını yalvarır alır kendı defterime yazardım zil aralarında bazende evde cihazlarımı kulanmaya basladıktan sonra saçlarımı hiç toplamış degilim insanların bana olan bakısları o kadar rahatsız ediyorki 9 senedir dagınıklar ilk duyma basladıgımda nereye bakıcagımı sasırmıstım o kadar ses gelıordu otobanda karsıdan karsıya gecerken eziliordum az kalsın cihazlar yuzunden birde mantar yaptı kulaklarım 2 sene neler cektiğimide olsem unutmam neyseki kurtuldum akbanka gitmiştim orda bankacı bişey dedi 3 kere tekrarladı ve ben gene anlamadım sonra sagırmısın dedi herkes bana bakmıstı kendimi cok kötü hisstmiştim arkadasım arardı duymaıgımı bıldıgı halde ısıne gelmıo yha anlamıon derdı bunun gibi bir çok şey var anlamadığım yerlerde duymuo degılde aptal muamelesi yediğim cok yer olmustu tek bi konuda işe yarıor duymamazlıgım oda annemle tartıstıgımız zamanlar kapatıyorum cıhazları o kusuyor bende tık yok tabiii sonra dior kapattın degılmı onları dıe baslıoruz gulmeye benim gibi kötü hatıraları olan kmbilir kac engelli var allah hepımızın yardımcısı olsunn ...

Üye
    adil12 Avatarı

Son Giriş
    03.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çankırı
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

ebru.87;

Sorma o çok kötü bende yıllardır oyle not tutamazdım ama yanımdakı arkadasım duymadığımı anlıyınca defterini açık tutartı o yazardı bende onun arkadasında yazardım sonra aon sayfanın alt kısmına geldiğinde hadi cabuk yaz diğer sayfaya geçicem diye azarlardı sonra sen yaz ben tenefüste yazarım diyordum ...

Üye
    candy crush Avatarı

Son Giriş
    30.06-2015
    Saat
    12:35
    Yaşadığı Yer
    giresun
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

iletişime geçeceğiniz insanlara önce engelinizi açıklayın
    çünkü herkes doğuştan iyi niyetli olamıyor,asıl bu bi engel ,ona yönelik davranırsanız yaşadığınız sorunlar birazcık da olsa azalır diye düşünüyorum

Üye
    adil12 Avatarı

Son Giriş
    03.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çankırı
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Ne kadar da açıklasaz bir yerde sinir sistemleri unutuyor normal bır ınsan gıbı gelıyoz onlara sonra bağırıyorlar SAĞIRMISIN LEN diye

Üye
    candy crush Avatarı

Son Giriş
    30.06-2015
    Saat
    12:35
    Yaşadığı Yer
    giresun
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

herkes kendi kalitesini konuşturur,sıkmayın canlarınızı

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

insanlardan anlayis beklerkende hayal kirikliligina ugramamak icin empati
    kolay degildir yerine gore isitmeyenle uzun uzadiya sohbet etmek
    ben sagir olamasaydim zor konusur arkadas olurdum isitme kayililarla beni tasa gomebilirsiniz ama bu boyle iste
    ama odyo isi bASKA
    DERMAN OLMA IDDIASIYLE OLAN BI BILIM CESIDI

Üye
    ebru.87 Avatarı

Gerçek Adı
    ebru ipek
    Son Giriş
    25.08-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

demek aynı sıkıntı sendede vardı

Üye
    muhendis3232 Avatarı

Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

allahtan işitme kaybı belli dönemden sonra başladı. okurken lisede üniversitede hiç sorun yaşamadım iş hayatında yaşıyacaktık ki oda ekpss ile çözülecek allah düşmanıma vermesin işitme kaybı..ne kadar akıllı olursan ol işitme kaybın varsa bildiğin salakları oynuyoruz..ama diğer arkadaşları görünce şükretmesinide bilmeliyiz...

Üye
    YUCi Avatarı

Gerçek Adı
    Yücel Gürsoy
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:52
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mühendis3232 yanlışın var biz salakları oynamyıoruz. Yeterince zekiyiz biz ama bizim durumumuzun farkında olmayan sözde NORMALLER bizi salak yerine koyuyorlar Sözde NORMAL dedim çünkü normal bir tarafları yok böyle kişilerin.

Üye
    adil12 Avatarı

Son Giriş
    03.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çankırı
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ben kandaki billurubul total yüksek olduğu için sinirsel işitme kaybı yaşamısın anemi hastalığın etkisi var bu yuzden odyometri bana çürük rapor vermil ben ise bunu 3 yıl sonra anlayabiliyorum..

Üye
    ebru.87 Avatarı

Gerçek Adı
    ebru ipek
    Son Giriş
    25.08-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

muhendis3232;

katılıorum salak muamelesi yapıorlar bıseyı anlamadıgında...

en azından sen neden kaynaklandıgını bılıorsun ben bunu bıle bılmıorum offf offf

Üye
    adil12 Avatarı

Son Giriş
    03.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çankırı
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ebru.87;

Neyi neden kaynakladığını bilmiyorsunuz?

Sayfa 1 / 2 12 SonSon