Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    qunes Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Önce karaciğer rahatsızlığım vardı bu siroz oldu. (halsizlik,yorgunluk şikayeti var.) Sonra kemik erimesi ve büyüme geriliği oldu. Böbreklerimden ameliyat geçirdim taş üretiyor. Katarakt ve Asigmat Şimdi de kulaklar 85 85 db ikisi de şimdi de cihaz takacağım. Ayrıca tam bir psikolojik çöküntüdeyim. Çünkü inancım,umudum, olumlu düşüncem yok artık olmaz da.. Halimize tabi ki şükrediyorum. Ama olanı kabul edicez, üzerinde çabalamayacağız demek değil. Olsa da artık çabalayacağım yirmi yaşında biriyim ve artık kaldıramıyorum.

Üye
    muhendis3232 Avatarı

Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

kardeşim g.olsun hepsi üst üste gelmiş ama hepside sırayla tedavi olur..bende agrılarla sınavlara girip sınav kagıdımı teslim edip ordan acile gittiğim zamanları bilirim ama çok şükür iyiyim. şuanda ufa işitme kaybı var.. şükredip oturuyoruz sizin gibi arkadaşları görünce..kulak dışında hepsi tedavi olur sıkıntı etme kulakta sinirsel değilse oda iyi olur. her işte bir hayır var diyeceksin özel sektörde çalıyorum her iki yılda bir kpss girerim 80 puan alıyorum atanamıyorum bak şimdi kulaklar ilerledi 40 rapor aldık ekpss ile atanacak inş yani sende dersine ii çalış sınava gir atan memur ol kimseye muhtaç olma eminim sen üzüldükçe ailen daha çok üzlüyordurr onlarıda üzme

Üye
    qunes Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sinirsel diyorlar. iki kulağa cihaz hiç hoş görünmeyecek:S afedersiniz yanlış anlamayın lütfen. zaten kusurlarım çok şimdi çok göze batacağım böyle.. şuan memur'um annem bile dityor ki memurluk gider şimdi diye o bile benim itiraf edemediğimi söylüyor.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

gunes cıhazın cırkın gorunmesıne takma kupe takanlar var bızler cıhaz takmısız kımne
    bıde duyarken kolay oluyor cıhaz takınca soylenenler guzel aanlasılıyor cıhazı takmassak ıste o zaman ınsanlar duymadıgımızı daha cok anlıyorlar
    bı suru hastalık saymıssın allah sıfa versınde duymadıgını cok kafaya takmadan cıhazla duyabılırsın
    ne guzel ısın var en ıyısı

Üye
    tsrahman Avatarı

Gerçek Adı
    Tayyip Rahm Saltoğlu
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    07:50
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

bazen ailemiz bile bizi yalnız bırakıyor. sanki yeterince değilmişiz gibi... ne olursa olsun yalnızlık Allaha mahsus. tek sırtımızı yaslayacağımız yer Allah. Allahım sana bana tüm hastalara Şafi sıfatıyla şifa versin Rezzak versin.

Üye
    qunes Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim

Üye
    UnFeeLinq Avatarı

Gerçek Adı
    R. Eyüp Eken.
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    2

takma kafana böyle şeyleri. cihaz görünse ne olur ki ? koltuk değnekleri ile yürüsen ne yapacaktın kardeşim ? hem onları saklama şansın bile yok. sana tavsiyem eğer görüntü olarak seni rahatsız edeceğini düşünüyorsan saçları biraz daha uzatırsın kapanır

inancım olumlu düşüncem yok artık olmaz da demişsin bunlar olmazsa KAYBEDERSİN!

Üye
    muhendis3232 Avatarı

Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

memurmuşssun işte en azından coğu engelli arkadasın işsiz. memurluk nasıl gidiyo annen nşe öyle demiş

Üye
    qunes Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: muhendis3232 Mesajı Gör
    memurmuşssun işte en azından coğu engelli arkadasın işsiz. memurluk nasıl gidiyo annen nşe öyle demiş
    işte kimse beni Anlamıyor ki,

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: UnFeeLinq Mesajı Gör
    takma kafana böyle şeyleri. cihaz görünse ne olur ki ? koltuk değnekleri ile yürüsen ne yapacaktın kardeşim ? hem onları saklama şansın bile yok. sana tavsiyem eğer görüntü olarak seni rahatsız edeceğini düşünüyorsan saçları biraz daha uzatırsın kapanır

inancım olumlu düşüncem yok artık olmaz da demişsin bunlar olmazsa KAYBEDERSİN!
    Bak bu yüzden özellikle dedim halime şükrediyorum ama susmam gerektiği anlamına gelmez. Ayrıca saçlarımı uzatamıyorum; çünkü yasak

Üye
    UnFeeLinq Avatarı

Gerçek Adı
    R. Eyüp Eken.
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    iyi hadi bakalım seni bir daha karamsar görmek istemiyoruz haberin olsun