Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ünal maytalman Avatarı

Son Giriş
    05.07-2007
    Saat
    10:43
    Yaşadığı Yer
    ordu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben 25 yaşındayım altı aylıkken iğnenin kan damarıma gelmesi sonucu engelli oldum. ama hiç kafama takmazdım, taki bu olya kadar. lise sonda bir kıza aşık oldum. o da bana. deliler gibi sevdim, okul bitice evlecektik. kız benim engelimi hic önemsemiyordu ve beni gercekten seviyordu. okul bitti üç yol geçti evlenmeye karar verdik, kızın ailesi karşı çıkınca kaçmaya karar verdik ve bir gece kaçtık. ama nikah olacağı gün annesi ve babası kızla görüşmek istediler biz de izizn verdik. ailesi kıza o özürlü sen sağlamsın nasıl kendine yakıştırdın demişler ve anlarsınızya
    başka şeyler işte. kız yine vazgeçmeyince babası kızı beni öldürmekle tehdit etmiş ve korkusuna evlenmekten vazgeçti ve beni babası yerine kızın kendisi öldürdü
    sadece engelli olduğum icin ve hayatımda ilk defa halime isyan ettim. elimde olmayan bir sebebten sevdiğimi elimden aldılar. dünyam yıkıldı ve şimdi sizin sayenizde yeni bir dünya kurmam gerek
    yardım eder misiniz

Terapist
    Misafir Üye
    Terapist Avatarı

ops: HERZAMAN YARDIMLAR ESİRGENMEZ ..İSTEDİĞİN ZAMAN KARDEŞ DUYGULANDIM ACIKCASI ALLAH YARDIMCIN OLSUN BUNDAN SONRAKI ZAMANLARDA KENDINI KASMA ...HERŞEY UMARIMKİ YOLUNA GİRER KENDİNİ KASMADIK SÜRECE...KAL SAĞLICAKLA HERDAİM

Forum Moderatörü
    UZAKLAR Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    12:39
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    96
    Verilen Beğeniler
    33

yaşanacaksa yaşanacak. ayrılıklar mutsuzluklar.
    ölüm yokki sonunda.
    herşey bir yere kadar.

Sevgili Ünal gün gelecek sen bu haline güleceksin. zaman herşeye çaredir arkadaşım.

Üye
    A_GEYiK Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    16:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    30
    Blog Mesajları
    20

kASMAMAK LAZIM HAYATI. Sonuçta her şey olacağına varıyor ve her şey başlangıçta son buluyor. Eğer hayatını devam ettireceğin doğru kişi O ise değil ailesi tüm dünya karşı çıksa kimse bir şey yapamaz. Yok eğer gercekten o değilse dooru yerde ve doru zamanda sen istesende istemesende doğru kişi karşına çıkacaktır.

Sanırım insanın başına gelebilecek en kötü şey çaresizlik. Çaresiz kalınca sadece hatırlar, iyiyi hayal eder ve neden diye yakınır dururuz. Sen çaresiz değilsin.

Vaktin olursa diğer yazılarımı okumanı tavsiye ederim. Kendinden bir şeyler bulacağına inanıyorum.
    En iyi günler

Üye
    Hasan DURMUŞ Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    31.01-2015
    Saat
    01:20
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hiç kimsenin yaşamak istemediği olaylardan bir tanesini yaşamışsın ALLAH kolaylık versin şunuda unutmamak gerekiyor eğer yaşam devam ediyorsa bazı olaylara yaşadığımız sürece göğüs germeliyiz.
    Allah'ın ilahi takdırı deyip hayatını bir şekilde sürdürmelisin belkide daha iyi bir sevgi bulacağın biriyle karşılaşırsın hayata küsmemelisin sevdiğin kızada pek kızmamalısın kültür ve eğitim yetersızlığı olan toplumlarda bu gibi olaylar her yörede yaşanmaktadır, demekki Baba veya ailesi daha ağır basmıştır onlarda kolay kolay terk edilecek birileri değildır sevgililer her zaman bulunur ama anne,baba,hiçbir zaman bulunmaz.
    Bundan sonraki yaşantında inşallah yaşantının her yönüyle gülersin mutluluklar senin olsun.