Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456
Toplam 79 mesajın 76-79 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    alifatih1958 Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    08.04-2017
    Saat
    14:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/B.Çekmece
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Kardeşim önce insanların kafa yapısını değiştirmek, saygı ve sevgi kavramlarını genç iken insanların beyinlerine çivilemek gerek.. Şimdiden ufak yaşlarda okullarda ve aile içinde bu eğitim verilmeye başlanırsa belki bundan 30-40 yıl sonraki nesil "sakatların da hakları var, onlara saygı göstermemiz gerek" diyerek yaşlıya, gebe hanımlara, sakata otobüste metroda yer verir, asansörde öncelik tanır ve sakatlara mahsus park alanına arabasını park eden öküzlerden olmaz.. Adam okumuş doktor olmuş, okuma yetmemiş bir de uzun süre ihtisas yaparak mütehassıs unvanını almış ama bu mütehassıs doktor ünvanlı öküz İstanbul'da görev yaptığı Vakıf Guraba Hastanesinde aracını sakatlara ayrılan park alanına bırakıp gidiyor.. Dediğim gibi tahsil de insanı insan yapmıyor, öncelikle bu konularda acilen çocuklara eğitim verilmeye başlanmalı.. Neticede bu saygısızlık meselesi sadece İzmir'in problemi değil, tüm vilayetlerde aynı durum söz konusu..

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:05
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Şehribanu;
    valla ben de kahin sandım seni
    Mesajın İron diye başlayınca daha iyi anlamak için yukarılarda İron aramaya başladım,çıktım çıktım yok...
    Ve alla allaaa dedim

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    105

izmirli olmadan herkes sehır planlamacısı olmuş çıkmış ızımırın sokak aralındakı su gecmelı taşların arasında bırıbırınden 3,5cm yuksekte protezle veya degnek ıle veya kısalık gıderıcı botla yuruyunde gorelım sızı burnuzu yere yapıştıgında arkanıza bakmadan ızmırden kaçarsınız .avrupada engelının hayatına kastan dava acarlar adama burda ınsan degerımı var ..engellıyı zaten saymıyorum bıle. kaldırımlara bakın okadar yuksektekı bazı yerlerde 45c acıyla kaldrıma cıkıyoz nerdeyse, bı gun takla atıcam bı yerden ama bakalım nerden..
    kocaoglunun beledıyecılıkten anlamadıgını kıme sorsanız bılır, prıştına olmeseydı o koltugu goremeyıcektı zaten yazık oldu ızmıre..

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ya anlamadığım neden eshot şoförleri engelli otobüse binmesin diye tıklım tıklım dolduruyor onu anlamadım hoş diğer illerde yapıyordur aynısını

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456