Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 32 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    denizwill Avatarı

Gerçek Adı
    will
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Yoruldum akıntıya karşı yüzmekten, artık kendimi akıntıya bırakmak istiyorum bazen. Düşünüyorum; bu hayat denen ırmak ben ne yaparsam yapayım beni suyunun gittiği yere götürecek, ne diye çabalıyorumki. Sonra bir UMUT canlanıyor içimde; ya bu ırmak dalgalı hırçın bir denize değilde, dingin bir göle gidiyorsa?.. Bırak diyorum kendime, bırak gittiği yer burdan daha iyi olacak.

Sonra aklıma geliyor; bunca zamandır yaptığım mücadele, kıyıya varmak için harcadığım emek ve kızıyorum kendime, boşamıydı o kadar çaba eziyet, boşamıydı su üstünde kalma çabaları. Ha gayret diyorum, ha gayret Deniz; çıkamasan da bir kıyıya, sürüklese de sular seni istediği yere, hiç olmazsa denedim dersin kendine.

Sizlerde öyle yapın. Çünkü bize adanmış bir ömür var, emeğimiz var, her anı alın terimizle geçen emeğimiz. Saniye dahi gözünü kırpmadan bize bakan, canını bile vermeye hazır ailelerimiz var. Biliyorum, gelgitler var ruhunuzda, hamlelerinizde. Ama biz en derin yarayı da acıyı da yaşadık. Payımıza düşen; karşılığı olmayan bir umudun sancılarını çekmek değilki. Yarınlara, doyamadıklarımıza, umutlarımıza gebe bir sancı.

Ne olursa olsun imkansız diye bişey yok biliyorum. Bizler imkansız değiliz. Hayatın ne demek olduğunu insana en iyi anlatan bir süreçten geçiyoruz hepimiz ve bunu çok zamansız yaşıyoruz ama olsun anlamlı yaşıyoruz. Başımızı öne eğme zamanı değil. Gönlümüzdeki UMUT yolu daha çoook uzun.

Ben öğrendimki; uyanmak en kıymetli mucize. Kulağına eğilip ''hadi sil baştan'' diye fısıldaması hayatın. Ve ben yine uyandım, artık daha güçlüyüm, elimde hiçbir dayanağım yok ama HAYATTAYIM..

Sevgilerimle, DENİZ..

Üye
    alper87 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent
    Son Giriş
    04.03-2014
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ne güzel ifade etmişsin Deniz, okuduğumdan beri doping almış gibiyim, bir güç tuhaf bir umut doldu içime, asıl bizden sevgiler sana, Allah senin yanında olsun

Üye
    zelihaabaydın Avatarı

Gerçek Adı
    zeliş
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:58
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    0

cok tesekkurler yazı ıcın aslında hayat herseye ragmen guzel..hergunumuzu son gunumuz gıbı yasamalıyız.onemlı olan yasama sevıncını kaybetmemektır

Üye
    denizwill Avatarı

Gerçek Adı
    will
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

sevgili Levent ve sevgili Zeliha, teşekkür ederim güzel sözlerinize, iyi temennilerinize

yaşama sevincinizi kaybetmemeniz dileğiyle, sevgiler

Üye
    turan yılmaz Avatarı

Gerçek Adı
    duran
    Son Giriş
    07.10-2017
    Saat
    21:34
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

çok güzel ifade etmişsin arkadaşımmmmmmmm hayat bugun varsın yarın yoksun bir kahkaha atıyorsun birde bakmışsın hüngür hüngür ağlıyorsun bugun sağlam koşup oynarken yarın bi hastanede uyanıp engelli olabiliyosun ama hüzüncü acıyı mutlulukla birleştirebilmek aslında aslında ağlıyoken bir anda gülebilmek hayat vede her günü dolu dolu yaşamaktır mutluluk herşey gönlünüzce gönlümüzce sağlık aşk mutluluk para huzur dolu bi ömür nasip etsin bunların hiç biri olmasada hayata bir gülümseme nasip olsun

Üye
    denizwill Avatarı

Gerçek Adı
    will
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Amin sevgili Duran. Gönlünden geçen bu güzel duanın gerçekleşmesini diliyorum Allahtan. Her zorlukla beraber mutlaka bir kolaylık vardır diyor Rabbim. Yeterki içimizdeki UMUT kuşunu hep canlı tutalım

Sevgilerimle

Yasaklı Üye
    bebish_5 Avatarı

Son Giriş
    30.06-2014
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    Adıyaman / Semsûr
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hmmm yazınız çok etkileyici gerçekten teşekkürler..

Üye
    denizwill Avatarı

Gerçek Adı
    will
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

ben teşekkür ederim

dokunabildiysem yüreklerinize ne mutlu bana

Yasaklı Üye
    bazarov Avatarı

Son Giriş
    07.12-2013
    Saat
    21:58
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sizin gibi her insanın bir hikayesi vardır hayatta ve her bir hikaye bir başka dünya ve yeni yeni umutlar demektir, umudu hiç kaybetmemek dileğiyle.

Üye
    not_impossible Avatarı

Gerçek Adı
    esat
    Son Giriş
    06.12-2013
    Saat
    09:08
    Yaşadığı Yer
    fatih/istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Duygularını çok güzel anlatmışsın hatta kendimi gördüm senin cümlelerinde sen ne kadar zamandır bu mücadeleyi veriyorsun bilmiyorum ama benim 8 sene oldu bende hep senin gibi gibi düşündüm mücadeleden kaçmadım sevenlerimin çok yardımı oldu bu mücadelemde ancak artık bir yorgunluk oluşuyor insanda kendini o akıntıya bırakası geliyor. sonra düşünüyorum herşeye rağmen yaşamak güzel sevmek sevilmek güzel arkadaşlarınla birşeyleri paylaşabilmek güzel sonra yine senin gibi düşünüp sonuna kadar kıyıya kulaç atmaya devam ediyorum . inşallah sende bu mücadelenin karşılığını alırsın herşey gönlünce olsun.

Üye
    deruni Avatarı

Son Giriş
    25.08-2016
    Saat
    12:47
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

özge canım sıkkın bu aralar...tam da senin dediğin gibi...bakıyorum arkadaşalrda duygularımıza tercüman oldun diyolar...aynenn öyle....bazen bardak taşıyo bir kaç damla boşaltmak lazım geliyo...ben şu an bardağı boşaltma çabasındayımmm....biraz boşalınca kendime geliyorummm sonra yola devamm ...ama bu gelgitlerde hiç umudumu yitirmedim ...rabbim hepimizew şifa versin...sana çok teşekkür ederimmm...beni tanımadan anladığın ve beni bana anlattığın içinn.......

Üye
    denizwill Avatarı

Gerçek Adı
    will
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

amin bazarov, UMUT hep bizlerle olsun

Esat bey, inşallah hepimiz emeklerimizin karşılığını alırız, benim de 5 yıl oldu. Allah mücadelenizde hep yanınızda olsun.

deruni çok mutlu etti yorumun beni aslında sadece birbirimizin dilinden anlıyoruz ve ben şuan dilini iyi bildiğim bir yerdeyim, inşallah can sıkıntın geçer feraha ulaşırsın..

hepinize sevgilerimle

Üye
    deruni Avatarı

Son Giriş
    25.08-2016
    Saat
    12:47
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ezgicimmm bardağı biraz taşırdım damlaları tirilyeden denize savurdum....şimdi çok şükür iyiyimm....rabbim senide çok mutlu etsin...sağlığına tez zamnada kavuş inş..

Üye
    tsrahman Avatarı

Gerçek Adı
    Tayyip Rahm Saltoğlu
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    07:50
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Hayat akan bir nehir. Karşı koymaya çalışma bırak kendini kollarına. Mücadelemiz hayata karşı değil ki o kollarda kalmak için. Mücadele etmezsek rahat koyabilirmiyiz yastığa başımızı. Ya bize bakanların emekleri. Ya bizim için yapılan dualar akan göz yaşları. Umut bizim ekmeğimiz olmalı. Karamsar olunca açıp tüm bu yorumları okumalı ve güç almalı. Hepimizin oluyor sanırım bu halleri. Düşünebilmek çok güzel elhamdülillah.

Üye
    ATOM KARINCA Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    3364954
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    8

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    madem UMUT bu kadar önemli -bence de çok çoooooook önemli- o halde hepimizin göbek adı "UMUT" olsun mu

Sayfa 1 / 3 123 SonSon