Sayfa 5 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 79 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    deniz yildizi Avatarı

Gerçek Adı
    bir çiçek adı
    Son Giriş
    30.05-2014
    Saat
    13:33
    Yaşadığı Yer
    balıkesir- memleket osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2 kişi birbrni sewiyorsa yürekten sewiyordur bedenini değil ruhunu kalbini sewmiştir gerisi teferruattır sewmek sewilmek kadar güzel bi duygu var mı yaa

Üye
    exelans Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:21
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    1

bak aynaya güzel kardeşim hiç utanma kendinden ve bırak olayları akışına kızların sağı solu belli olmaz brad pitt gibi olsanda birgün sonra bir bakmışsın vazgeçiyorlar esgeç günlük yaşa hayatın zevkini çıkar ..

Üye
    ATOM KARINCA Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    3364954
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    8

Allah kahretsin ben de aynada kendime bakamıyorum

o kadar güzelim ki gözlerim kamaşıyor

şaka bi yana da arkadaşlar, kendini beğenmekle kendini sevmek arasında dağlar kadar fark var...

aşka gelince...........................

Üye
    İRENNA Avatarı

Son Giriş
    24.09-2012
    Saat
    23:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşım gönül kimi severse güzel odur..

Üye
    thedarkest21 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben arkadaşın problemine değil de yorum yazan arkadaşlara birşey demek istiyorum..yaw herkes kendi söylediklerini gerçekten kendi hayatlarında uyguluyorlar mı .

Üye
    miremur Avatarı

Gerçek Adı
    Emrullah
    Son Giriş
    08.11-2016
    Saat
    22:22
    Yaşadığı Yer
    Adana/yüreğir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Teselli olurmu bilmem,benim vücudum harita gibi dağı ovası belirgin,ancak bu benim.
    Bu kafa bu vücudu taşımak zorunda...
    Şu bir gerçek ilk intiba karşı cinsi (erkek-kadın fark etmez)olumsuz etkiliyor,biraz sabır biraz zamanla akıl ön plana çıkarsa bir çok düğüm kendiliğinden çözülüyor.

Üye
    hakanbektas Avatarı

Son Giriş
    21.04-2015
    Saat
    18:39
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bunları bizler değil,alay edenler,beğenmeyenler,küçümseyenler,hakkımız olduğu halde önlemeye çalışıp vermeyenler utansın arkadaşım.

Her şeyin Allah (c.c.) den geldiğini asla unutma,benim bacağım küçükken yandı bende çok sorun ediyor idim şort giyemiyorum mesela bu beni nasıl etkilemişti ama sadece şükrettim başka bir şey yapmadım Allah'ım buna da şükür diyorum neden çünkü daha beteri de var.Unutmayalım,her sağlam insan birer engelli adayıdır,herkes de olabilir gayet normal,,,lütfen bu kadar psikoljini bozmasına izin verme,

sevgiler....

Üye
    öyküekin Avatarı

Gerçek Adı
    Öyküekin
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    :)
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

insan kendini tanıdıkça güçlenir...yeteneklerinin farkına vardıkça güzelleştiğini görür...fiziksel farklılıklar bu noktada önemsizdir.Fiziksel engeli olmayan insanlarında takıntıları vardır,mesela bir arkadaşımız engelli değil ama o gün biri güzel değilsin dediğinde gününü öldürüyor herkese soruyor güzelim mi diye...beyinsel bir olay güzellik ve çirkinlik anlayışı. başta birey kendini güzel görürse aynalar güzelleşir bak aynadan neden korkuyorsun neden korkulsun aynalkardan ...barışmak gerek yaşamla gülümse bence

Üye
    özdilli Avatarı

Son Giriş
    29.11-2011
    Saat
    18:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende ılk zamanlarda senın gıbı dusunurdum aynanın karsına gecer saatlerce bakardım kendıme senın en buyuk sorunun kendıne dargın olmak ılk once kendınle barısmalısınkı sonra etrafındakı ınsanlardan ılgı ve alaka bekleyesın kendınle dargın olarak hayatını surdurmen zor gıbı kendınle barısık ol gerısı duzelır

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    02:04
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

merhaba kader arkadaşım benim konjenital kifoskolyozum var ve ben 3 kez ameliyat oldum.ilk ameliyatım gizli dikiş yapılmamış ilk ameliyatımda sonra ki ameliyatlarımda yapıldı ama pek bi değişiklik yok.sırtım tarlaya dönmüş durumda bende nefret ediyordum sırtıma bakmaya aynada senin düşündüklerinin aynını düşünüyordum ama şunu anladım sağlıklı bile olsa hepsinde bi kusur var kimisi çok şişman kimisi selülitli kimisi varisli kimisi balkon göbekli kimi aşırı kıllı recep ivedik gibi kimi çok sıska diye uzayan giden bi liste var ve ben antalyaya tatile gittiğimde baktım millet hiç çekinmeden giyiyo mayosunu bikinisini ya dedim benim onlardan ne farkım var dedim kendi kendime ve şimdi bikinimi giyiyorum sırtımdaki eğrilkte dikişlerimde umrumda değil sende öyle yap sana tavsiyemdir ha bişey daha emin ol ki seni gerçkten severse biri o eğrilik yada dikişler görünmez bile ona yani takma kafana salla gitsin

----------

ben sürekli çevremde ki insanlara şu sözümü söylerim Rabbim beni çok güzel yaratmış engelimide nazar boncuğu olarak üzerime takmış derim sende öyle de

Üye
    beyazgeceler Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    15.09-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    Batman
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Ayna ayna söyle bana varmı bende yakışıklısı bu dünyadaaaa

Üye
    gokhan_sozumcetin Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:22
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

6 sene 2 ay önce konu açtığımda beni seven bir kız yoktu hayatrımda.. halen de yok..!!

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Gökhan, sana birşey sormak istiyorum.. Her insanın aşk - evlilik söz konusu oldumu kafasında hem bedenini, hem ruhunu çizdiği bir resim vardır mutlaka. Yani hiçbir kadın "erkek olsun da nasıl olursa olsun", ya da hiçbir erkek " kadın olsun da nasıl olursa olsun" (ciddi bir birliktelik düşünülüyorsa tabii) demez.. Diyelim ki senin hayalindeki resmin çok çok zıttı bir kadın çıktı karşına, "Allah Allah, buna da şükür" mü dersin..? "İdealimdeki insan değil, birlikte olamayız mı" dersin?

Yani kendine seçme hakkı tanıyor musun?
    Yani "amaan zaten beğenen, seven yok beni, bulduğumla yetineyim" mi dersin..?

Üye
    gokhan_sozumcetin Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:22
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Ne dersek diyelim, fiziksel engelimiz yüzünden yine de 1-0 yenik başlıyoruz diğer bekar rakiplerimize göre..
    Ayrıca görücü usulü diye bir kavram var ki iki insan birbirine çok zıt olmadıkça ve eğer ikisinin de gönlü varsa bir yuva kurmaya evlenirler pekala.. ve ben de pekala derim ki ; kötü niyetli olmadıktan sonra , fiziki olarak engelli olsa bile kendi kendine yetebildikten sonra hemen derim ki çok şükür Allah ıma ki bir eş nasip ettin bana..

Bundan gocunacak değilim..

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Valla ben açıkcası "insanın seçme hakkını elinden alan "bu deriin derin derin çook derin sistemin Allah belasını versin diyorum artık.. Sevmiyorum beddua etmeyi ama yetti artık canıma daa.. Sinir oluyorum insanların hastalığından ya da sakatlığından dolayı seçme hakkı tanınmamasına ve çokta istemedikleri tercihler yapmaya mecbur bırakılmalarına..

Toplum tarafından yıldırılmış ve "yetinmek" aşılanmış iki insan biraraya gelince eh doğal olarak vazgeçecekler kendi ideallerinden adına görücü usulü denilecek.. İnsanlara başka çıkış yolu bırakmayan bu sistem heralde hiç değişmeyecek..

Sen de yetinenlerden olacaksın yani..

Sayfa 5 / 6 İlkİlk 123456 SonSon