Toplam 11 mesajın 1-11 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Hasan DURMUŞ Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    31.01-2015
    Saat
    01:20
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    YIL 1969 İlk okul dördüncü sınıfa gidiyorum kırsal kesimde yaşadığımız için köyden şehire o zamanlar sabah ve akşam üstü olmak üzere bir vasita bulunuyordu.okuldan vesikalık resim istediler bizde resmi çektırmek için şehire gitmemiz gerekiyordu, annem sabahleyin beni köy otobüsüne koyuyor oğlum sen git benim işlerim var beni trabzon Atatürk parkını bilenler belki olur beni orada bekle bende öğleye doğru gelirim resmi çektırırız bende gittim parkta annemi beklıyorum tabi buarada saatler geçti bu geçen saatler arasında beni takip eden bir insan yanıma gelerek kimi bekliyorsun dedi bende annemi dedim annen bizde haydi gidelim seni almamı söyledi tabi bizde çocuk adama inandık peşinden yürümeye başladık bu arada adamla yürüyorum ama birde nereye gittiğimı düşünüyorüm içimde bir şüphe devan ediyorum.Yoldan karşıya geçerken adam benden önce davrandı aramıza bir ötobüs girdi admla birbirimızı görmüyoruz Allah tarafından ıçımde bir his bana o adamdan kaçmamı söyledi bende geldiğim yöne doğru kaçtım, kaçmasaydım belkide şımdi hanki sokak aralarında dileniyordum.Buda benim tekrar hayata döndüğüm bir anı olarak bende kalmıştır.

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

EVET HASAN DİREKTEN DÖNMÜŞSÜN.

Üye
    gulpembe Avatarı

Son Giriş
    09.01-2017
    Saat
    01:23
    Yaşadığı Yer
    Elazığ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok Geçmiş olsun Kardeşim iyikide kaçmışsınız . yoksa şuanda Bir eli veya Bir ayağı Kesilmiş bir Dilenci olarak birkenarda oturup . insanların acıma duygusuyla sana verdikleri Beş On Kuruşla o Canavarın karnını doyuracaktın . Hayatın Boyunca sende ailende acı çekerek yaşayacaktınız. Bunada Şukretmeli Çünkü : Dilenci olmaktan kurtulmuşsun . Sadece Engellisin ve ailenle birliktesin

Üye
    Hasan DURMUŞ Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    31.01-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkürler, Aferits ve Gülpembe demekki kaderimde sizlerle paylaşacağım günlerim varmış.İstanbul ve KAKGOŞ Diyarına kuçak dolusu selamlar HARPUT Tepesine selamlarımı söylersin sizleri seviyorum en güzel günler sizlerin olsun.

Üye
    GÜLIZAR Avatarı

Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    22:59
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış gorecegınız günler varmış,ne yazıkkı boyle kötü ınsanlar var daimada olacak :?

Üye
    gulpembe Avatarı

Son Giriş
    09.01-2017
    Saat
    01:23
    Yaşadığı Yer
    Elazığ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkürler Hasan abi Kagoşlar Diyarı ve Harput Kalesinden Kucak dolusu Selamlar ve Sevgilerle ...

Üye
    Lilyum Avatarı

Son Giriş
    29.11-2014
    Saat
    22:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Geçmiş olsun. Ne kadar kötü yürekli insanlar var. Allah fırsat vermesin böylelerine. Çocuktunuz ve gerçekten o adama inanıp peşinden gidebilirdiniz.

Üye
    Gothica Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha C.
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    15:24
    Yaşadığı Yer
    Kırgız Yurdu Ulupamir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    3

geçmiş olsun Allah korumuş

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

Benzer bir olayı 6-7 yaşlarındayken ben de yaşamıştım.
    Bir pastaneden çıkarken adamın biri yanıma yanaştı ve yandaki apartmanın arkasında kendisine yardım etmemi istedi. Nedendir bilmiyorum ama, hemen kıllandığımı hatırlıyorum. Adama, git işine!" gibi bir cevap verdim ve doğruca pastaneden içeri daldım. Ben pastaneye girerken, adam da topuklamış kaçmaya başlamıştı zaten. Pastanedekilere durumu anlattım hemen. Fırladılar dışarı tabii, ama kimse yok.
    Mahalle çocuğu olduğumuz için zaten herkes tanıyordu bizi.. Üzerimizde her zaman onun güveni ve gururu vardı. Mahalle çocuğu olmak güzeldir

Sanırım çocuklarımıza bu tür olaylar karşısında nasıl davranmaları gerektiğini iyice öğretirsek, onlar da tongaya düşmez...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

yarenn66
    Misafir Üye
    yarenn66 Avatarı

gerçekten akıllıca bir davranış göstermişsin gardeş.

Üye
    Hasan DURMUŞ Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    31.01-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Teşekkürler Güzel Dostlar en güzel günler sizlerin olsun.