Sayfa 2 / 8 İlkİlk 123456 ... SonSon
Toplam 113 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Askıda Üyelik
    İron Avatarı

Gerçek Adı
    iron
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:17
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    61

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    gakkoş online siteleri derken benim açacağım site engelli bireylerin birbirini tanıyıp evlenmesi olacak . Çok güvenli bir site kuracağım parasız üye olacak insanlar ve erkeklere kesinlikle çalışma şartı koyacağım. Kadınlar için bu şart değil ister çalışır ister çalışmaz . insalar televizyonda evleniyor ve dünyada birçok insan nette tanışıp evleniyor. Televizyondaki evlilikler bence sakıncalı ama ben engelliler için evlilik ve buluşma sitesi kuracağım. Erkeklerin çalışmış olduğu işyerlerindeki insan kaynakları departmanını arayıp sorgulama yapıp sonra siteye üye olmasına izin vereceğim. Bunun nedeni engelli bayanların mağdur olmaması çalışmayan veya geliri olmayan bir insan zaten evlenemez demi.
    Ayrıca engellilerin çoğu evden dışarı çıkmıyor hepsi nette takılıyor . Bu insanlar birbirlerini nerde görüp buluşup tanışıp ve evlenecekler . Bu işi para karşılığı site kuran insanlar var benim para ile işim olmaz sadece hayır için bu siteyi kurup hepinizin resimli üye olmanızı rica edeceğim en kısa zamanda bunu yapmaya düşünüyorum bu engelli bayanlarda fazla naz yapmasınlar bence ömür boyu aileniz size bakacak değil evlenin ve yuvanızı kurun bu sitede.

Üye
    qakkos2332 Avatarı

Gerçek Adı
    qakkoş
    Son Giriş
    22.07-2014
    Saat
    03:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

lord55 kardeş kusura bakma sen engelli değilsin değil mi?kız arkadaşında engelliymiş ve bıraktın yanlış mı anladım ya bu yüzden mi bıraktın peki.

anladım iron bu yönden bakınca güzel bir çalışma ürünü olur.ama ne bileyim internet evlilikleri vs vs haberler ortalarda o yüzden diyorum ya

Üye
    kay-seri Avatarı

Gerçek Adı
    rüya
    Son Giriş
    08.05-2013
    Saat
    20:37
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende 35 yaşındayım 2 yaşında çocuk felci geçirdim iki koltuk deyneği kulanıyorum her işimi kendim yapıyorum çokta güzel bir bayanım ama evde kaldım evlenmek bir dizine çocuk yapmak istedim
    ama kimseye güvenemiyorum bu devirde güvenilir insan bulmak çok zor sözünün eri düzgün insan bulmak çok zor aslında pek çok engellinin kaderi yalnızlık her insan gibi bizimde evlenip bir yuva kurmaya ihtiyacımız var anne baba bir yere kadar yanımızda sonra onlar çekip gidiyorlar engelli insanda ya kardeşlerinin yanına yada yakın akrabalarının yanına utana sıkıla sığınmak zorunda kalıyorlar ben hep kendim gibi birini aradım bulamadım engellinin kendine yakışan birini bulması çok zor bulanlarda çok şanslı ama yinede mutsuz bir evlilik yapmaktansa bekarlık daha hayırlı

Yasaklı Üye
    bebish_5 Avatarı

Son Giriş
    30.06-2014
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    Adıyaman / Semsûr
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

anladım gakkuş.

rüya hanım inşallah sizede yakın zamanda hayırlı kısmetler çıkar.

Üye
    kay-seri Avatarı

Gerçek Adı
    rüya
    Son Giriş
    08.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kısmet her zaman çıkıyor da adam gibi adam çıkmıyor

Üye
    Lovex72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    24.08-2017
    Saat
    12:30
    Yaşadığı Yer
    Batman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Açıkçası ben bazen dışardan nasıl göründüğümü unutuyor gibiyim(Sol el parmaklarım yok ).27 yaşındayım ve bu yaşıma kadar birçok ilişkim oldu kısa ve uzun süreli ama ayrılıkların bazılarını nedense bir türlü kendime açıklayamadım nedenlerini ama şimdi mesajlarınızı okuyunca biraz düşündüm.En son ayrıldığım kız bile bana şu cümleyi kurdu : Benim yerimde başkası olsa belki "amaan boşver ne yapıcam bu sakatı" diye bir cümle kurabileceğini söyledi.Benimde bundan anladığım hak verirsiniz ki kendisinin de beni bu şekilde bilinçaltında gördüğüydü aslında.Doğuştan engelli biri olarak neredeyse hicbirzaman kendimi eksikmişim ya da başkasından daha fazla özelliğe sahibim diye görmedim hep kendim oldum ve ilişkilerimde herzaman açıkça kendimi ifade ettim.Evlenmek istediğim oldu kabul etmedi olmadı benimle evlenmek isteyen oldu bu sefer ben kabul etmedim derken karşımıza birilerinin hep çıktığı aslında gerçekte karşılıklı duygular besleyip beslememizdi.Bu yüzden burda bazı kardeşlerim hicbirzaman umutsuz olmasın üstte bi arkadaşın dediği gibi hayatınızı siz şekillendirin okuyun çalışın kendinizi geliştirin vasıflarınızı arttırın farkındalığı yarattıktan sonra tavırlarınız egonuz ve hayata bakış açınız değişecek gelişecek ve böylece hayatta istediğiniz şeyleri daha kolay elde edebilme şansınız artacaktır..

Üye
    *semra* Avatarı

Son Giriş
    21.12-2014
    Saat
    18:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

egonuz gelişecek cümlesine takıldım ben hocam zaten bazılarının fazla gelişen egoları değilmi çoğu ayrılıkların sebebi? hatta milletin egosunun şişmesine biz sebep oluyoruz, karşımızdaki de ''ben neymişim ya'' pozisyonuna geçiyo. demekki ego bencillik ve nankörlük yaratıyo.ne olduğunu unutturuyo

Üye
    Lovex72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    24.08-2017
    Saat
    12:30
    Yaşadığı Yer
    Batman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

*semra*;

Farklı anlaşılmasın sadece egonun gelişmesi değil değişmesinden de söz ettim kendini daha iyi hissedebileceği biz engellilerin Ruhsal durumunun daha iyi olacabileceğini belirtme maksadıyla yazdım.

Üye
    kay-seri Avatarı

Gerçek Adı
    rüya
    Son Giriş
    08.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende engellilerde şunu farketdim her kez kendinden daha sağlam birini arıyor buluyor da hatta sapasağlam ama evlendiklerinde kendilerini eşlerine karşı hep eksik ve yetersiz hissediyorlar ve bu yüzden hep bir eziklikle yaşıyorlar pek çok engelli kendilerine bile itiraf edemeseler de bununla yaşıyorlar sağlam bir insanla evlenmenin gururuyla onuruyla bu hissi kapatmaya çalışıyorlarsa da olmuyor soluğu yine engellilerin yanında alıyorlar çünkü engellilerin yanında olduklarında kendilerini o insanlara denk hissediyorlar ve bu onlara huzur ve mutluluk veriyor engelli insanlar neden sağlam insanların etkinliklerinden ve faliyetlerinden çok engelli insanların etkinliklerine ve faliyetlerine katılmak ister hiç düşündünüz mü en basit bir örnek veriyim neden sağlam bir arkadaşımızın dügününe gitmek istemeyiz de engelli arkadaşımızın dügününe gitmeye can atarız neden engellilerin içinde daha çok eyleniriz çünkü kendimizi o insanlara denk görürüz onların yanında kendimizi eksik hissetmeyiz bunun verdigi huzur bizi mutlu eder arkadaşlar bence evlenmeyi düşünen insan bunları göz önünde bulundurmalı benim çok arkadaşım engelli oldugu halde sağlam insanlarla evli ve çok mutsuz mutlu olanlarda var ama genelde bu yazdıklarımı yaşıyorlar atalarımız hep çok güzel konuşmuş davul bile dengi dengine derken boş konuşmamışlar insan dengini bulmalı bulamazsada evlenmemeli bu benim nacizane fikrim

Üye
    btl Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    17:07
    Yaşadığı Yer
    Ütopya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Merhaba Arkadaşlar ,

Benim bu konuda düşüncem, önce kendi hayatınızı bir insanla şekillendiremessiniz yalnız hissediyorsan bağımlı yaşıyorsun demek, evet çok güzel bişey bireye duyulan sevgi yanında biri olması iyinde- kötünde ancak insan önce kendine güvenmeli evet insanlar çok ön yargılı insanlık elde ayakta vs değil ama buna siz engel olabilirsiniz.Evet çoğumuz hayata 1-0 yenik başlıyoruz ama bunu üstlere taşıyacak olanlarda bizleriz.

Hepimiz belki bir ,
    Aşık Veysel Şatıroğlu
    Eşref Armağan ( Göremyen Ressam )
    Beethoven ( Duymayan Besteci ) vs

olamayız ama,

ne yapılmalı ;
    Önce eğitim,sonra iş hayatı ve kendini her yönde geliştirmek daha sonra emin olun herşey arka arkaya gelicektir.

Ana fikir; önemli olan sizlersiniz birey birey birilerine bağlı yaşamak yada birinin size şevkatle sevgiyle yaklaşmasından kendinize zaten güvenemessiniz.

hepimiz için Hayat aynı var yada yok güzelleştirmek bizim elimizde Kendinize ön yargılı davranmayın.

Sevgiler.

''Acını Sev Çünkü Yaşatacaktır Seni'' (Beethoven)

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Olmayacaksa baştan olmasın, şöyle düşün ikinizde sağlıklısınız.Evlendiniz çoluk cocuk oldu.Sen bu duruma düştün eşin terketti hangisi kötü.Verilmiş sadakan varmış doğrusu.Takma kafana.Kendin için yaşa, boşver hayata.Kaderde ne varsa yaşanacak.Ama iyi ama kötü.Dua et iyilikler seni bulsun.

Yasaklı Üye
    bebish_5 Avatarı

Son Giriş
    30.06-2014
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    Adıyaman / Semsûr
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

rüya hanımın dedikleri mantıklı galiba herkes kendinden daha sağlam birini arıyor.Çünkü o zaman kendini daha güçlü hissedeceğini düşünecek.

Üye
    özgür kız Avatarı

Gerçek Adı
    özgür kız
    Son Giriş
    30.08-2016
    Saat
    17:39
    Yaşadığı Yer
    amsterdam :)
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ewet her insan sewmek,sewilmek,mutlu yuva kurmak ister.ama arkadaşlar şunu unutmayın RAB sewdiği insana werirmiş derdi.o bizleri sewiyor en azından buna mutlu olmaz mısınız karşınıza çıkan,sizi üzen insanlara aldanıp isyana düşmeyin derim.Rabbimiz bize sırt çevirirse o zaman ne yaparız sabır dileyin.herkesin kısmeti biryerlerde saklı.yeri ve zamanı war sadece.

Üye
    gökhanc Avatarı

Gerçek Adı
    gökhan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:13
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    5

rabbimin sınamasıdır inşallah kazanan taraf sen olursun...geçmişide sil gitsin geride kalanı aklına bile getirme ..belki çok basit konuşuyorum bende yaşadım senin gibi geride tek üzülen malesef sen olursun ...allah bi kapı kapatırsa binlerce kaıpıyı açarmış senin bu işindede büyük bi hayır olduğunu unutma ..herşey gönlünce olsun kardeşim...

Üye
    bykursadtufan Avatarı

Gerçek Adı
    Kürşad Tufan
    Son Giriş
    27.08-2017
    Saat
    11:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Mutlu olmak için olumsuz olan her şeyi hayatından uzaklaştırmalı sın, uzaklaşmadığı sürece sürekli kafana takıp mutsuzluğa kendini itersin. İlla biri hayatımda olsun diye çabalamaya gerek, o güzel insan senin karşına ummadığın bir anda mutlaka çıkacaktır.

Sayfa 2 / 8 İlkİlk 123456 ... SonSon