Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    merdoli Avatarı

Gerçek Adı
    Mert
    Son Giriş
    01.10-2017
    Saat
    20:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim

Üye
    Engel_yoK Avatarı

Gerçek Adı
    Abdurrahman
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    21:36
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Bende 95 doğumluyum. Ve benimde hikayem Spina Bifida'lı olarak, belimdeki yarayla dünyaya gelmemle başlıyor.. Yaradan ameliyat oluyorum. Sonuç olarak çift ayak bileklerinden aşağısında ne bir his, ne bir hareket..

Üye
    merdoli Avatarı

Gerçek Adı
    Mert
    Son Giriş
    01.10-2017
    Saat
    20:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Biz değil buradaki herkes muhteşem bence

Üye
    esin32 Avatarı

Gerçek Adı
    esin
    Son Giriş
    04.06-2016
    Saat
    20:36
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben 1992 nin agustos ayinda dunyaya gelmisim aslinda ailemin bekledigi bir dogum degilmis henuz cunku 2.5 ay erken gelmisim dunyaya ( ne acelen vardi diye sormayin bende bilmiyorum ) . Benden pek kimsenin umidi yokmus acikcasi anneyi kurtaralim demisler. Zor bir dogum anneme kan aramalar derken gelisim baya kargasali olmus yengemlere bebegi gostermek icin bebek odasina almislar. Yengem
    - su bebekte cok kucukmus insallah bizimkisi degildir demis ama hemsire gidip tamda o bebegi gostermis. 1750 gram dogmusum. Portakal gibi bir kafam ve kibrik copu gibi parmaklarim oldugu her dogum gunumde tekrarlanir bebekligimin ve cocuklugumun buyuk kismi hastanelerde gecti. ölür diyen doktorlar olmus ama cok sukur hala nefes aliyorum cok sik hastalanan bir bebeklik donemi ve yurumeye baslamamla asil problem ortaya cikti. Sol ayagimin parmak ucuna basarak yurumeye baslamisim bundn sonrada tip fakultesi ikinci evimiz oldu neden kaynakladigini bulmak icin yapilan tetkikler muayeneler derken 6 ysinda ilk ameliyatimi 20 yasinda 2. Ameliyatimi oldum simdi cok sukr rahat bir sekilde topuguma basabiliyorum yururken hafif bir sekilde aksiyorum. Benimde hayata baslama noktam bu

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12