Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 69 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    f1r1lduck Avatarı

Gerçek Adı
    A.A.Y
    Son Giriş
    10.06-2015
    Saat
    14:39
    Yaşadığı Yer
    MANISA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Tmm abi unuttum gitti ...

Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    15:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

sıradaki gelsin diyeceksinnnn....sana sağlığın gerek..o yerinde oldukça daha iyilerini bulacaksın..bu konuyu dert etme işine güçüne hayatına ve sağlığına bak..gerisi hikayee

Üye
    ***Neri*** Avatarı

Gerçek Adı
    neriman
    Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    19:58
    Yaşadığı Yer
    BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Akın

hayat öyle süprizlerle doludur ki bi kapıyı kapatan mevlam hiç ummadığın bi anda bakmışsın başka bi kapıdan içeriye girmişsin farkında olmadan o yüzden büyük konuşmamak lasım.Günn birince öyle birine aşık olur öyle sever ve karsındakınden bekledigin sevgiyide bulursun ki isde o zaman dönüp arkana eskıleri düsünür iyikide ayrılmışım dersın.Çünki zamanında öyle seyler yapıyoruz ki gecmişe dönüp baktığımızda o yapılanların ardından sadece küçük bir tebessümle bakıp iyikide diyebiliyoruz

Üye
    f1r1lduck Avatarı

Gerçek Adı
    A.A.Y
    Son Giriş
    10.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MANISA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

inşallah ablacım inşallah mükemmel dileklerin gerçek olur çok teşekkür ederim ...

Yasaklı Üye
    sen/duyar Avatarı

Gerçek Adı
    selahattin
    Son Giriş
    06.07-2015
    Saat
    00:09
    Yaşadığı Yer
    FETHİYE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

heeeççç üzülme ...diyalize girmeme az kala evde kalmış bir fıstıkla nişanlandım .biraz da ailelerin beni iteklemesiyle ,diyalize girerecekken elden ayaktan düşmeye başladım ..kızın fevri de değişmeye başladı ..diyalize girdim kız yüzüğü attı ...hayırdır inşallah dedim .. Diyalize girince zıpkın gibi doğruldum ...ilaçlarımı alırken eczacı bayan ile her karşılaşmamız içimizde bir kıpırtı ile sürmeye başladı ...ama dünya görüşlerimiz uymuyordu ...
    ver elini bodrum 1 yıl ,marmaris 2 yıl ...tabii ki ;çalışıyorum sahillerde. sonra da fethiye...... eşimle karşılaştım 20 saat için de evlilik kararı ,bir haftada da nikah düğün ...6 yıldır da fethienindir e'deyim

kısacası ..ölen ölsün kalan sağlar senindir ....hemen unut ,yeni bir yelkenler tak ,rüzgara kapıl .. ne huriler göreceksin ...

Üye
    şem_i Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    23:16
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    85
    Blog Mesajları
    2

kardeş sen hala ordamısın aynı konuyu düşünüp sıkıntı etmen sana bi yarar saglamaz üstelik saglıgını bozarsın ,kendine bu kadar eziyet etme ,bu vucutlar allahın bize emaneti iyi bakmak ve korumak zorundayız
    yeni bir gün dogdu her şeyiyle yeni günde hayat yeniden başladı ,bu yeni günde allah sana hayırlı olanı versin ...

Üye
    Carpe Diem Avatarı

Gerçek Adı
    -
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Balık baştan kokarmış sevinmelisin

evlenip çocuk sahibide olabilirdiniz ve o zamanda bitebilirdi
    henüz çok gençsin ,ne ona kız, nede kendıne..
    herkes hak ettiğini yaşarmış sen ahh etmesen bile acısı çıkar birgün.
    bekle ve gör..

çok geçmiş olsun Allah şifa versin.

Üye
    f1r1lduck Avatarı

Gerçek Adı
    A.A.Y
    Son Giriş
    10.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MANISA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iyi dilek ve tesellileriniz için çok teşekkür ederim abilerim ablalarım zaten geçip bitmiş bi olay sadece onun güvensizliğini ve korkusunu uzerimden atamıyorum zaten hayırlısı bu imiş allah görüyo görüpte o zamanki acımı görüpte onlara bişi vermemesi için dua ediyorum zaten

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Böyle sakat/sağlam ilişkileri gündeme geldiğinde aklımdan hep aynı soru geçiyor. Ya tersi bir durum olsaydı..? Erkek değil de kız sakat/hasta olsaydı..? Mesela kızın bir bacağı olmasaydı, ya da bir kolu..? Ya da kanser hastası olsaydı veya şeker hastası, sevilen, tercih edilen olur muydu..?

Bence cevabı çok net, erkek asla bırak sevmeyi, evlenmeyi düşünmeyi gözünün ucuyla bile bakmazdı.. Sevgi her engeli aşarmış mış.. Sevsin ya kadın, ölecek kadar sevsin, canı kadar sevsin, eksikse bedeninin bir parçası, farklıysa diğerlerinden ne fayda..

Sevgi denen şey öyle bihammada biten birşey değil.. Birşeyler tükenmeye başlıyınca bahanede hazır oluyor.. insanları gözlemliyorum burda genelde sakatlığına bahane buluyorlar, "Sakat olmasaydım/hasta olmasaydım/fakir olmasaydım vs.vs." Sevdin, sevildin şeker hastası olmam engellemedi sevilmenide sevmenide. Bittiyse, devamı gelmediyse, azıcıkta kendini sorgulamalısın kardeşim..

İnsanların en büyük hatası "tamamdır, seviyor, artık benim, saygı mı? sallaaa, garanti nasıl olsa elde var o" demesi.. İlk zamanlardaki saygı çıkar aradan, o zamanda yavaş yavaş sevgiyi törpülemeye başlar saygısızlıklar.. Kim ne derse desin fikri sabit olduğum bir konudur "bir kız seviyorsa, sevdiği adamdan yanada zerre kuşkusu yoksa, şüphesi yoksa dünya çıkca karşına takmaz, bildiğini okumaya devam eder, mümkün değil terketmesi, hele hele bir başkasını sevmesi, evlenmesi".. Amaa acabalar varsa aklında, "ulen anam babam karşı bu işe, onları karşıma almaya değer mi bu adam..? Yok, değmez.. Niye..? Eee işte böyle böyle tutarsızları var...vs.vs.

Eee o zaman, bu hikaye burada bitsiiiin.. Aslaaa tek taraflı değildir bu işler.. Sevgi samimi bir sevgiyse en ama en mühimi sevilen değiyorsa birşeyleri göze almaya, veriyorsa o güveni, üçüncü sahışların onayını umursamaz kız milleti, binlerce örneği var..

Kızlar salaktır bu tür konularda, duygularının peşinden giderler, ilerisinin gerisinin hesabını pek yapmazlar.. Yeterki inansınlar değecek bir adam olduğuna, şüpheleri olmasın yeter ki..

Üye
    Tayanç Avatarı

Gerçek Adı
    Ensar
    Son Giriş
    07.10-2017
    Saat
    18:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    28
    Blog Mesajları
    1

Seni olduğun gibi sevecek birisine gönlünün düşmesi dileği ile...

Üye
    Sehribanu Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:37
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    61
    Verilen Beğeniler
    9
    Blog Mesajları
    1

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Bacıbey Mesajı Gör
    Kızlar salaktır bu tür konularda, duygularının peşinden giderler, ilerisinin gerisinin hesabını pek yapmazlar.. Yeterki inansınlar değecek bir adam olduğuna, şüpheleri olmasın yeter ki..
    Haklısın Havva bacım çok salağız
    Ama aşk bitince salaklıktan eser kalmıyor,inancını kaybetmiş bir kadından daha tehlikeli bir şey tanımıyorum,cehennem zebanisine dönüyoruz

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Sehribanu;
    E bütün mesele zaten inancını kaybetmemekte.. İnanç varsa devam, yoksa, kalmadıysa bittiyse baybaaay..

Üye
    f1r1lduck Avatarı

Gerçek Adı
    A.A.Y
    Son Giriş
    10.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MANISA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bacıbey

Tanın güzel ama eksik kızları iyi tanıyosun anladığım kadarıyla bende bi erkek olarak cevap vereyim Biz sevdik mi sonuna kadar değil sonsuza kadar severiz hata mı insan sevdiğine düzeltilmeyecek hata yapmaz biz bizi seveni yarı yolda değil diğer tarafta da sırtımızda başımızda taşırız gözlerimiz kör kulaklarımız sağır dokunma hislerimiz ölü olur başka insana bişi hissedemeyiz biliyorum siz genel olarak yazdınız ama ben kendi adıma müsterihim bir gram hatam ve sucum yoktu tek sucum hasta olmamdı oda allahtan gelen zaten hatalı olsam hala allahıma onun mutlu mesut sağlıklı ve huzurlu olması icin dua etmezdim yanlışmıyım acaba ?

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Bahsettiğiniz kişi sizin sevgiliniz miydi, eşiniz miydi?

Üye
    f1r1lduck Avatarı

Gerçek Adı
    A.A.Y
    Son Giriş
    10.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MANISA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sevgilim idi

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon