Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    muhabetci Avatarı

Gerçek Adı
    selim
    Son Giriş
    30.07-2016
    Saat
    19:29
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaslar;;

28 yasındayım bu zamana kadar nasil yasadım bir ben bir allah bilir. tam iş buldum calısacagım derken bir sikayet üzerine isten cıkarıldım. 2022 masını kestirdim vergi indirimi aldım hayatım deyismisti calıstıgım is yerinde bir kizla evlenecektim.
    ilk aylıgıma kurban aldım kurban bayramında allah belasını versin her yer özellesti kamuda özel sirkette calısıyordum simdi ayrıldım 3 aylık maasımda kesildi
    ben simdi nerde is bulurum kim bana para verir kim bana yardım eder.
    dilerim allahtan bizi insanlara yalvartan devlet büyükleri birgün inş. onlarda insan ogluna yalvarmadan ölmesin.
    gözümsün pasamsın diyelenlerin hiç biri ynımda olmadı 16 gündür sisizim arkadaslar ölmek istiyorum suan o kadar kötüyüm ki alıstım ise gidecem diye 6 kalkıyorum
    allahım bu bana revamıydı. ne zorlukla girdim kimsem yok sahibim yok senin sayende basardım ama insan oglu beni cıkardı.

kamuda özel sirkete verdi isi böyle ortada kala kaldık.. allah fatma sahin yüzün gülmesin özürlüleri seviyorsun demi nerdesin 4 tane faxs cektim.
    bakarız bakarız ben isten cıktım daha bakacaklar bittim ben öglamaktan gözlerim kızardı ben bunu hak etmedim
    kimsemde yoki beni ise koysun neden rıskım dar neden hep bunlar benim basıma geliyor. 16 gündür ben hep hergün aglıyorum

Üye
    melek07 Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    13:45
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bir kapıyı kapatan diğerini açar inşallah isyan etmeyin Allah'a sığının O hakkınızda hayırlısını bilendir.Hepimiz zaman zaman sınanmaktayız Allah yar ve yardımcınız olsun..

Üye
    aynurrr Avatarı

Gerçek Adı
    Aynur
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:48
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Çok Üzüldüm Yazdıklarına Lütfen Güclü Ol Arkadaşım İnan Allah Dogrunun Yanındadır .İnan Daha Güzel Kapıları Acacaktır .Yeterki Sabırlı Ol

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:45
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    183
    Verilen Beğeniler
    82

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: muhabetci Mesajı Gör
    ne zorlukla girdim kimsem yok sahibim yok senin sayende basardım ama insan oglu beni cıkardı.
    İyi olunca Allah'tan, kötü olunca kuldan olduğunu düşünmeyin..

Üye
    Feyyam Avatarı

Gerçek Adı
    ....
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Allahtan umidi kesmeyin hayılısıyla herşey yoluna gırer.Hayat inişli çıkışlıdır
    Her zaman bulunduğumuz durumun gelip geçici olabileceğini aklımızdan çıkarmayın...BUDA GEÇER INŞ..

Üye
    metehandro Avatarı

Gerçek Adı
    Mete Han
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    4.Levent ISTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    15

Selim kardeşim tam bittim dediğin anda küllerinden doğarsın...aman diyim pes etme bu hayata inat yaşa...bu atmosfere inat nefes almaktan vazgeçme...

Üye
    ergün32 Avatarı

Gerçek Adı
    ergün
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    11:21
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

dünyanın bir imtihadan ibaret oduğunu unutma. insan yaşamı boyunca bir çok sıkıntıya maruz kalabilir. önemli olan sabretmektir. unutma, Allah sana sah damarından bile daha yakındır o yüzden çok çok dua et. sana sabah namazlarını kılmanı öneririm. duaların en çok kabul olduğu ve özellilke rızıkların dağıtıldığı vakittir sabah vakti.emin ol şu söylediklerimi yaparsan Allahın yardımını kesin olarak göreceksin.

Üye
    SERAFİM Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    06.11-2016
    Saat
    15:14
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bozma morelini ,senin gibi herkes bazen büyük sıkıntılara düşüyor bazende güzel günler yaşıyorsun ,hayat böyle ,sonuçta işsiz kalsan bile açlıktan ölecek değilsin elbet bi yerlerden rızkın gelir,yine de yazdıklarını okuduktan sonra üzüldüm ,sonuçta kendine yuva kurma planları yapıyormuşsun kolay değil bir anda herşeyin altüst olması...kolay değil.