Sayfa 1 / 5 12345 SonSon
Toplam 72 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    burak_1986 Avatarı

Gerçek Adı
    Burak
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    16:00
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar öncelikle herkesten özür diliyorum çünkü bu soruyu nereye yazacağımı bilemedim.ben sca hastasıyım ve okulumda çok hoşlandığım bir kız var ama kızla konuşmaya utanıyorum çünkü konuşma bozukluğum var.düşünüyorum kıza kantinde otururken çay fln ısmarlasam nasıl çayı götürcem die çekiniyorum ama bir türlüde aklımdan çıkaramıyorum.siz olsanız ne yapardınız.

Üye
    AsTeRuNyA Avatarı

Gerçek Adı
    EMRAH
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    16:44
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL/sultangazi
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    0

ARKADAŞIM YAKLAŞ KIZA BÜYÜLÜ BİR ŞEKİLDE BAKIŞ AT MERHABA DE OTURABİLİRMİYİM DE BİRAZ SOHBET ETMEYE ÇALIŞ GERİSİ İLERLEYEN GÜNLERDE GELİR ZATEN İLTİFAT ET KIZA HOŞUNA GİDECEKTİR

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Bence tut nefesini tut tut içinden bismillahirrahmanirrahim de sonra çık kızın karşına deki "bayılıyorum sana" gel beraber bir çay içelim ohh be söyledim sonunda de kız gülecektir

korkma yahu yimez kız seni çok çok git başımdan der eee okadarda naz yapsın yani madem seviyorsun bırakma peşini kızmı koşacak senin peşinden sen koşacaksın işinin adı ne?

sen ertelersen ha bugün ha yarın açılırım kıza diye kaparlar valla kalırsın yaya) ama önce bir araştır bakalım varmı kızın sevdiği sonra uğraşma milletle) iş alırsın başına..

red edilmekten korkuyorsan biran önce aşmak için bu korkunu duygularını hemmen söylemen lazım..ertledikçe sen korkularında büyüyecektir utanıyorum deme haa gülerim erkek adam utanırmı yaa sonucu bildir bize ben merak ederim ne oldu acaba? diye

Üye
    ikinci bahar Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    21:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    27

ne açıklıycaksın ben olsam hiç girmem o işlere.
    kız önce kabul eder sevgilisi yoksa,
    sonra bi sevgili bulunca da sen konuşamıyosun bahanesiyle seni bırakır.
    sende iyice alışırsın kendine kahredersin,ben niye konuşmuyorum diye.
    sevgilerr..

Üye
    Prens Esat Avatarı

Gerçek Adı
    Esat
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:36
    Yaşadığı Yer
    Akdeniz-Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

ikinci bahar nedir bu ya muhalefet gibisin evllilik konusunda da bu kadar sert çiktin.dare kızın ünirvetileli olmasi daha kolay işini kolaylaştirir yani kiz eminim yasamın fizikten ibaret olmadigini anlamiştir yani kiza gidip hislerini söylersen anlayişla karşilayacakti ve teklifine %90olumlu yanit verir...aslinda ben uzmanım insani tanımam için 1dk yeter bana sen kızın fotosunu koy buraya ben sana kizin nasil bir yapiya sahip oldugunu tek tek söylerim.

Üye
    değerli dost Avatarı

Son Giriş
    22.10-2009
    Saat
    12:14
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili dare 25 yıl önce 18 yaşında devletin kız yatılı okulunda işe başladım 1 hafta sonra benden 2 yaş büyük 1 kız arkadaş yardımcı hizmetli olarak işe başladı.ve biz yatılı kalıyorduk iş yerinde akşam olunca onun işi bitiyor benim gece bekciliği işim başlıyor. el ayak çekilince başbaşa kalıyorduk.geceler bizim oluyordu.ufak ufak aşık olmaya başlamıştım oda bana kayıtsız kalmıyordu.beraber şarkılar söylüyorduk gece 1-2 aya kalmadı ben ona sırılsıklam aşık olmuştum. ama açılamıyordum birtürlü.sabaha kadar 2 paket sigarayı bitiriyordum. birgün ne olursa olsun açılacaktım ogün gidip marketten bira aldım 10 paket sigara alıp kaldığım yere koydum ne olursa olsun açılacaktım.aslında oda beni seviyordu sevilmiyecek gibi değildim yakışıklıydım ama o benden bekliyordu benim söylememi istiyordu.o akşam kurdum kendimi konuşacaktım ona söyleyecektim deli gibi sevdiğimi aşık olduğumu evlenmek istediğimi.ortam oluştu ama benden hala tık yok söyleyemiyordum.öyle bir hal aldıki durum gecenin saat 03 idi o bana sadece sevgimi dedi ondan sonra ben artık şair olmuş idim 2 yıl bir beraberliliğimiz olmuştu sonra ayrıldık çok acılı yıllar geçirdim hala bile beni etkiler o yaşadığım yıllar şimdi çok mutlu bir evliliğim var 1 erkek 2 kızım var benim aşık olduğum yaşta şimdi oğlum var düşünüyorum şimdiki yaşım ilen aslında çok basit arkadaşlık teklif etmek inan o kadar zor değil oda seni seviyormu ona bak

Üye
    Grafiker Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    03.06-2010
    Saat
    01:44
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kendin ol dare. al çayını sütünü neyse git yanına oturabilir miyim? falan yok. Otur direk. Tabi yüzündeki ifade önemli. hafif bi tebessüm iyi olur. Sonuçta kızı dövmeye gitmiyosun Bu arada bunlardan önce erkek arkadaşı var mı? yok mu? araştır. Yoksa büyük ihtimal bu son tebessümün olur Neyse masaya oturdun. Direk o gün için biryere davet et kızı. Ne olursa olsun rahat olmaya çalış. Heyecan yok diyecem ama böyle bir durumda zor. Cesur ama kibar ol. vs. vs.

Şimdi biz buraya ne kadar yazarsak yazalım sen kızı gördüğün an bunların hepsini unutacan ) Ama asla unutmaman gereken şey kendin gibi olmak. Ne sevmek suç nede sevdiğini söylemek.

Üye
    burak_1986 Avatarı

Gerçek Adı
    Burak
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar çok saolun ama 1 haftadır çok kötüyüm sevgilisi fln yok ama işte benim sorunum var ve 5 yıldır hastayım hiç bir kıza o niyetle bakmamıştım daha fazla yardımcı olursanız sevinirim.tabi kızla siz konuşun demicem: prens mickey mouse arkadaşım kızın resmini bulursam sana yollarım

Üye
    serenat Avatarı

Gerçek Adı
    Sena
    Son Giriş
    31.08-2015
    Saat
    08:47
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bence şansını denemelisin arkadaşım her şeyin bir usulu vardır nasıl yapacaksın bilmiyorum ama bence samimi bir şekilde sadece kendin gibi davranarak açıl zaten üniversiteli bayan bi takım gerçeklerin farkındadır karamsarlık hoş bir kavram değildir her zaman umutlu ve ümitli olunmalıdır sana bol şans diliyorum...

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

büyülü bakışmı hahahaha

bir kere kızlar iltifattan hiiiç hoşlanmazlar bu bir..oturabilirmiyim diye sorduğunda kız hayır boş masamı yok derse bu adam ne hale gelir buda ikizaten cesareti yok arkadaşımızın

konuş sohbet et diyorsun yaa ardakadaş konuşurken kız amann ne geveze şeysin deyip masadan kalkarsa ve giderse ne olur? buda üüüç

aslında çok küçük bir an yeterli bu kadar uğraşmaya gerek yok önce arkadaşlığını kazan iletişim kurman daha kolay olur..

germe kendini bu kadar yahuu git konuş

olacak işi bozmayalım yanlış taktikler verip ben daha fazlasına karışmam benden bu kadar

Üye
    Sema Avatarı

Gerçek Adı
    Sema
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    A.
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    17
    Blog Mesajları
    28

İlk başta konuşmaktan çekiniyorsan mektup yaz
    Kendi cümlelerinle yazılmış , samimi ve şık bir mektup ... Çoook eski , bilindik bir yöntem de olsa her bayanın hoşuna gider sanıyorum.

Üye
    Sehribanu Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:37
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    61
    Verilen Beğeniler
    9
    Blog Mesajları
    1

Sonunda ölüm yok ya konuşursan,en azından bir sonuç olur,konuşmadığın sürece kaygı içinde beklersin ve eline hiç bir şey geçmez...Böyle durumlarda cesur olmak lazım...

Üye
    womanizer Avatarı

Gerçek Adı
    YUXEL-67
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    15:24
    Yaşadığı Yer
    ZONGULDAK/EREĞLİ - AYDIN
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bende fa lıyım senın hastalığının kardeşi yani tekerlekli sandelyeye bağlıyım git karsısına ben buyum senden hoslanıom de damdan düşer gibi ağlamayana meme yok karsındakını nesenden aşa gör nede üsdün tut sende oda toprakdan sen sıçıon o sıçmıomu git açıl 25 yasında tekerleklı sandelyeye bağlı bı engelliim ama hayatımda 2 kadın var utanç verici bı durum ama onlar olmadanda olmuyo be

Üye
    burak_1986 Avatarı

Gerçek Adı
    Burak
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar çok saolun yardımlarınız için ya beni dertten kurtardınız

Üye
    LODOS DENiZCiSi Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ee dare sonuç nedir? Neye karar verdin?
    Direk gidip söyleyecekmisin?
    Tebrik veya mektup mu yazacaksın?

Onunda bir insan olduğunu ve senin gibi duyguları olduğunu unutma.Doğallık en güzelidir.

Sayfa 1 / 5 12345 SonSon