Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 72 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    18:39
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ey aşk sen nelere kadilsin...
    herkes kendince bir akıl vermiş bu adama...
    sorunun cevabını eminim sende biliyordun ne yapman gerektiğini konusunda sadece cesaretti ihtiyaçın olan bence...saymadım ama yazan arkadaşlarıı 10 kişi var yok akıl veren...destekçi bekledin...peki hiç paylaştığın dostun yokmuydu gerçek hayatta...hepsi köstek mi oldu...sana bakmaz seni dinlemez diyerek cesaretinimi kırdı çok merak ediyorum konuşma bozukluğu çok büyük bir dert değil ne arkadaşlarımız var burda binbir sorunla boğuşan ve sırf rahatsızlıkları yüzünden ayrılık yaşayan...
    şunu unutmaki hiçbir şey risk almadan mutluluğa ve doruğa ulaşmaz....risk alacaksın olumlu veya olumsuz sonuçlarına katlanacaksın risk almazsan pişmanlığı tadarsın risk alırsan yapmadım demessin en azından denediğini görürsün SONUÇ EVET YADA HAYIR olabilir....
    evet olursa mutluluğa mutluluk katar ama hayır olursa cevap BU HAYATINA KÜSTÜRMESİN SENİ kimse mükemmel değildir artı ve eksileriyle insan insandır kimseninde birbirini sevme gii bir zorunluluğu olmadığına göre....giden ağam gelen paşamçokta takma birgün mutlaka sevgine layık bir insan bulursun
    herkesin bir ruh ikizi olduğunu unutma
    SEVGİLERİMLE ŞANSIN BOL OLSUN
    NOT=SONUÇUDA BEKLİYORUZ.BU ARADA BU SAYFADA VARSAYIM YAPAN ARKADAŞLARA SESLENİYORUM ÖZELLİKLE OLUMSUZ DÜŞÜNEN VE BIRAKIP GİDER DİYEN ARKADAŞLARA....SEVMEK YÜREK İSTER HİÇKİMSEDE AYRILMAK VE ÇEKİP GİTMEK İÇİN BİR İLİŞKİYE BAŞLAMAZ HEM BURDA BİR İLİŞKİDE YOK İLERSİ İÇİN BİRŞEYLER SÖLEMEK ÇOK YANLIŞ VE ADALETSİZCE OLUR...AYRICA KIZIN BİRŞEYDEN HABERİ YOK ERKEK ARKADAŞIDA OLMASI ÇOK NORMAL ÇOK ÇOK NAZİKÇE TEŞEKKÜR EDER ABARTMAYIN BENCE....

Üye
    burak_1986 Avatarı

Gerçek Adı
    Burak
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    16:00
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet cesaret bulmak istedim çünkü bazı arkadaşlar konnuşmamı istemiolar o kızla onların o kızda gözü var galiba ama bu hafta içi konuşçam zaten ders konusunda önceden yardımcı olmuştum

Üye
    burak_1986 Avatarı

Gerçek Adı
    Burak
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sonuç:kızla konuşmak istedim fakat kız beni beğenmemiş arkasına bile bakmadan beni rezil edip gitti

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

sen neden rezil olacakmışsın en azından denedin şansını..sevmek ne zamandan beri rezillik olmuş!!

kızın açısındanda düşünmek lazım senin onda gördüklerini o sende görmemiş demekki..yapılacak hiç bir şey yok bu durumda..

bir çok insanın yaşadığı bir şey denk gelmiş sana red edilmek hazmı kolay bir durum değil ama zamanla aşacaksındır sana şimdi takma kafana demek vardı ama mümkün değil mutlaka takacaksındır tesellisi yok bu işlerin yaşarak tüketeceksin kendi içinde.

yinede çok fazla üzülme derim ben tatlı canının kıymetini bil arkadaşım hiç kimse vazgeçilmez değildir..gün gelir kızarsın bile kendine neden kendime bunu yaptım diye..

en azından içinde tutmayıp söylemekle "keşke söyleseydim" külfetinden kurtuldun..denedin ama olmadı hayırlısı böyledir belkide ikiniz içinde..

Üye
    tackle Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hayırLısı arkadaşım başka kızLara bak... O senin gibi birisini kaybetti. Başkası bekLiyor, kısmet işi bunLar... Eğer bir daha olursa böyLe şeyLer Biraz sempatik yakLaş..ŞirinLik gibisinden meseLa ÇAy yerinede Bir parça çikolata teklif et

Üye
    Prens Esat Avatarı

Gerçek Adı
    Esat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:42
    Yaşadığı Yer
    Akdeniz-Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: dare Mesajı Gör
    sonuç:kızla konuşmak istedim fakat kız beni beğenmemiş arkasına bile bakmadan beni rezil edip gitti
    usata nasil gitti sen kiza hoşlandigini söyledin mi yoksa kiza yaklaşip seninle 2dakka konuşabilirmiyiz deyip kızdan ne konsuacagini anlayip gitmiş te olabilir...dinlemeden arkasına bakmadan çekip gittiyse demek kiz saygısız teki ve bencil.
    NOT:belki kiz özgür kalmak 2sene kafasina göre yassamak için okul okuyor..kızın hayallerini %85tahmin edebiliryorum ve kız benim gözümde zavalli

Üye
    ECOnomiST Avatarı

Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    18:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ikinci bahar ve kuvarsın dediklerine aynen katılıyorum...

bende teklif etme demek için sayfanın sonuna geliyordumki haklı olduğumu gösteren sözlerinle karşılaştım...

dostum benden sana tavsiye... eğer engelliysen kimseye gönlünü vermiycen... sabırla bekliycen... eğer bigün olurda isteyen olursa vericen... ben bu kanaatteyim...

ha dersin ki hangi kız bunu yapar? Walla bayan arkadaşlar burda... ben bunu yapacak yürekleri olduğunu düşünüyorum hatta yaptıklarına şahitte oldum... bence bekle... yada çok güçlü sinyaller alırsan bir kıza yaklaş...bunların dışında yapılanlar genelde fiyaskoyla sonuçlanıyor... benden söylemesi... sütten de ağzın yandı zaten...

Üye
    womanizer Avatarı

Gerçek Adı
    YUXEL-67
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    19:15
    Yaşadığı Yer
    ZONGULDAK/EREĞLİ - AYDIN
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

nurcan hatipoğlu; bence böle kızlara o kelımeyı kullanmak iltifat olur literatürde neler var neler....hahahah

Üye
    burak_1986 Avatarı

Gerçek Adı
    Burak
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya sınıftaki kızlarla önceden konuşmuştum bu konuyu ben kantinde oturuyodum gitmişler kızla konuşmuşlar anlatmışlar işte bende bi kenarda konuşmak için bekliodum kız demişki bende merak ediyorum nasıl birisi die demiş.fakat işte gelince bende sap gibi durunca kız teşekkürler dedi gitti. bide engelli olmakla bu davranışın bence ilgisi yok.kız bencede bende bişeyleri görmedi.alakası yok çünkü cuma günü bi arkadaş hiçbi engeli yok bi kıza teklif etti kız çocuğa demediini bırakmamış.bence karamsar olmayalım.

Üye
    nuriye taşçı Avatarı

Son Giriş
    05.01-2012
    Saat
    13:48
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

en az 100 kıza birden teklif edeceksin
    biri omasa biri olumlu cevap verir
    sistem böyle işliyor

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

mektup insan cesaretini kıran olumsuzluklar yaşayınca gönderilmemiş mektuplar biriktiyor gönlünde..

mektup yazmak eskidi..bu devirde geçerli değil artık bir alem olmuş el alem mektup,tan anlayacak zihniyetler yok artık semacım malesef yook!

birde geçer karşına güler ve "sen çok fazla türk flimi izlemişsin" deyip dalga geçerler arkadaşımızla yazmasın mektup..

hem zaten olmuş olan..bir anlamı yok artık..

Üye
    meltem_ Avatarı

Son Giriş
    28.03-2017
    Saat
    16:30
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

cesaretli ve sakin ol. sonuç ne olursa olsun duygularını ifade et. sonunda ölüm yokya ondan hoşlandığını açıkca söyle.hayatında birisi varsa söyler sende saygı gösterirsin hayatına başka yelkenler açarsın yeryüzünde sadece o bayan yok değilmi? HAYDİ BAKALIM DAHA DURUYORMUSUN SEN? )))CESARETİNİ GÖSTER KIZA AÇIL HABERLERİNİ BEKLİYORUZ SONUÇ OLUMSUZDA OLSA SAKIN YILMA OLDUMU ? PES ETMEK YOK. KEŞKE DEMEKTENSE İYİKİ DERSİN AÇILMIŞ OLURSUN.

Üye
    meltem_ Avatarı

Son Giriş
    28.03-2017
    Saat
    16:30
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

mektup yazarakta duygularını ifade edebilirsin içinden geçenleri yaz. doktorlar bile bu yöntemi öneriyor. yüz yüze gelipte dile getiremediğinizi kağıda dökün paylaşın diyor.

Üye
    dozdar21 Avatarı

Son Giriş
    21.04-2015
    Saat
    01:50
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

dare;
    ben olsam direk gider yüzüne karşı solerdim.ki zamanında bole bir şey yaptım.teklif ettiğim kız sağlamdı.o zamanlar 12 yasında idim.kız bizim sınıfta idi.sureklı bırlıkte oynardık.hatta bir defasında oyun oynarken kafamı kırdıbenden ozur dıledı.kendımı affettırmek ıstıyorum dedi.bende beni öpmesi şartıyla affedecegımı soledımo gun yanagıma çok ıcten bır opucuk kondurdu.ve bende kendısıne teklfı ettım sonradan.bana beni çok sevdıgını ama her zaman arkadas kalabılecegımız soledı.bende anhlayısla karsıladım.çocouk cesareti işte.şimdi olsa aynı şeyi yapamam...

Üye
    ALİ İMRAN Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    11.09-2017
    Saat
    21:38
    Yaşadığı Yer
    karaman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    dare önce çık karsına kolundan sıkıca tut kolundan tutman çok hoşuna gidecektir kız senin ne kadar ciddi oldunu görcek sonra içinden ne geçiyorsa gözlerine bakarak söle hafif gülümse ama sırıtmadan kızın içi bayılacaktır.

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon