Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 18 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mustafanın annesi Avatarı

Son Giriş
    16.11-2015
    Saat
    02:12
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Trabzonda yasayan kas hastası bir kardesimizin tekerlekli sandalye ihtiyacını karsılamamız icin Trabzondaki engelliler derneginin tel no suna ihtiyacımız var arkadaslar. bu kardesimizin babası ne yazıkki hayatta degil ve yaslı anacıgı ile hayata tutunuyor. kendisi de gidemediği icin belki telefon ile halledebiliriz diye düsünüyorum.
    bu konuda lütfen yardımcı olur musunuz .

Üye
    meopius Avatarı

Son Giriş
    30.07-2010
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

• TRABZON Şubesi Tayfun ŞENER
    Atatürk Alanı Karşı Meydan Park Yanı TRABZON
    Tel: 0462 326 77 71
    trabzon@tsd.org.tr

Üye

Son Giriş
    16.11-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu verdiğin telefon sürekli mesgul calıyor.arızalı gibi....baska numarası yokmu acaba?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Akülü mü normal sandaye mi? Trabzon'da nerede yaşıyor bu aile?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye

Son Giriş
    16.11-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

normal manuel sandalye Bülent.(keske akülü verebilseler.gerci akülü araba ile ev icinde hareket etmek zor oluyor.cok sokaga cıkmayan biri icinde akülü araba cok ihtiyac olmuyor)Trabzon vakfıkebir de bir köyde ama köyün adını su an hatırlayamıyorum.bende cep tel no su var dilerseniz verebilirim.bu kardesimiz gercekten aciz durumda ve ellerinden tutacak pek kimseleri yok.babasından kalan bir emekli aylıkları varmıs o da toplam 500 ytl bile degilmis.Annesi ile paylasıyorlarmıs ve ona 180 ytl veriyorlarmıs.sanıyorum ki engelli aylıgı da alabilir bu durumda ama dediğim gibi onlara ön ayak olup bu isleri ile ugrasacak kimseleri yok.Trabzondaki engelliler dernegine ulasabilirsem oradan bir yetkili gider,yerinde görür ve belki o ön ayak olur da bir seyler yapabilirler diye geldi aklıma...selamlar.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Trabzon Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü: 326 40 48 Dahili: 139
    Burayı arayıp istesinler. Belediye mutlaka ama mutlaka karşılayacaktır.
    Ya da ilçe belediyesini arasınlar. Oradan alamaması imkansız.

Velev ki alamadı. Ben bulurum... Ama derdim sistemin çalıştırılması...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    akcay Avatarı

Son Giriş
    16.11-2011
    Saat
    15:32
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bu mesajı yazan kişi lütfen bu ihtiyac sahibinin adres ve telefonunu yazsın.ben dün TRABZON sakatlar derneği başaknı sayın tayfunŞENER beyi aradım onun böyle bir kişiden haberi yokmuş olsa hemen kendisine sandalye temin ederiz dedi.ben de ORHANGAZİ BELEDİYESİ ÖZÜRLÜLER BAŞKANI olarak bi araştırın gercekten böyle bir arkadaşımız var ise hemen kendisine avrupa bir tekerlekli sandalye gönderirim dedim .lütfen mesaj yazarken ayrıntılara dikkat edelim. mesaj yazan arkadaşımın iyi niyetinden şüphem yok ancak açık adres ve telefon yazılsa iyi olur diyor herkese sağlıklı ömür diliyorum.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Yok yok, buraya isim ve adres yazılmasın. Yardım edebilecek kişiye özel mesajla iletilsin bu bilgiler lütfen...

Üye
    akcay Avatarı

Son Giriş
    16.11-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

peki sayın oturan boğa nasıl ulaşılacak bu kişiye açık adresin ve ismin yazılmasının ne sakıncası olabilir.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

ilanı veren kişi size yardıma ihtiyacı olan kişinin iletişim bilgilerini verir.
    Kimse google'da ismi arandığında yardım alan kişi durumunda adı çıksın istemez değil mi?

Üye

Son Giriş
    16.11-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar;mesajları dün gece nete giremediğim icin simdi gördüm,Allahtan o kardesimiz de online su anda ve izin alarak kendisinden adresini ve tel no sunu veriyorum.

Hasan Yener

YENERLİ MAH NO.5
    BOZALAN KÖYÜ
    VAKFIKEBİR
    TRABZON

tel no su:5432776177

ilgilenenlerden allah razı olsun..

Üye

Son Giriş
    16.11-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

adresi ve tel nosunu acık yayınlamamda bir sakınca olmadıgını söylediği icin buradan yazdım arkadaslar.ben de sadece sitemizden ve netten tanıyorum kendisini.trabzon ile iliskisi olan arkadasımız;bu kardesimize,arada hatırlarını soracak ve manevi yardım yapacak biri olursa cokk güzel bisey olur.kardesimizin 500 kg fındıgı varmıs mesela;ama dediğim gibi yaslı anacıgından baska kimsesi olmadıgı icin,kendisi de hareket engelli oldugu icin satamıyormus.bunun gibi.keske yakın olsam da elimden gelen her yardımı yapabilsem.

Üye
    akcay Avatarı

Son Giriş
    16.11-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

YUKARIDA ADI SOYADI YAZAN ENGELLİ ARKADAŞIMIZLA İRTİBATA GEÇTİM.GERCEKTEN SANDALYEYE İHTİYACI OLDUĞUNU SÖYLEDİ.BENDE ORHANGAZİ BELEDİYESİ ÖZÜRLÜLER KOORDİNASYON MERKEZİ BAŞKANI OLARAK KENDİSİNE TEKERLEKLİ SANDALYEYİ BUGÜN GÖNDERİYORUM.1-2 GÜN İÇERİSİNDE KENDİSİNE ULAŞIR.İNŞAALLAH FAYDAMIZ OLUR. BU KARDEŞİMİZİN İHTİYACINI VE KİMLİK BİLGİLERİNİ DOĞRU YAZAN KİŞİYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.ALLAH RAZI OLSUN. HERKESE SELAMLAR.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Çok teşekkürler Emrullah.

Fakat ben yine de altını çizmek istiyorum: Lütfen herkes yaşadığı yerin belediyesine, valiliğine, derneklerine başvuruda bulunsun bu tür ihtiyaç hasıl olduğunda. Trabzon'daki bir ihtiyaç sahibine Bursa'dan yardım göndermek zorunda kalmamalıyız. Trabzon'da sistem işletilmeli ve ordakilerin kendi yükümlülüklerini yerine getirmeleri sağlanmalı...

Üye
    gecemavisi Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    22.02-2017
    Saat
    12:42
    Yaşadığı Yer
    tarbzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben hasan yener evet trabzon engelliler derneğinden santalye talebinde bulunabilirdik ama ulaşamadık ve ablam (mustafanın annesi) adresi bulablmek için böyle bir yöndem uyguladı ve duyarlılığını gösderen sizleree saygı değer bursa orhangazi engelliler dernegi başkanımıza belediye başkanımıza isdeğimin sizlere ulaşmasında yardımcı olan ablama(mustafanın annesi) duyarlılığını gösderen sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunarım allah hiçbir şekilde hiçbirinizi zorda bırakmasın allah hepimizin yardımcısı olsun allah hepinizden razı olsun allaha emanet olun saygılarımla....

Sayfa 1 / 2 12 SonSon