Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yozen07 Avatarı

Son Giriş
    04.04-2012
    Saat
    21:54
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Değerli kardeşlerim Scooter Flexi tekerlekli sandalye 'Çocuklar için özel" arıyorum.Maddi durumum müsait değil.Uygun alabileceğim veya bağış yapan kurumlar hakkında bilgi almak istiyorum.

acebda8483 - Scooter Flexi marka (çocuklara özel) Tekerlekli Sandalye almak istiyorum..?
    Skuter Flexi | Kifas Ortopedik

Üye
    chtsu! Avatarı

Gerçek Adı
    cihat
    Son Giriş
    24.07-2017
    Saat
    23:45
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aynı sandalyeden 3 yıl önce ben de aldım oğlum için oldukça kullanışlı ama maalesef kurum 400-500l. lık kısmını karşılıyor. Birde yalnış hatırlamıyorsam sandalyenin her ayrı parçasının ayrı bir fiyatı var bazı parçalarına inanın hiç gerek yok iyice bilgi alıp öyle temin edin. Fakat başka bir sitede biraz daha uygun fiyatlı bulabilirsiniz diye düşünüyorum aynı özellikteki sandalyeden( www.cocuktekerleklisandalyesi.com medi junior veya medi junior plus)

Üye
    bsalbro Avatarı

Gerçek Adı
    Sibel Albro
    Son Giriş
    29.10-2012
    Saat
    16:59
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhabalar, Kasırga serisi olan tekerlekli sandalyeleri 20 yıl a yakın uretdiğmiz araçlar, engellilerin ihtiyacına göre yapıyor ve bedene göre bizim kendi atölyede kuruyoruz. Fiyat, 1,000TL den başlıyor. O fiyata,yıkanabilen döşeme, fermarlı cep,ithal ön ve arka jantlar ve pnömatik lastikler, hava pompası, yama seti, valf anahtarı ve ayarlanabilen dayanklı hafif çelik boru konstrüksyonu dahildir. 15 sene den fazla kullanan müşterilerimiz var! Yeni ürünlerimizide web sitemizde lütfen izleyin! kifas.com.tr