Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    NaftalinKokusu Avatarı

Son Giriş
    28.03-2017
    Saat
    08:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bugun bayram ziyareti için bir arkadaşıma gittim ve otururken bir misafir daha geldi ve misafirin kucağında 10 yaşında bi çocuk belini ve bacaklarını kullanamıyorum ve sadece kollarını kullanabiliyor fakat beyninde çok büyük bi sıkıntı yok çocuk dünyanın en tatlısı o kadar masum ki hala gulebiliyor ve hala çok inançlı ailede 3-4 tane çocuk var ve içlerinde bitek o engelli onlarla eğlenmek istiyor fakat babası taşıyor her yere yada surunuyor kollarıyla yürüyor bu çocuk için ne yapabilirim nereye basvurabilirim ailesi fazla ilgilenmiyor ( Allah verdi tasiriz çekeriz kafasindalar ) lütfen bu çocuğun yaşam kalitesini arttiralim bu çocuk için bisey yapalım bende engelliyim fakat bu çocuğun ki çok ayrı ve benden daha yaşam dolu .. çabalamak istiyorum ne yapmalıyım lütfen yol gösterin bu çocuk kanaatimce akülü tekerlekli sandalyeyi gayet rahat kullanabilir biliyorum bu işler çok zor fakat ben herşeyi yapmaya raziyim bu kardeşimizi kaybetmeyelim lütfen!

Üye
    erdal71 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:37
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Bedensel engelliler ve dayanisma dernegine durumu bildirinn.
    Nettende iletisim kurun.

Üye
    Directory Avatarı

Gerçek Adı
    GünaL Şen
    Son Giriş
    04.03-2017
    Saat
    16:52
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ailenin iletişim bilgilerini iletebilirmisiniz