Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bedensel. Avatarı

Son Giriş
    26.02-2016
    Saat
    18:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Adim serdar ist oturuyorum bedensel engelliyimm konyada yaptirmak istedigimm bir araba var ama maddi durumum ksitli alamiyorumm.
    Beni anliyicaginizi umuyorumm yalanla dolanla isim olmaz cokk madur kaldigimm icinn bunu yaziorumm normal de utanirdim ama caresizlikk annem babam ellerinde yeterli miktarda para olmadigi icinn alamioruz.
    Kapimm herkese aciktir dedigimm gibi yalanla isim yok lutfenn ayiplamassanizz ve yardim etmek isteyenlere maddi durumu iyi olanlara ulastirir saniz bu mesaji cok sevinicem herseye acigimm numarami vericem cep:535 621 46 76 burda ulasa bilirsiniz herseyi ordan konusa bilirizz.saygilarr

Üye
    lakoste Avatarı

Gerçek Adı
    TOLGA..
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    10:01
    Yaşadığı Yer
    ANADOLUM
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    6

ne arabası ve neye ihtiyacın var tam açıklarsan.?

Üye
    bedensel. Avatarı

Son Giriş
    26.02-2016
    Saat
    18:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Konya selcukluda ozelbi firma araba yapior bi nevi motorbisiklet ama tekerlekli sandalyeyle bine biliyorsunn akulu arabayla yada akulu arabamm var su an benimm tekerlekleri bitii sarj cihazi bozukk biyere tam olarak gidemiorum ama o olursa ustunde gidebilirimm..