Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zeynoşum Avatarı

Gerçek Adı
    zeynep
    Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    00:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaslar elınızde hı slıp plus kendınden jellı 14 kısa sonda fazla olan varmı ıhtıyacım var ısten ayrıldım bu yuzdende sıgortam durdulurdu ssk dan alamıyorum kendımde parayla sureklı alamıyorum eger elınızde fazladan varsa bana yardımcı olurmusunuz?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

İşten atıldıysanız, işsilzik geliri alabilirsiniz (bu geliri alırsanız sağlık güvenceniz devam edeceğinden sondanızı aynen temin edebilirsiniz): http://www.engelliler.biz/forum/issi...-bilgiler.html

Kendi isteğinizle işiten ayrıldıysanız, geriye doğru bir yıl içinde 90 günlük sigortanız varsa, işten ayrıldıktan sonra 90 gün daha sağlık güvenceniz devam eder ve sonda alabilirsiniz.

Eğer hiç bir sağlık güvenceniz yoksa, genel sağlık sigortası kapsamına dahil edilirsiniz. Bunun için gelir tespiti yaptırmanız gerek. O tespitin ardından GSS'li oluyorsunuz ve yine sonda temin edebiliyorsunuz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    omer56 Avatarı

Gerçek Adı
    omer
    Son Giriş
    20.06-2013
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende fazladan yok ama benim ürünlerimi getiren firma var ona sorarım senin cok iyi insanlar verirler büyük ihtimal

Üye
    zeynoşum Avatarı

Gerçek Adı
    zeynep
    Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    00:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cok tesekkur ederım...ıssızlık odenegı ıcın basvurdum henuz bır cevap gelmedı bakalım artık umarım alabılırım

Üye
    omer56 Avatarı

Gerçek Adı
    omer
    Son Giriş
    20.06-2013
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    zeynep merhaba ben senin icin sordum issizlik ödenegi veriliyormus istersen firmayla konus