Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    shifty Avatarı

Son Giriş
    11.09-2017
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Eğer bu konu daha önce konuşulduysa kusura bakmayın. Kendi adıma İzmir ve İstanbul için soruyorum ancak diğer şehirdeki arkadaşlar için bildiğiniz her şehir için cevap verirseniz sevinirim. tekerlekli sandalye ile vapura iniş-biniş mümkünmüdür? Ben bir İzmir'li olarak durum nedir bilmiyorum açıkcası

Üye
    onuray Avatarı

Gerçek Adı
    onur ay
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    14:33
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım izmirde üçkuyular arabalı feribottan başka iskelede biniş imkanı yok,ancak görevliler taşıyolar seni sandalye ile öyle binebilirsin.

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:26
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İstanbul da bütün iskelelerden vapura binişler çok uygun, biliyorum çünkü 3-5 defa kullandım vapurları hiç yardıma gerek kalmadan bindim. rampa benzeri bir aparatları var rahat bir şekilde geçiyorsun vapura, yalnızca vapurun salonlarına giriş basamaklı o yüzden güverte diye tabir edilen yerde durdum ben manzarayı izleye izleye yolculuğumu yaptım. Yazın bir problem olmazda kışın bayağı bir üşür insan..