Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 77 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tiktak Avatarı

Son Giriş
    13.09-2010
    Saat
    22:35
    Yaşadığı Yer
    Istanbul/Uskudar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben toplu tasima araclari haricinde tiyatroda ve voleybol macinda kullandim.

Üye
    dersimli29 Avatarı

Son Giriş
    04.06-2009
    Saat
    07:12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tekrar mrb meltem beyaz kart almadan önce ankaradan gönderılmıs birde kımlık kartın olması gerekıor beyaz kartla toplutasımada ucretsis yararlnıp kımlık kartınlada su elektırık den yuzde 40oranında ve telsim turkcel gibi hatlardanda aynı zamnda indirimli yararlanıorsun . hayırlı olsun canımm

Üye
    meltem_ Avatarı

Son Giriş
    28.03-2017
    Saat
    16:30
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

şubat ayından beri ankaradan gelecek kartımı bekliyorum halen gelmedi. galiba trafiğe takıldı

Üye
    Medusa34 Avatarı

Gerçek Adı
    Pınar
    Son Giriş
    24.01-2011
    Saat
    16:18
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Herkese merhaba,
    beyaz kart diye bahsedilen özürlüler idaresinden aldığımız kartmı dır? Yoksa bunun dışında farklı bir kart mı_ bilgi verirseniz sevinirim. şimdiden tşk.

Üye
    osman77 Avatarı

Gerçek Adı
    osman
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sanırım ben sanslıyım sivasta sosyal hizmetlere bas vurdum 2 gün sonra basbakanlık kartını aldım görüyorum istanbulda bu kartı almak çok zor

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:05
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Medusa34,
    Beyazkartın özürlüler idaresinden alınan kartla bir ilgisi yoktur.
    Beyazkart;sadece İstanbul şehiriçi ulaşım vasıtalarında (otobüs,vapur,tünel,tramvay,metro) geçerli olan ve İETT tarafından engellilere verilen bir ücretsiz seyahat kartıdır.Başka bir kullanım alanı yoktur.

Üye
    (diE) Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    26.08-2017
    Saat
    21:09
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba ben yeni üyenizim Beyaz akrt ile ilgili sorunumu yansıtmak isterim beyazakrtin bu denli işe yaradığını bilmiyordum ben sadece sehir içi belediye otobüslerinde, vapur, tranvay gibi toplu tasima araçlarinda kullanılıyor bilgisine sahiptim . ama bi sürü islevi varmis bi sıkıntım var bu konu hakkında paylaşmak isterim şimdi özel halk otobüsleri iett kapsamina girdi üzerinde akbil var akbil olan araç devletin veya devletle anlaşmalı araçtır ancak özel halk otobüsleri beyaz karta karşı biraz sert bir tutum içeriyorlar ne bilim benim şahsen duyduklarım " biz milleti böyle bedava taşırsak,devlet bize benzini bedava vermiyor vb. gibi) bunlar aslında çok fazla ciddiye alınacak sözler değil adam değilsin der çıkarsin işin içinden ama topluluk içerisinde kullanıldıği zaman ve insanlarin meraklı bakışları üzerinde olduğu zaman rahatsiz etmiyor değil bununla ilgili başvuru yapılabilecek bir makam varmı şikayet anlamında ve bu yapmış olunan şikayet başvurusu sonuç verirmi yani benim istediğim Devlet bu adamlara siz haksızsınız demesi bile yeter benim için önemli olan o cümlenin kurulmasi illa somut bir cezaya gerek yok toplum bilsin bu adamlarin ne olduğunu yeter buna benzer bir uygulama yapılmaktamıdır. yoksa ben ozel halk otobüslerine binmemeye devam mi edeyem )

Medusa34;

Beyaz kartı sana verilmis bir haktir ise yaramıyor dediklerine bakma çok ise yarıyor hemde Beyaz kartı oturduğun sehirde sana en yakın sosyal hizmetler kurumuna danışarak detaylı bilgi alabilrsin. istanbuldaysan Karaköyde Tünelin yanındaki İETT genel müdürlüğünden veriyorlar tabi ilk önce sosyal hizmetlere raporunla baş vurup gerekli dökümlanri doldurman gerekiyor dediğim gibi sana en yaknı sosyal hizmetlerden bilgi alabilirsin.

Üye
    Pardon Avatarı

Son Giriş
    03.04-2015
    Saat
    18:30
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam ben bu siteyi takip ediyordum ama yeni uye oldum ve Beyaz Karti gecen Persembe aldim.
    diE ayni seyin bende farkindayim ama hic takma arkadasim Devlet onlara calisma iznini bu sartlari kabul etmesi sarti ile veriyor.. Sikayet etmek istersen aracin plakasini veya on kapinin yaninda A-070 gibisinden bir sey yazar onuda alip iett ye buralardan ulasabilirsin İETT - İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü -

Üye
    İçimdekiDeniz Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    19:53
    Yaşadığı Yer
    istanbul/
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ya bu konuda bana lütfen yardımcı olabilirmisiniz?
    Özel halk otobüsü beyazkart kullanabiliyormuyuz? yoksa kullanamıyormuyuz?
    Adam bizi yani beni ile rerakatlı arkadaşımı bindirmedi.Ve beyazkartı gösterdik.Kabul etmeyip bizi yolun ortasında yaka paça resmen indirdi.Biz ne şekilde hakkımızı savunabiliriz.Ve aracın plakasını tuttuk, bunu kime şikayet ediceğiz.Yada buna hakkımız varmı?

Üye
    Pardon Avatarı

Son Giriş
    03.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ETT ile ilgili tüm konularda başvuru telefonu:
    0 800 211 60 68 - 0 800 211 61 20 (Ücretsiz Hat)

Genel Mudurluk
    0212 251 21 80 /6 hat (Karaköy)

elektronik posta : iett@iett.gov.tr

Anlattigin olay cok sert bence sen direk genel mudurlugu arayip konus

Üye
    celik Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet KAVCU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Beyoğlu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

valla arkadaşlar benim başımdan da bu olaylar geçmedi değil ama ben onların inadına , hani atıyorum eminönü son durakta özel de var normal otobüslerde var. sırf onlar uyuz - sinir olsun diye özel hak otobüslerine biniyorum. ve sinirleninde o kadar bir hoşuma gidiyor ki sormayın )

bu uygulamayı bence beraber yapmalıyız. hani bir arkadaşımıza özel halk otobüsten bir şofer v.s bağırırsa dert etmeyin plakasını alın direk şikayette bulunun. ama şunu unutmayın lütfen elinizden geldiği kadar özele binin...

Üye
    Pardon Avatarı

Son Giriş
    03.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar oho lerinden de tavir yapmiyan varmis ama bazilari sanki sirtinda tasiyormus gibi afra tafra yapiyor gecengun ben capadan hasekiye gecerken muavin cok iyi davrandi yanimda refakatcide vardi ayrica bugunde aksaraydan geldim yine iyi bir muavin vardi.
    dun bindigim bitanesi de muavin sofore belesci bunlar dedi duydum ,on tarafta oturdugumuz icin sofor surekli aynadan bana bakdi bende ona bakdim sonunda o vaz gecdi. cekinmeyin bencede cunku araclarda ucretsiz kartlarin resimleri var bu sorun bizim sorunumuz deil eger istemiyorlarsa muhattaplari belediye onlara soylesinler.

Üye
    İçimdekiDeniz Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul/
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bu bilgiler için çok teşekkürler.
    Bizler kesin,yani bu özel halk otobüslere binebiliyoruz.Halen bile tereddütlüyüm.Refakatlı ile beraber değil mi? bu verdiğiniz numarayı aradım.Oda diyor herhalde ücretli
    Şaş kaldım.Bide pazartesi arayın diyor.: aklım okadar karışık ki, ortada kaldım.

Üye
    İçimdekiDeniz Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul/
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Octayaykiri iş ilanları derken.Nasıl yani?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İş ilanları forumu: İş İlanları - İş Arayanlar - Engelliler.Biz Platformu Forumları

Ve, aktarılan ilanların okunur, anlaşılır olması önemli. Aksi ilanlar silinir...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon