bazı arkadaşlar diyor ki gerekli bir uygulama ya Allah aşkına engelli dediğiniz adam kim yarı insan bunun ağır ameliyat geçirmiş olanı nakillisi var vs engelli sonuçta insanı yaşat ki devlet yaşasın diyorlar insan neyle yaşayacak ekmekle suyla huzurla bunları yapacak kim devlet azıcık yardımla göz boyama olmaz engelliyi topluma kazandıracaksın ki ülke için herkes yararlı olsun eşit bir şekilde bugün bu olay benim başıma da geldi ben kalp hastasıyım artı pil var kimse garanti etmez yarın öbür ben veya benim gibiler tek başına bir yere gitseler kim bu engellinin dilinden anlayacak yanında tanıdığı yoksa burada böyle konuşurken körler sağırlar birbirini ağırlar gibi bir olay var burada kendimiz çalıyoruz kendimiz oynuyoruz engelli sabahtan akşam kadar gezsin ne çıkar araştırmam doğruysa herkesi kapatacaklarmış ağırlılar hariç bu mantık dışı bir olay neymiş yük olmuş devlete insan ister istemez soruyor bu mu gözünüze battı temiz aydın ak bir Türkiyeden bahsediyorlar şuan bile pislikler devam ediyor bürokraside bunlara göz yumuluyor birbirinin adamı olursan sistemin adamı olursan ne ala senden paşa yok eşitlik yok bu ömssde de böyle resmen engellilerle dalga geçtiler çalışılan o kadar çok konudan hiç mi birisi çıkmaz daha önce iki defa sınava girdim o gibi soruları dört gözle aradım bulamadım alınacaklar belliydi ta baştan gayrimeşru bir olayı gayriresmi yaptılar olay sadece bu tvleri takip edince keskin yaptığı mücadelenin binde birini engelli dernekleri yapmıyorlar onlarında nasıl engelli olduklarını anlamadım hiç mi ses çıkmaz sistemin adamı olmuşlar hepsi engellilerle uğraşanları Allaha havale ediyorum...