Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    adanada engellinin önündeki engeli kuş olup aşsın diyen zihniyet engelli zaten hayat ile mücadele ediyo e birde bu engellinin önüne konan diğer engelliler biranda aha kuş oldum dedim

http://www.facebook.com/photo.php?v=116144511832285

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Sinan, çok iyi olmuş kameraya alınması keşke ulusal televizyonlarda da gösterilse ve birşeyler yapılsa artık, izlenmekle kalmasa yani.. Ama eminim ki kamera olmasa ne bir Allah'ın kulu yardım ederdi nede otobüs şöförü sesini çıkarmadan beklerdi sen binene kadar... Çok mu zor otobüslere tekerlekli sandalye girişi yaptırmak acaba..? Üst geçitler desen ayrı sıkıntı.. Hastaneye gidip gelme işlerinde özel araç şart malesef, durumun yoksa ve otobüsle gitmek zorundaysan hastalıktan çok yolda izde çektiğin eziyet yıpratıyor insanı.. Allah hiçkimseyi kimsenin eline baktırmasın muhtaç etmesin... Böyle yardımsız biryelere gidemeyecek duruma getiren sistemindeeeee ....... diyorum..

Açık açık demim şimdi ayıp olmasın..Anladınız siz onu..

Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

valla iğimi oldu camera kötümü oldu bilmem ama mazallah engelliler süpermen gibi uçmaya devam ederse mazallah pilemirum artıkın

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Cumhurbaşkanları belediye başkanları halkın insanı olsalardı o zengin senin bu zengin benim çocuklarının düğün törenlerinde şahitlik yarışına girmezlerdi.

Bunları seçen ve çözümsüzlük isteyen bir toplumun şikayet etmeye hakkı yoktur.

''Kişiler hak ettikleri şekilde yönetilirler.''