Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bodrum-ist. seferinde atlas jet tekerlekli sandalye ile uçağa binmem için bilet+50 tl ücret istedi

Üye
    aylafin Avatarı

Gerçek Adı
    Ayla
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    17:13
    Yaşadığı Yer
    Bodrum/Muğla
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Olamaaz( Biz de sömestr tatilinde Atlas'la gitmeyi planlıyorduk, eşim tekerlekli sandalyede... Bileti internet'ten mi satın almıştınız? Geçen yıl Pegasus'la gitmiştik, herhangi bir ekstra ücret talep etmediler. Ama 3 kez tekerlekli sandalye durumunu hatırlatıp, başka herhangi birşeyin gerekli olmadığından emin olduktan sonra, Check-In yaptırırken sağlık raporu raporu istediler!! 'Yanımızda yok' dedik, o zaman 'havaalanı doktorundan muayne olup, rapor alın' dediler. Eşim çok sinirlendi, ehliyetini gösterdi, ikna oldular(!!). Bu sefer de eşim baştan, sorulara hazırlıklı olarak 'hiç yürüyemiyorum' dediği için, 'kabinde bile mi yürüyemiyorsunuz?' diye sordular))

Üye
    hatic09_1984 Avatarı

Gerçek Adı
    hatice
    Son Giriş
    05.07-2017
    Saat
    17:40
    Yaşadığı Yer
    aydın/incirliova
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben sık sık abimi ziyaret amacıyla kıbrısa gidiyorum ama hiç bir zaman biletin dısında ödenen ücretin dısında bi ücret talebiyle karsılasmadım ama tam olarak ucaga tekerlekli sandalyeyele binmekden kastnızı anlayamdım bende sandalye kullanıyorum ama herkes gibi görevli tarafında normal ucak koltuguna yerlestirilip seyatime devam ediyorum.

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:33
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    56
    Blog Mesajları
    10

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Promosyonla sattıkları biletlerin farkını çıkartmaya çalışmışlardır sizden..