Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 26 mesajın 16-26 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    UMUDUN Avatarı

Gerçek Adı
    Ümit..Timü
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    13:33
    Yaşadığı Yer
    Elazığ-Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Elazığda öğrenciler gibi yarım ödüyoruz ..özelleşmeden önce daha iyidi...

Üye
    ibo3535 Avatarı

Gerçek Adı
    İBRAHİM
    Son Giriş
    28.05-2017
    Saat
    15:25
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yahu konu nerden nereye geldi limanlara dayandı 26 liman özellemiş savaş cıksa limanımız kalmayacak savaş cıksa o limanda acaba yabancı olacak mı askeriye gelip hepsine el koyacak limanlarım şirketler baksın caresine almasalardı hem limanlar türkiyede türk işçiler calışıyo limanı satın aldılar die sırtına vurupta kendi ülkelerine götürmüyor insanlat telekomda özelşeti yüzde 52 devletin yüzde 48 özleşti rekabet arttı bu gün ev telefonları cep telefonalrı aynı fiyata geldi otobüslerde özelşirse rekabet olur belkide daha iyi hizmet alırız

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: gazi3428 Mesajı Gör
    Lütfen konuyu siyaset meydanına dönüştürmeyin... konu ile düşünceleriniz varsa yazın.. ayrıca otobüs a.ş. nin otobüsleri engellilere %100 uyumlu orta kapıda rampa var ve engelli bir arkadaşımızın rahatlıkla bindiğine şahit oldum.. kapı açıldığı zaman otobüs sağ tarafına hafif eğim alıyor rampa manuel olarak elle aşşağı indiriliyor ve engelli kardeşimizde rahatlıkla otobüse çıkabiliyor.
    Gel ben seni 20 milyonluk şehirde en merkezi yerlerde durakta bekleteyim!
    Kaç dk da bir engelli otobüsü geçiyor. Sene 2011 millet uzaya çıkmış!
    Siz de engelliyi düşündüğünüzden değil AB uyum yasaları ve uluslararası olarak imzaladığınız sözleşmelere uyma yükümlülüğünüz yüzünden bu otobüsleri aldınız!
    Kimi kandırıyorsunuz Engelliyi düşünen yok!
    Kaç tane semtte standartlara uygun engelli rampası var?
    Sağlık ocağına gidiceksin 2010 da yapılan bir binanın rampasından sağlık ocağına ben yürüyen biri olarak yardımsız giremiyorum!!!...
    Bu kadarmı zor bir rampayı bir kapıyı yapmak!!!... Yuh diyorum başka bişey demiyorum!
    Bugün ankarayı görmeyenler haberlerde iyi izlesin! Haziranda olduğumuzuda hatırlayalım.
    ALLAH yarattığı eşrefi mahluka saygı göstermeyenlerin kafasına taş yağdırmaya kadirdir!

Üye
    gazi3428 Avatarı

Gerçek Adı
    Tahsin
    Son Giriş
    27.07-2016
    Saat
    20:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben siyasete dönüştürmeyin tartışma olmasın birbirimizi kırmayalım diyorum sizde sanki ben parti temsilcisiymişim gibi bana tavır almışsınız bende halimden memnun sayılmam merak etmeyin aynı konularda aynı sıkıntıları bende yaşıyorum.. sonuçta benimde bir engelim var ben yukarıda sadece otobüsle ilgili bilgiyi aktardım okadar

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Onurs Mesajı Gör
    ptt özelleşti telekom araplar bizi soyuyuor telefon ft olsun adsl olsun biraz uyanın arkadaşlar herşeyimizi özelleştirme altında satıyorlar. uyanın şu uykudan
    ptt de ne zaman özelleşti Sen biliyon mu ptt teknolojik hizmet kalitesini
    100 tane mektubun yarısı yanlış yere gidiyor! Bu mu hizmet? Senin mektubun kim bilir kime, özel bilgin kime gidiyor...(İşini düzgün yapan memura lafımız yok!)
    Bu arap alerjiside neyin nesidir Sermaya arap olursa tü kaka.. başka milletten olursa cici
    Bırakmadınız adamlar Arap diye Türkiyenin en büyük inşaatını yapsınlar. 5 senedir arazi orada boş duruyor... Size boş durunca bi getirisi olucak mı
    Şimdi belki orada binlerce insan iş sahibi olurdu! Karşı çıkılacak şey var. Çıkılmıyacak şey var!

Sen uyandın yani onun için sandığa gidip 8-10 bin tl maaşlı meclis destekçisisin!!!

Üye
    gazi3428 Avatarı

Gerçek Adı
    Tahsin
    Son Giriş
    27.07-2016
    Saat
    20:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Konu allaha emanet gidiyor.. zaten hep nedense böyle oluyor

Üye
    senoleker Avatarı

Gerçek Adı
    Şenol EKER
    Son Giriş
    01.12-2012
    Saat
    00:54
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: efekt Mesajı Gör
    özellerde %60 ve ustune herhangi bir ayrıcalık yok malesef en fazla özellere de indirimli tarifeden biniyorlar
    Oranları bilmiyorum; ancak belli bir oranın üstünde engelli olanlar özel otobüslere de (minibüs / dolmuş değil; otobüs) ücretsiz biniyor olmalılar.
    Belediye otobüsüne binerken gösterilen kartın üzerinde nerelerde geçerli olduğu yazmıyor mu?
    Bir sorun varsa, bulunduğunuz şehrin Ulaşım Koordinasyon Merkezinden bilgi alabilirsiniz. Buraya ulaşmak için Belediyeyi arayın ve UKOME'nin telefonunu sorun.

Üye
    fevzieryilmaz Avatarı

Gerçek Adı
    CADILLAC_MAN
    Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    68
    Verilen Beğeniler
    31

iyide olur diyorum lakin öHO lerin arkasından benzin parasını bile çıkaramayan İETT zarar etmekten kurtulur.bize gelicek olursak şimdiki kadar rahat olacagımızı sanmıyorum sonuçta özel(yanlış hatırlamıyorsam eger varan turizm talipmiş diye bir ara kulagıma çalmıştı ) ankara gibi bazı şartlar öne sürebilirler...

Üye
    sevginur Avatarı

Gerçek Adı
    sevgi
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

kastamonuda belediye halk otobüs işletmesini özel halk otobüslerine devretti. ve hiç bir engelliye ne bir indirim ne de ücretsizlik sözkonusu. su faturasında da bi indirim yok. anlayamadığım il il neden değişiyor engelli heryerde engellidir ve aynı olanaklardan heryerde aynı ölçüde yararlanabilmelidir. hepimiz T.C çatısı altında vergisini veren insanlarız. ayrım niye neden. ona göre bi kanun çıkarsınlar her yerde aynı şartlar uygulansın ne devlet olduk yaaa

Üye
    ceren.kozaner Avatarı

Son Giriş
    06.07-2011
    Saat
    10:33
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

özelleşeceği zaten pembe otobüsler hizmete sokulunca anlaşılmıştı.Dikkat edin onlar ieet nin değil şahıslarındır.Önceden iett alırdı son model otobüsleri sonrada şöför verip hizmete sokardı.Artık son model otobüsleri şahıslar alup ÖHO ama muavinsiz ve nezih bir şekilde hizmete sokuyorlar.İeet şöförleri emekli oldukça yenileri alınmayıp şöför kadrosu sayısı azaltılacak yeni şöför alınmayacak.Bunları arkadaşım olan iett şöföründen bilgi olarak almıştım.

otobüs A.Ş Olarak

emekli olan bazı şöförlerin yerine adam alınmayıp boşta kalan otobüsler boyanıp öho ya kiralanmış (çift katlıları görebilirsiniz)

Üye
    AsTeRuNyA Avatarı

Gerçek Adı
    EMRAH
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    16:44
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL/sultangazi
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    satmaya devam yola devam

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12