Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 33 mesajın 31-33 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    E inanmaz şöför haklı.. Böyle hatalarda yani kızsam mı, gülsem mi dedirtiyor insana.. Ben olsam o an "bu adam da kim" der gülme krizine girerdim herhalde.. Tabii bir, iki saat daha sıra beklemeyi hesaba katmazsak Geçmiş olsun inşallah beklemezsin o kadar saat sıra.. Memleketimizin incileri bitmeez bitmezz..

Benim de çok başıma gelir böyle olaylar.. Şansız mıyız, neyiz anlamadım ki..

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:33
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    56
    Blog Mesajları
    10

Bu uygulama çok güzeldi hatta engelli kartı olmadan 4-5 sefer bindim engelli otobüslerine ..güzeldi diyorum öyle bi düzenleme yapmışlar ki sanki halk otobüslerinin geçtiği güzergahlarda engelli oturamazmış gibi... Eve gelebilmek için otobüsten indikten sonra en az 800 m. katetmek gerekiyor,hadi şimdi bir şekilde gidilir ama ya yağmur yağdığında ne olacak? insanların genel kanaati gibi engelliyse evde otursun mu diyeceğiz bizde.. Araba almadan önce Ankaradayken hesap yapar öyle çıkardım aküm yetecek mi diye ( 3km aşti 3 km de dönüş 6 km. kalırsa akü oda kızlayda işleri halletmeye) şimdi burda da mı hesap yapacağız yapmalıyız?

Üye
    ahmet3847 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    28.03-2014
    Saat
    06:51
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kayseride hala ücretli mehmet özhaseki başkanımız duysun ..

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123