Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Gothica Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha C.
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    15:24
    Yaşadığı Yer
    Kırgız Yurdu Ulupamir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    % 50 diye geçiyo indirim ama firmalar kafalarına göre yapıyo bu indirimi nedense.

İstanbul'a gidiş dönüşümüzde herhangi bi firma Engelli arkadaşıma sadece 5 YTL indirim yaptı..

dönüşte Nilüfer Turizmle döndü sanırım.. O firma % 50 yapmıştı

Üye
    suskun62 Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin
    Son Giriş
    26.11-2017
    Saat
    13:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/esenyurt
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    2

beyaz kartım vardı raporum vardı kimliğimde %52 engelli yazıyordu
    bana demedilerki bu kart burda geçmez diye bana dedilerki bizde böyle şeyler geçmez

Üye
    hakanarslan Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    29.08-2014
    Saat
    14:31
    Yaşadığı Yer
    Denizli/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben her hafta ızmırden denızlıye gıdıyorum ve o kadar sacmalıklar oluyor kı. normal bılet 20 ytl. pamukkaleden ozurlu kartımla alırsam 13 ytl. Denızlı seyahattın ızmır denızlı 10 ytl, denızlı ızmır 14 ytl. kamıl koc 14 ytl. dıyorum kı fırmalara ozurlu raporum var. neden % 50 degıl. Adamlar dıyorkı ulastırma bakanlıgının verdıgı resmı yol ucret tarıfesıne gore hareket edıyoruz. bende dıyorum kı madem oyle denızlı seyahat 10 ytl ye goturuyor sız nasıl 13 e goturuyorsunuz. çıt yok. % 50 zorunlu ama otobus fırmaları ıslerıne gelmıyor. Hatta şunu savunuyorlar ozurlu raporu olan bır kışı gelıp bızden ozurlu kımlıgı ıle babasına dayısına bılet alıyor. Bızde cok magduruz. Bende dedım kı bunun kolayı var. kımlık kontrolu yapın artık otobus bıletlerınde ad soyad da yazıyor kımlıktekı ısımle bılet ısmı tutmuyorsa o zaman aradakı farkı alın. Ama işlerınegelmıyor ekonomık krız var dıyoruz ama otobusler heryere full yolcu ıle gıdıp gelıyor. 1 ytl nın bılehesabını yapıyorlar herseyde oldugu gıbı bakanlıgın denetımıde yok. Arkadaslar dıyorkı sıkayet edın. Etmek kolay ettıkten sonra adamlar bılet vermıyorlar gıttıgınde... anadolu seyhatı sıkayet ettım garajda adamlar benı tanıdı gıttımmı bılet vermıyorlar burası turkıye..

Üye
    KARBEYAZ09 Avatarı

Gerçek Adı
    Semih
    Son Giriş
    25.08-2017
    Saat
    10:30
    Yaşadığı Yer
    Aydın/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

HANGİ FİRMAYLA GİDERSENİZ GİDİN YARARLANIRSIN. YAPMAMA GİBİ DURUM SÖZ KONUSU DEĞİL. ONLAR BU İŞİ YAPIYORSA KURALLARA UYMAK ZORUNDALAR...

Üye
    nuriye taşçı Avatarı

Son Giriş
    05.01-2012
    Saat
    13:48
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    biz geçen sene alanya ya ulusoy turizimle gittik özürlü kimlik kartına %40 indirim yaptılar

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12