Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 44 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ancıl Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    23:02
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    saww kimseyi kimseye havale hakkın yok. Burda konu konuşuluyor sen değil. Kimseye mantığınız yok diyemezsin. Sana yazanlardan biri sana mantığınız yok dedimi, hyr. Anlatmak istediğini bu şekilde anlatamazsın sukunete davet ediyorum

Üye
    Gulsen44 Avatarı

Gerçek Adı
    Gülşen
    Son Giriş
    15.07-2017
    Saat
    15:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın saww,

Sabahın köründe şahit olduğum olay şaka falan değildi aklım bunu daha iyi alıyor.Ben şaka ile gerçeği ayırt edecek tecrübeye sahibim.çocuğa geri verdi diye bir kelime kullanmamışım.Ben şöförün yerinde olsaydım kartı kırar atardım ama şöför cebine koydu yapılan hilekarlığı araştırmak için.Dikkatli okursan şöför kartı cebine koydu diye yazmışım ,çocuğa geri verdi diye bir kelime kullanmamışım.Şöför otobüsteki yolcuların içinde çocuğu otobüsten indirip rencide edebilirdi ama yapmadı dikkat çekmek istediğim nokta buydu.15-16 yaşındaki bir çocuk sabahın köründe tanımadığı ve resmi kurumda görevli bir şöföre hangi mantıkla şaka yapabilir ? sen bence bunu sorgula insanlara mantığın basit deyip kırıcı davranmak yerine.
    Saww senorya falan yazdığım yok gördüğüm gerçekleri yazdım.Sen ise görmediğin halde şaka yapmış diye haksızların savunucu avukatılığını yapmaya devam et....

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

başkasının kartıyla binerseniz tabiki elinizden alırlar

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

...ansızın...;
    Şöför cebine koyduyu benim nasıl algılamamı bekliyorsun?
    Kimin cebine koydu?
    Mademki bir usulsüzlük var şöförün kendine göre ceza ehliyetimi var.Kartı alıp cebine koyuyor. Çağırırsın polis o zaman. Demekki şöför işini yapmamış.
    Savunan sensin...

Beleş gidip geliyorsun?
    Kırıcı olan sensin bütün engellilerden özür dilemen icab eder.
    Beleş nedemek?
    Hak olana sen nasıl kalkıp beleş ifadesi kullanırsın?

Üye
    Gulsen44 Avatarı

Gerçek Adı
    Gülşen
    Son Giriş
    15.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Şöför cebine koyduyu nasıl anladığın beni ilgilendirmiyor ama bunu nedense bir sen yanlış anlıyorsun.Ssen çocuğa şaka yapmış diyerek savunuyorsun ki asıl mantıksız yorumları sen yapıyorsun.
    Şöför sabah sabah o trafikte işe giden yolcuları yolun ortasında trafikte bırakıp polisi çağırsın ?
    Cinayetmi işleniyor sanır görende!
    Bak kardeşim bence bilmediğin konulara atlama gülünç oluyorsun bilgin varsa yaz yoksa okumakla yetin yorum yazan herkese kırıcı davranmak zorundamısın ?
    Forumda her konuya atlayıp kırıcı yorumların gözüme çarpmakta bilgine...
    Lütfen konu başlıklarını tartışmaya çevirip amacından çıkarmayalım...

Saww devletin verdiğ kartla ücret ödemeden gidip geliyorsak bunu uyanıklık yapıp kötü amaçlı kullanırsak beleş kelimesi o zaman yerinde bir deyimdir yoksa durup dururken bir engellinin yakasına yapışıp sen beleş gidip geliyorsun demiyorum kaldıki bende beleş karttan faydalanıyorum..
    Son yorumunla anladımki ne kadar anlatırsam anlatayım sen tersinden anlıyorsun bu benim değil senin sorunun.

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

kim nederse desin okart engeli olmadan gecerli degildir uygulama dogru engelli kişi olmadan okart gecersizdir ak si taktirde herkes okartı engelli olmadan kullanır gezer su istimale acık kimse kimseyi kandırmasın

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ...ansızın... Mesajı Gör
    Son yorumunla anladımki ne kadar anlatırsam anlatayım sen tersinden anlıyorsun bu benim değil senin sorunun.
    Beleş zeytinyağı var alırmısın?
    Beleş hemde devlet beleş kart vericek
    Gülünç olmuş. Birileri hak olanı başka bir şeyle karıştırıyor.
    Senin hakkın yokda beleşcilik yapıyorsan bilemem.
    Otobüste beleş zeytinyağı kampanyası varmış... O senin savunduğun soför işine geldiğini görür işine gelmediğine gık bile diyemez.
    Ben otobüste 6 sivilin 1 şöförün bir yeni yitmenin terör estirmesine seyirci olduklarını gördüm.
    Sen daha konuş beleş zeytinyağı....

Üye
    kulbey59 Avatarı

Son Giriş
    21.01-2015
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

biz türküz işimize nasıl gelirse refakatçı kartı adı üstünde ne alaka
    hastaneye bıraktısa cebinden yani olur ekmek te bedava verilsin yapmayın ya bırakın bu devlet baba ayaklarını biz neden gelişmiyoz çalışmıcaz yapmıcaz devlet verçek yok yaaa

Üye
    Gulsen44 Avatarı

Gerçek Adı
    Gülşen
    Son Giriş
    15.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

saww;

Senle polemiğe girmek istemiyorum çünküüüü burdaki arkadaşlar saçma sapan yorumlarını okumak zorunda değiller.
    Sendeki bu anlama kabiliyetiyle tamam sen haklısın deyip seviyene inmiyorum.
    Benden taraf bu konu kapanmıştır.İyi forumlar dilerim.

Üye
    foton22 Avatarı

Son Giriş
    11.04-2014
    Saat
    11:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Refakatçi kartı ile tek başına ağır özürlü ibresi olan özürlü seyahat edebilir mi?

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

BEN DİYORUM ENGELLİ HAKLARINDAN ENGELLİDEN ÇOK SAĞLIKLI İNSAN FAYDALINIYOR DİYE şöför gayet güzel yapmış kimse savunmasın bazıları yok özürlüyü almaya gidiyordur yok bırakmış evine gidiyordur diye savunma yapmasın EN BELEŞİNDEN YOLCULUK YAPIYOR işte ortada kimse aksini ispat edemez.%90 üzeri raporu alan özürlüye yakınları özürlüyü bindirsin diye ötv indirimsiz araç veriyor ya bunlara sağlıklı insan biniyor 30-40 bin liraya sıfır araç alacağına madem özürlüyü gezdirmek için alıyor kendisi sağlıklı 5-10 binlik araç alsın 1-2 binlik araca özürlüyü rahat ettircek konforu yapsın sonrada istediği gibi gezsin engelli üzerinden sıfır aracı alıyor sonra piyasa yapıyor çok zoruma gidiyor bu durum...

Üye
    foton22 Avatarı

Son Giriş
    11.04-2014
    Saat
    11:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

xxxman;

xxxman
    Kimin adamısın sen? Çok mu zoruna gidiyor bu durum

Refakatçi kartı ile tek başına ağır özürlü ibresi olan özürlü seyahat edebilir mi?

Üye
    yüreginleyaz Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    23.04-2013
    Saat
    13:22
    Yaşadığı Yer
    Şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba Arkadaslar, hepinizin yorunuu tek tek okudum. mantıklı veya mantıksız diyebilecek kadar terbiyesiz degilim, Çünki bir arkadaşımız mantıksızsınız diye insanlara hakaret etmiş... yanlışın başını çekiyor...
    Kurumlar, şirketler, holdingler vs büyük kurumlar bir karar aldıklarında bölgesel, kitlesel veya kişisel karar almazlar.. Bünyesine zarar veriyorsa , faydası olsa dahi o faydadan vaz geçer zarar veren durumu kapatırlar.
    bir örnek vereyim, Digiturk fatura tahsilatını kesti. Sebep bazı bayiler müşteri farurası aldıkları halde, yatırmadılar, üyeler icralık oldu, kimisi iki kere ödedi... Şimdi üye fatura yatırdıgında yatırdıgına dair dekont almadıgı için suçlu, bayi yatırmadıgı için suçlu, peki suçlanan kim ?
    digiturk.. neden üye diyor ki digiturk yatırdıgımız halde iki kere bizden fatura parası aldı, yatırdıgımız halde digiturk bizi icraya verdi...
    yav kardeşim dekont almayan sen , yatırmayan dengesiz bayii neden suçlu ben...
    Çünki firmanın tabelasına güveniyor ve o tabelayı suçluyor...
    sonuç mü digiturk bayilerde fatura tahsilatını kesti.. üye ödeme yaparsa 1 tl karşılıgında bayi tahsilatıı yapacak.. suçlu kim olur ...
    Peki bu bütün bölgelerde mi oldu hayır bazı bölelegrde bazı kişilerde ama ne yaptı tümden tedbir aldı.. bütün bayilerde fatura tahsilatını kesti...
    şimdi buraya bağlamaya kalkışırsak .. diyecegiz ki suclu sför mu , suçlu izin veren mi yoksam kullanan mı..
    devletin yapacagi iş tümüne yansıtmak olacaktir ki bunu bazı arkadaşlarımız dile getirmişti.. katılıyor.. siz kendi hakkınız savunmasanız ben size verdigim hakkı alırım.. bu kadar basittir. devlet kişiye göre işlem yapmaz.. kitlesel hareket etmek zorundadir. kişisel veya bölgesel hareket ederse ayırımcılık olur ki buda insanların isyan etmesine neden olur.
    benım mantıgım bu kadar işliyor.. fazla işleten varsa ekleye bilir veya eleştirebilir.. çünki eleştirmesse ben yazdıklarımdan süpe duyacam acaba ....

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

foton kart seninse gezebilirsin refakatli veya refakat siz senden başkası kim olursa olsun sen olmadan kullanamaz anan baban dahi olsa kullanırlarsa kartına el konur ceza ödersin

Üye
    ferdi öztürk Avatarı

Gerçek Adı
    ferdi öztürk
    Son Giriş
    11.10-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    refekatçı kart adı üstünde zaten tek başına kullanılması suçtur ve verilen ceza yerindedir.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon