Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    izmirli kazım Avatarı

Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    01:09
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İzmir büyük şehir belediyesinin engelli vatandaşların yanında ücretsiz gidebilmesi için refakatcı kartı alabilmeleri İçin raporlarında agır özürlü ibaresinin bulunmasını şart koşmuştur Ancak ben kişisel düşünceme dayanarak böyle bir uygulamanın sacma oldugunu ve engellilere yapılan bir haksızlık oldugunu düşünüyorum

Üye
    byd3m1r Avatarı

Son Giriş
    14.04-2012
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili kazım benim fikrime görede uygulama çok doğru...nedeni ise.engelli bireyde %40 rapor var diyelim.(tek kolunda uzuveksikliği-örnek verilmiştir)tek başına rahatça seyahat edebiliyor bu kişinin yanında refakatçi bulundurmasına gerek yoktur.bu fırsatçılıktır.benim raporum ağır engelli allaha şükür ki sıcak havalarda rahatça seyahat edebiliyorum ve refakatçi kullanmıyorum.gelmek istiyorsalar kendi ceplerinden gelsinler.ihtiyacım olduğunda necbur kalmadan refakatçi almam..beni belki yanlış anlayacaksın ama ben bu tür davranışlara karşıyım,gerçekten ihtiyacı olanların amalarına engel teşkil ediyor bu tür hareketler;malum belediyeler özel halk otobüslerine bir miktar da ücret ödüyorlar (burada öyle )

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    120

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    izmirde refekatcı kartı uygulaması çok zor