Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    serkanzorlu Avatarı

Son Giriş
    24.12-2010
    Saat
    13:32
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba Arkadaşlar;
    Ben 2004 yılında %52'lik sürekli ibareli sağlık kurulu raporu almış; yalnız bundan 4 ay önce vergi indirimi için sevk aldıktan sonra, rapor oranlarının düştüğünü öğrendiğim için yendiden rapor çıkartmaya gitmemiştim. Daha sonra toplu ulaşımda Beyaz Kart'dan elektronik kart'a geçiş yapılınca, yeni kartı çıkartmak için başvurduğumda; raporunuz iptal edilmiş,kart çıkartamazsınız dendi. Bu noktada benim sürekli ibareli raporumu iptal etmek gibi bir hakları varmı; ya da bunu yapıyorlarsa neden işkur kaydım hala duruyor? İşKur kaydımı iptal etmemişsen toplu ulaşım hakkımı da gasp etmeye ne hakkın var! arkadaşlar bu konuda ne yapabilirim? lütfen yardımcı olacak arkadaşlar varsa bi zahmet bilgi versinler...
    Şimdiden Sağolun...

Üye
    hakanaca Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan CANTÜRK
    Son Giriş
    26.11-2017
    Saat
    20:46
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

iptal edemezler artık bence yeni yönetmeliğe göre
    sen git yeni rapor çıkar il sağlık müdürlüğüne git anlat derdini bimere özürlüler daire başkalığına yaz senin gibi vardır mağdurlar kardeş zaten rapora gerek yok sanırım özürlü kimlik kartı yeterlidir kanımca bende nüfuk kağıdında özürülüdür yazısını görünce rapora gerek yok dediler hemen onayladılar

bursada öyle bişe de yok gidiyorsun direk yeniliyorsun 15 tl okadar rapor istenmiyor

Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    % 52 oranlı bir raporun iptal olması için aynı amaçla alınmış ve oranı düşürülmüş ikinci bir rapor olması gerekir. zaten işkur aracılığı ile alınmış bir raporu oran düşmüşse ancak yine işkur kabul etmeyebilir.