Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 38 mesajın 31-38 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben butun aılem komsularımda dahıl hepımızden ı melıhe oy yok

Üye
    falim Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    27.07-2016
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Başkana oy yok nedenide kendinden önceki encümen kararını degiştirmediginden nedeni işine gelmediginden 65 yaş kartı veriyor engellilere çile çektiriyor neyymiş yaşlı diyor bu yaşlılar hergün ulusa halk ekmegi almak için bedava gidiyorlr biz işimiz oldunmu bedava gidemiyoz ankatradaki yüm engelli vatandaşlarımızdan rica ediyorum başkana oy yok bu seçimlerde ekranlarda engellileradına yaptıgı hiç bir icratını duymadım ancak göz boyamakla yetiniyor 65 yaşlılarını taşırken zarar etmiyoda engellileri yaşırkenmi zarar ediyo pes ya artık

Üye
    gönülyarası Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    81

27.12.2008 cumartesi günü kızılaya gitmek için bindiğim belediye otobüsünde 1 tam 1 öğrenci diye para verdim muavin pasonu görebilirmiyim diye sordu çıkardım eski pasomu gösterdim şöför hemen ordan o pasolar artık geçmiyor seninkisi çok eski hemde bu seferlik binde bidaha almam dedi.Bende sıkıyorsa alma başkanın gelsin değiştrisin bide para verecem pasomu değiştirecem dedim.Görüşürüz alıyommu almıyommu dedi bende görüşürüz alıyonmu almıyonmu dedim.Bakalım aynı şöföre denk gelecem mi.E melih gökcek seçim geldi çatdı bakalım ne yalakalıklar yapacaksın daha.Gerçi bizim milletimiz akıllanmaz

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Belediye başkanınız aynı kaldığı sürece( gidişat o' nu gösteriyor) bu durumun değişmeside maalesef
    mümkün görülmüyor.

Üye
    ancıl Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    23:02
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

yeter artık bizimde serbest kartımızın olmasını istiyorum, neden istanbul, neden izmir, neden çanakkale yapıyorda neden ankara yapmıyor, sebeb ne en azından %40 olmasada %50 %60 yapsın şunu,, melih sen bunu biliyorsun bile bile de hakkımızı bize vermiyorsun, melih acaba senin özürlü çocuğun yada akraban olsaydı ne zorluklar çektiğini bilseydin belki biraz akıllanırdın,,

bu seçimi şuraya yazıyorum melih kazanmayacak,,

Üye
    falim Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    27.07-2016
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben hep demişimdir başkana ankaralı engellilierden oyyok artık olmasın arkadaşlar vermeyin oy moy bir ankaralı olarak artık utanç duyorum bu rezaletten bakan nimet çubukçuda bidaha akp yede oy yok sorumlulugu olan bi bakan belediyeden bilgi al derse daha ne yapalım sanki belediye başka partidende git ordan bilgi aldiyor aslında yazacagım çok agır kelimeler varda siz anlarsınız arkadaşlar ondan sonra sosyal faliyetten bahsediyorlar önce onlar sosyalleşsinde biz çok tan sosyaliz zaten

Üye
    dertli yoldaş Avatarı

Gerçek Adı
    FATİH
    Son Giriş
    16.01-2013
    Saat
    12:32
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar ben ankarada yaşıyorum %68 raporum var ve maliyeden %85 vergi indirim raporum var ego'dan 20 tl'ye serbest kartı aldım sadece ego otobüslerine ücretsiz binebiliyorum

Üye
    mikailyildirim Avatarı

Son Giriş
    22.04-2013
    Saat
    17:02
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar defalarca kes email attım ama olmadı
    gelen cevaplara bakarmısınız

SAYIN YETKİLİ
    İLGİ EMAİLİNİZE CEVABEN
    ANKARADAKİ UYGULAMANIN NE OLDUGUNU BİLİNMEDEN SUÇLAMA YAPILMAKTADIR DENİLMEKTEDİR . ANKARADAKİ UYGULAMAYI BİLDİĞİMİZ İÇİN NEDEN DİĞER İLLERDE OLDUGU GİBİ İZMİR İSTANBUL DİYARBAKIR BURSA İLLERİNDE OLDUGU GİBİ ANKARA DA YAŞAYAN ÖZÜRLÜLERE ÖZÜR DERECESİ ARANMAK SIZIN ÜCRETSİZ SEYAHAT KARTI VERİLEMEKMEDİR MADURİYETİMİZ BU YÖNDEDİR. ANLAMADIGIM ŞU ANKARANIN KANUNLARIYLA İSTANBULUN İZMİRİN KANULARI FAKLIMIDIR Kİ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ÖZÜRLÜLERE BEYAZ KART ADI ALTINDA ÜZRETSİZ SEYAHAT KARTI VERMEKTEDİR İZMİR BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ YİNE AYNI ŞEKİLDE SERBEST KARTI VERMEKTEDİR BUNLAR SİZİN TARAFINZIDAN ESHOT YADA İZİTAŞ YADA İEET DEN ÖĞRENE BİLİRSİNİZ AYRINTILI BİLGİYİ ....AYRICA ANKARADA ÖZÜRLÜ YANINDA REFAKAT İÇİN BİR KİŞİNİN YANINDA KİMLİK DAHİ SORULMADAN SEYAHAT ETTİRİLDİĞİNİ VE BUNUN HİÇ BİR İLDE OLMADIGINI İDDA EDİYORSUNUZ İZMİR VE İSTANBULDA AYNI UYGULAMA VAR SADECE ANKARA DA YOK SAYGILARIMLAR İYİ GÜNLER İLETİŞİM NUMARANIZI VERİRSENİZ TELEFONLA GÖRÜŞE BİLİRİZ

aNKARA DAKİ UYGULAMA
    Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı ÖzürlüLER Danışma Merkezi tarafından, özür oranı % 40 ile % 59 arasında olan özürlülere toplu taşıma araçlarında indirimli tarifeden yararlanabilmeleri için özürlü indirimli kartI VERİLMEKTEDİR. ÖZÜRLÜ İNDİRİMLİ KARTIyla, EGO VE HALK OTOBÜSLERİ İLE ANKARAY VE METROYA İNDİRİMLİ OLARAK BİNilEBİLMEKTEDİR.
    özür oranI %60 ve üzerİ olan özürlülere yanlarInda bir refakatçi ile birlikte EGO otobüslerine ücretsiz, halk otobüsü, Ankaray ve Metroya ise indirimli binebilmeleri için Özürlü Serbest kartı verilmektedir.
    ÖZÜRLÜ SERBEST, özürlü indirimli KARTI ALMAK İÇİN VEya ÖZÜRLÜLERE YÖNELİK VERilen DİĞER HİZMETLER İLE İLGİLİ BİLGİ ALMAK İÇİN Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı ÖzürlüLER Danışma Merkezine müracaat eDİLEBİLİR. VEYA 507 23 08 - 507 23 29 NOLU TELEFONLARDAN BİLGİ ALINABİLİR.

[sıze=2]genel müdürlüğümüzce verilen tüm ulaşım hizmetleri ile ilgili kararlar ücret-tarife-geçerli -geçersiz kartlar gibi[/sıze]
    ukome (ulaşım koordinasyon merkezi) tarafından karar alınır ve kurumumuz uygular.bu kararlar dışında ve kendi
    tasarrufunda üretebileceği vereceği bir hizmet yada kural sözkonusu değildir.bilgilerinize

[sıze=2][/sıze]

şlu cevaba bakarmısınız arkadaşlar utanmasalar dayak atacaklar hakkımızı istiyoruz diye

ÖRNEK VERDİĞİNİZ İLLERDE ENGELLİ KİŞİLERE KART VERİLDİĞİ BELİRTİLMEKTEDİR.
    ANKARA'DAKİ UYGULAMANIN NE OLDUĞU SORULMADAN SUÇLAMA YAPILARAK
    ÖZÜRLÜLERİNE SAHİP ÇIKAMIYORMU DENİLMEKTEDİR.ANKARA'DA TÜM DİĞER
    İLLERDE OLDUĞU GİBİ KANUN DA BELİRLENEN ORANLARDAKİ ENGELLİLERE
    BELEDİYE VE DİĞER KAMU HİZMETLERİNDEN BELLİ ORANLARDA FAYDALANDIRIL
    MAKTADIR. ANKARA'DA KANUNLA BELİRTİLEN ORANDA ENGELLİ YOLCULARIMIZA
    OTOBÜSLERİMİZDE YANINDA YAKINLIK DERECESİNE BAKILMAKSIZIN BİR
    REFAKATÇISI İLE BİRLİKTE ÜCRETSİZ SEYAHAT YAPTIRILMAKTADIR VE BU
    UYGULAMANIN ÖRNEK VERİLEN İLLERDE OLDUĞUNUDA ZANNETMİYORUZ.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123