Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yeraltı_86 Avatarı

Son Giriş
    12.06-2016
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selam arkadaşlar
    şu mecidiyeköy metrobüs durağının bir tarafında rampa bir tarafında asansör varmış sanırım. O asansör çalışır durumda mı bilginiz var mı?
    Bir de metrobüsleri hiç tek başnıza kullanabiliyor musunuz? Ben cesaret edemiyorum açıkcası. Sonuçta şoför yardım etmek için yerinden kalkmıyor. Rica etsem de kalkmayabilir diye korkuyorum. Gerçi bu onun görevi ama... Diğer insanlar da yardım etmeyebilir. Yani rica etsem ederler belki ama zaten sehir hayatında herkesin acelesi var hele ki bir yere gidecek olanların o yüzden yardım istemeye çekiniyorum.

Üye
    yeraltı_86 Avatarı

Son Giriş
    12.06-2016
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar bilen yok mu hiç mecidiyeköy metrobüs durağını

Üye
    lakoste Avatarı

Gerçek Adı
    TOLGA..
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    10:01
    Yaşadığı Yer
    ANADOLUM
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    6

Olması lazım öyle tahmin ediyorum sonuçta metropol ama sen sen ol sabah 7 9 arası akşam 17 ,22 mecidiyeköyde olma allah muhafaza ezilir gidersin..

Üye
    Landish Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    11:10
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    11

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Mecidyeköy metrobüs durağındaki tekerlekli sandalye için rampayı gördüm ama asansör konusunda bilgim yok.
    Ben desteksiz yürüyorum ama metrobüsler beni çileden çıkarıyorlar. Hiç bir zaman durağa tam yanaşmıyorlar, inerken ya zıplaman lazım (ben zıplayamam) ya da metrobüs yoluna inip oldukca yüksek kaldırıma çıkman gerek. Ben destek almadan o kaldırıma çıkamıyorum, genellikle metrobüs yolunda kalakalıyorum, kimse de yardım etmek için dönüp bakmıyor bile. Ana duraklarda da metrobüse binerken ezilme tehlikesi atlatıyorum her seferinde.