Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mustafanın annesi Avatarı

Son Giriş
    16.11-2015
    Saat
    02:12
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Evet biz de bu yaz Mustafa ile Diyarbakıra gittik T.H.Y ile.Ama biz de inanılmaz güzel bir agırlama ile yaptık yolculugumuzu.Arkadasımızın dediği gibi.Giris kapısında aldılar Mustafayı elimizden ve ucaga yerlestirene dek bırakmadı görevliler.Dönüste de aynen otoparka kadar getirdiler,arabamıza yerlestirdiler ve öyle bıraktılar.Ama gercekten de ucak koltukları cok ama cok dar ve ara koridor...T.H.Y nin aktarma sandalyesi de hem kenarsız hem de o da cok dar.Cok korktum onunla Mustafa tasınırken cünkü denge sorunu var Kas hastası oldugu icin.Babası ve ben destek olarak ucaga soktuk ama cok sıkıntı cektik.Ve koltuga yerlestirirken bizim bakıcılar tecrübeli degildi o kadar cuval gibi koydular Mustafayı.Cok zorlandık koltuga yerlestirmekte de...Yine de genel ilgi cok güzeldi.Biz de aglamak istedik acıkcası gördüğümüz özel ilgiden dolayı..

Üye
    SuPeRiSi Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    08:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    okadar yazilmis hepsini okumadan kisaca yaziyim sorunun cevaplarini
    Almanyadan Türkiyeye bircok kez ikiz kizlarimla seyahat ettim. sadece THY degil diger sirketlerlede uctuk
    Havaalaninda check-in den sonra bizi yardimcilar gelip aliyor her defasinda, ucagagin icine kadar götürüyorlar
    tüm yolculardan ilk önce bizi oturtuyorlar her defasinda da, sonra diger yolcular iceri aliniyor
    eh tabiki inerkende en son biz iniyoruz yardimcilar gelmesini bekleyene kadar en son inmemize ragmen pasaport kontrolunden de sira beklemeden transit geciyoruz
    su ana kadar Düsseldorf Havaalani, Ankara Havaalani, Antalya Havaalani ve Istanbul Havaalani na ucus yaptik, ic ve dis hatlar ile, sagolsunlar cok yardimcilar

not: gecen tek yolculuk yaptim, kizlarim yoktu, valla ne diyeyim onlarla olunca onca torpil oluyordu, tek kalinca tüm siralarda beklemek zorunda kaldim :lol: eh alismistim onlarla gitmeye, yalniz olunca degisik oldu

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12