Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sercan Avatarı

Gerçek Adı
    SERCAN
    Son Giriş
    14.06-2017
    Saat
    08:56
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    özürlülere şehir içi ve şehirler arası ulaşımda %30 indirim yapıyorlarmış, o otobüslere inip binemedikten sonra bunun kime ne faydası var ki:
    ben üniversiteye hazırlanıyorum ve dershaneye gidiyorum (aslında gidemiyorum otobüslerin sayesinde). bu yüzden beni götürüp getirmek için babam işten güçten elini ayağını çekti. yoksa toplu taşıma araçlarını kullanamıyorum

not: yardım için babamın yanımda olsa bile adamlar kimseyi takmıyolar, hiç beklemiyorlar, özürlüye saygı hoşgörü sıfır....

bu yüzden kendi arabamızla götürüp getiriyor ama bu şekilde nereye kadar dayanabiliriz....

yardım ve önerilerinizi bekliyorum teşekkürler......

Üye
    celik Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet KAVCU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Beyoğlu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

onların otobüs numaralarını alıyorsun ve bağlı olduğun ilin toplu taşıma müdürlüğüne bildiriyrosunuz..

Üye
    sercan Avatarı

Gerçek Adı
    SERCAN
    Son Giriş
    14.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

kardeşim şikayet ettim etmeye de devam ediyorum ama aynı şöförler hala çalışıyorlar...

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar kadıköy taksim hattında çalışan engelli otobüsü varmı? bilgisi olan lütfen cevap versin

Yasaklı Üye
    serkanabi Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Üsküdar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sercan;
    İşten çıkartılacaklarını beklemiyordunuz ya kardeş

Ancak disiplin cezası alıyorlar hepsi o kadar. Aynı hatta çalışmaması için ancak çok büyük bir olay olmuş olması ve yargıya yansımış olması lazım. yoksa zor. birkaç uyarı sicillerine ekleniyor hepsi bu.

Üye
    umut38 Avatarı

Son Giriş
    10.10-2014
    Saat
    22:01
    Yaşadığı Yer
    ..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşalr bende kas hastası olduğum için toplu taşıma araçlarını kullanamıyorum belediyeler biz engellilerin binip inebileceği şekilde tasarlanmış araçları tercih etseler çok fazla sorun kalmayacağını düşünüyorum.Belediyemize yazmış olduğum e maili sizlerle paylaşmak istiyorum.
    Soru:Yeni alınan halk otobüsleri niçin özürlü insanların binip inebileceği şekilde alınmadı.Kayseri gibi gelişmiş bir şehirde özürlü insanların düşünülmemesi çok üzücü.
    Cevap:Halk otobüsleri bildiğiniz gibi özel işletmeciler tarafından çalıştırılıyor. Bu hizmeti biz belediyemize ait araçlarla vermeye çalışıyoruz. Hizmet almak konusunda bir probleminiz varsa bize bildirin yardımcı olmaya çalışalım.
    Özel işletmelere verildiği için biz engelliler kaderimize mahkum ediliyoruz ayrıca belediye araçları çok eski mesajda söylendiği gibi böyle bir hizmet verilmiyor ayrıca 2.defa problemimi bildirdim hiç bir şekilde yardımcı olan olmadı....

Üye
    sercan Avatarı

Gerçek Adı
    SERCAN
    Son Giriş
    14.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

umur38 kardeşim bende kas hastasıyım acaba sizin rahatsızlığınız ne benimkiyle aynı olabilirmi diye... yazdıklarınız tamamen benim başımda.
    burayada ortalama 100 tane otobüs aldılar bir tanesi bile özürlü için değil..acaba mahkemeye versem ne olur ki sonuç...

----------

serkan abicim
    bu adamlar bir değil iki değil her zaman böyleler.amaçları topluma hizmet vermekse demek ki biz toplumdan değiliz ki hiç düşünmüyorlar.. ayrıca böyle adamları çalıştırıp ne yapacar ki,adam gibi adamlar alsınlar yada özürlülere özel, otobüs alsınlar. 100 tane otobüs alan belediye 1 tanede özürlülere alabilirdi...

Üye
    umut38 Avatarı

Son Giriş
    10.10-2014
    Saat
    22:01
    Yaşadığı Yer
    ..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sercan kardeş ben müsküler distrofi(becker) kas hastasıyım. mahkeme konusunda birşey diyemiycem deneyip sonucunu görmek lazım. engelli olduğumuz için toplu taşıma konusunda belediyeden hizmet alamıyoruz diye belediyeye dava açılabilir mi acaba?