Toplam 14 mesajın 1-14 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    02:04
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar
    ben yaşadığım bi kaç sıkıntıyı sizlerle paylaşmak istedim ve aynı sorunları yaşayanlar varsa bi ortak çözüm bulalım istiyorum. geçenlerde otobüsde engelli koltukları engelsizler tarafından dolu olduğu için 2 arkasında ki koltuğa oturdum. durağa geldiğimde arka kapıya yönelmeye zamanım olmadığı için ön kapıya yöneldim. şoför kapıyı açmadı ve rica ettim açması konusunda bana otobüs boş görmüyomusun arka kapıdan in dedi. bi kaç kez aynı diyalog geçti ve ben sert çıkıştım kapıyı açtırdım. fakat çok laf söyledi arkamdan. ben de şikayette bulundum şirkete.

bugünde farklı bi olay yaşadım otobüs kartlarımıza vize yapılıyormuş. ve bugün sondu. cuma günü gittim vizeyi yapan yetkili ile görüştüm raporumun sürekli olduğu için vizeye gerek olmadığını söyledi ve yapmadı fakat bu sabah otobüse bindiğimde kartınızın süresi domuştur uyarısı çıktı. hergün aynı otobüse bindiğim için şoför beni tanıdığı için problem etmedi git bugün vize yaptır dedi. bugün gittim vizeyi yapacak yetkiliye cuma günü geldiğimi fakat onun bana gerek olmadığını söylerek geri gönderdiğini söyledim ve onun yüzünden mağdur olduğumu söyledim.
    yanlış anlamışsınızdır dedi kartınızı getirseydiniz dedi bende kartımın olduğunu fakat gerek yok diye yapmadığını söyledim. ve iş yerinden oraya kadar yürümek zorunda kaldığımı belirttim yürüyün nolacak dedi ben de beyfendi ben engelliyim dedim olabilir dedi. ve bana 1 yıl boyunca bedava biniyorsunuz 1 gün yürümüşsünüz onu mu sorun ediyorsunuz dedi. yürümeseydiniz bizim şoförlerimiz anlayışlıdır bindirirlerdi dedi
    arkamda bekleyen beyfendide benden ücret aldılar ücretsiz bindirmediler dedi. bende lütfen şoförlerinizi bize anlatmayan onlarla sürekli muhattap olan ve bunları yaşayanlar biziz dedim.s abah sabah benim ağzımın tadını kaçırmayın kapatın konuyu gidin dedi.

ben bugün bunu yaşadım sizinde DENİZLi'de ki otobüs şirketi görevlileri ve şoförleri ile yaşadığınız sorunlar varsa paylaşın ve bilinçli bi şekilde hareket edip bu saygısızlıklara izin vermeyelim şikayette bulunalım

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Kıymet valilige hemen şikayet dilekçeni ver bak nasıl mum gibi oluyolar ondan sonra

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

biraz önce şirketi aradım şikayette bulundum DENİZLİ BELEDİYESİ ENGELLİ koordinasyonda çalıştığımıda ekledim daha iyi ilgileniler artık ilgilenmezlerse valiliğe giderim

Üye
    aliş şerif Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    afyonkarahisar
    Alınan Beğeniler
    48
    Verilen Beğeniler
    45

beleşci gözüyle bakıolar engelliye hiç uğraşmadım şimdiye kadar herşeyde rapor istiyolar veriom parasını susuo ters cevap verirse de.......... neyse gül veririm dermişim olablio ya normal insanlarda da engelli engelsiz ayrım yapmıorum bu konuda da....

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

ben uğraşıyorum biraz inatçıyımdır hakkımı yedirmem kimseye bu benim hakkımsa söke söke alırım ALLAH hariç kimsede buna mani olamaz

Üye
    aliş şerif Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    afyonkarahisar
    Alınan Beğeniler
    48
    Verilen Beğeniler
    45

yahu kıymet kardeş herkesn başına gleblicek sorunlar şoförün kabalığı bunun için kitap yazarım sana ben be otobüs diologlarıyla ilgili ülkemizin traji komik güzellikleri aklıma gelen birkaç örneği veriyim iki sendr kullanmıorum da aklımda kalanları...müsait yer dersin şöföre şöför burasıı uygun mu neresi die sorar tekrar müsaiit yerden ne anlıosa..

sonracızıma bizim mahellede normalde mahlle arasına girio şöfrler ama bazı şöferler fazla yolcu yoksa direkt gidiolar yürüyüver ne olcak hatta bebekli bi abla vardı yalvardı bebeğim var yağmur var yok şöfer benzin yakcakya girmio ana yolda indirio şerfsiz müşteri çok olunca tamam iyi müşteri az olunca zarar edio sözde ya işte bunun gibi aman bee koskoca adamı dövüm mü sonra mahkeme suç ve ceza dostayevski falan da filan yani uğraşmaya değmez böyleleryle allaha havale et yarabbi şükür de içinden şarkını söle devam et oluna ferahlıosun

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Mademki engelliler koordinasyonunda çalışıyorsunuz. Bu saygısıszların haddini
    bildirmesniz gerekir.
    Siz kendi hakkınızı savunamazsanız engelliler koordinasyonunda dier engellileri nasıl
    savunacaksınız.
    Derhal her yönden müracatınızı yapın ve gerekli uyarının bu tür yanlış davranışları
    olanlara yapılmasını sağlayınız.

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

abi beni neden azarlıyorsun şimdi sanki şoför benmişi gibi hissettim şaka şaka gerekli şikayetlerde bulundum.numaram alındı ve geri dönüş yapılmazsa bi kaç gün sonra yeniden arayacağım ve bi değişiklik olmadıysa tıpış tıpış valiliğin yolunu tutacağım

sonuç alıncada sizinle paylaşırım bunu

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Kıymet bu olayla ilgili bir gelişme var mı?

Üye
    yaprak1981 Avatarı

Gerçek Adı
    Yasemin
    Son Giriş
    29.05-2015
    Saat
    12:27
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kıymetciğim yaşadığın sorunlar hepimizin başına geliyor
    ben genclere bakıyorum
    hiç kendileri rahatsız olmuyolar beni bırak
    yaşlılara bile yer vermiyolar
    cok fazla konuşulacak konu var aslın da da
    gecmiş olsun tatlım
    sevgiler saygılar)))

Üye
    number Avatarı

Son Giriş
    06.08-2013
    Saat
    15:53
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ülkemizin Anca 3000 Yılında Düzelecek Biraz Sabır İnsanlarımız Daha Anlayışlı Daha Kibar Daha Duyarlı Olacak O Yıllarda Öyle Umuyorum

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

onlara öğrtmeliyiz bize nasıl davranmaları gerektiklerini.öğretmezsek bilemezler ve bize aynı şekilde davranmaya devam ederler.en iyisi önce güzel dille uyarmk anlamıyorsada şikayette bulunmaktır

Üye
    ATOM KARINCA Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    3364954
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    8

hemşom Denizli'ye geldiğimde böyle bir sorunla karşılaşırsam sizi Kıymet'e söyleyecem diyecem heralde korkar şoförler şaka bi yana da bu mücadeleni yürekten kutluyorum, bana dokunsun dokunmasın yılanlı vakaaları ortadan kaldırmaya çalışmak lazım dimi ama

bu arada hala ordaysa belediyede Esma abla vardı, bence o sana destek olur, tanıyor musun kendisini

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    evet tatlım esma hanım bizim ofiste çalışıyor. ben sorunu hallettim bi kaç kez şikayette bulundum olmayınca başkan yardımcısı bi telefon etti azarladı iş halloldu