Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    xmen Avatarı

Son Giriş
    25.05-2014
    Saat
    04:00
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Otobüs firmalarında ulaşımda % 50 indirim.arkadaşlar bu uygulama yeni yılla birlikte sanırım faaliyete geçti. bayram sonra memleketim den dönerken tempo turızm den bilet aldım. ama böyle bir uygulamadan haberdar olmadıklarını söylediler. kendilerine yazı gelmedigini ve indirim yapamayacaklarını normal tarıfeden bılet kesebıleceklerını söylediler. unu söyleyen yozgat sorgun terminaldeki görevlilerdir. haberdar olmamamaları mümkün mü.yoksa bayram kalabalıgında bılet nasıl olsa bulamaz mantıgımı yoksa cıkan yasayı görmezden gelmeki ne bu arkadaşlar ben bir anlam veremedim. bu köhne zihniyeti kınıyorum.

Üye
    abalı Avatarı

Gerçek Adı
    osman
    Son Giriş
    05.12-2015
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

BEN ANLADIĞIM KADARI İLE ULAŞTIRMA BAKANLIĞI OTOBÜS FİRMALARIN BAGLI OLDUGU ODA VE DERNEKLERE GENELGEGİN GÖNDERİLMEDİĞİ İZLENİMİ ORTAYA CIKARDIM .GÖNDERİLSE BİLE BAZI OTOBÜS FİRMALARIN BU KONUDA DUYARSIZ KALACAGINI YANI VURDUM DUYMAZDAN GELECEGİNİ VE YAPTIRIM GÜCÜNÜN GÖSTERMELİKDEN BAŞKA ÖTEYE GİTMEDİĞİ BİR GERCEKTİR.BURADA OTOBÜS ODAYA VEYA DERNEKLERİNE KAYITLI YETKİLİLERE GÖREV DÜŞMEKDEDİR ÖZELLİK OTOBÜS ODALARINA KAYITLI FİRMALAR ODANIN İSDEDİĞİNİ YASA GEREGİ YAPMAK ZORUNDADIR .İNŞALLAH UYGULANIR OLMASINDAN YANAYIM.

ABALI

Üye
    kadirkaplan Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:29
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Buyasayı devlet çıkarttıgına göre kendileri istedikleri kadar kabul etmesinler ergeç uygulamaya girecektir arkadaşlar haklarımızı savunmalıyız.saygılar

Üye
    meopius Avatarı

Son Giriş
    30.07-2010
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Metro Firmasına gittim kimlik kartımı gösterdim. Anında indirim: Ankara- İstanbul: 18 YTL... Herşey buraya kadar güzel.
    Size anlatmak istediğim bu değil. Normalde Ankara İstanbul yolculuğu 36 YTL değil 32 YTL ( Kaynak:Ankara Şehirler Arası Fiyat Çizelgesinden)...

%50 her firmaya göre farklı fiyat vereceğinden şimdiden uyarayım...