TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    surikata Avatarı

Gerçek Adı
    irfan demirel
    Son Giriş
    12.12-2019
    Saat
    10:00
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İzmir de Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı müdürlüğünde kartımı alırken ulaşım için bu kartın tek başına yeterli olduğunu bazı illerde sorun çıkarıldığını ama bunun tüm Türkiye'ye yaymaya çalıştıklarını söylemişlerdi.İzmir il ve ilçelerinde engelli kimlik kartımı göstererek metro ,izban,belediye otobüsü ve vapurlara binebiliyorum ama Antalya'ya gittiğimde kartın geçerli olmadığı belediyeden kart çıkartılması gerektiği söylendi.
    Şimdi benim merak ettiğim bu engelli kartı hangi illerde geçerli belediyelerden kart çıkartmadan kullanabiliyoruz her ilden dönüş olursa yolumuz düştüğünde o illerde engelli kimlik kartını kullanabilelim

İzmir Engelli kimlik kartı geçiyor
    Antalya geçmiyor
    İstanbul geçmiyor

Üye
    muharremm Avatarı

Gerçek Adı
    muharrem
    Son Giriş
    22.10-2019
    Saat
    04:48
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    23

kardeşim hangi sehire gidersen o şehrin bedava taşıt kartını alman gerekli 5 dakikada çıkartıyorlar yeterki raporun yanında olsun bi tanede resim 10 tl kart ucreti alıyorlar sadece

Üye
    surikata Avatarı

Gerçek Adı
    irfan demirel
    Son Giriş
    12.12-2019
    Saat
    10:00
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@muharremm

2 günlük ve cumartesi pazar gidersen bir işe yaramaz o kartı çıkaramazsın,neyin nerde olduğunu bilmezsen en az yarım gününü alır boşa zaman kaybıyla uğraşmayalım

Üye
    muratak1988 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    09.12-2019
    Saat
    14:14
    Yaşadığı Yer
    BALIKESİR
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    26

istanbul daki istanbulkarta basvurdum bu elindeki rapor geçmiyor e rapor olacak anası satayım elimdeki rapor yeni aldım şubat 2019 nda aldım tekrar mı çıkartcam e raporu ??

izmirde almısım raporu :/

Üye
    black bishop Avatarı

Gerçek Adı
    tosun
    Son Giriş
    13.12-2019
    Saat
    16:13
    Yaşadığı Yer
    evren
    Alınan Beğeniler
    93
    Verilen Beğeniler
    5

İstanbul, Denizli, İzmir gibi şehirlerde engelli kartım ile çok rahat seyehat edebiliyorum toplu taşıma ile ..

Üye
    muratak1988 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    09.12-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    BALIKESİR
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    26

istanbul nasıl oluyor benim olmadı engelli kartı gösterip geçerli mi ki belediye otobusu ??

Üye
    Salim G. Avatarı

Gerçek Adı
    Erdinç G.
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    51

Aile bakanlığının kartları geçerli aslında ama Otobüse bindiğinde ve istanbul karta bastığında o hatta gelen giden kişi sayısına dahil olur istatiksel veriler için önemlidir. Ayrıca yanlış bilmiyorsam özel halk otobüsleri engelliler için araçlarına destek ödemeleri alıyor bunları alması için otobüse binen kişi verileri önemli. Böyle olunca şoförler doğruluk sağlamak için basmanızı istiyor.

Üye
    muratak1988 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    09.12-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    BALIKESİR
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    26

Engelli raporlarının Sağlık Bakanlığı E-Rapor Sistemi veya Ulusal Engelli Veri Bankasına hastaneler tarafından kaydedilmesinde yaşanan gecikmeler ve teknik aksaklıklar sebebiyle, kart sahibi vatandaşlarımızın mağdur olmaması adına engelli kartlarina 1 Kasım 2019 tarihine kadar geçerli 3 ay süreli geçici vize gönderilmiştir. Vatandaşlarımızın kartlarını biletmatiklere okutarak vizelemeleri ve bu 3 ay içerisinde rapor aldıklari hastane ile goruserek raporlarının doğru şekilde ilgili sistemlere girisinin yapildigini teyit ettirmeleri gerekmektedir. 1 Kasım 2019 itibariyle sistemlerdeki veriler baz alınarak kartların vize geçerlilik süreleri uzatilacak ya da sonlandirilacaktir. e rapor istiyor onu nasıl yapabilirim ben ??

Üye
    muharremm Avatarı

Gerçek Adı
    muharrem
    Son Giriş
    22.10-2019
    Saat
    04:48
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    23

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kardeşim raporunu yeni almısın zaten yeni raporlarda eroktoranik imza var ve bankort var tekrar çıkartmana gerek yok gir e devletine oraya yaz engelli raporu diye karşına raporun çıkıyor git bi internete ben raporumun çıktısını çıkartacam de 2 dakikada çıkartıp sana veriyor onu kullan gerekli yerlerde çünkü e devletten çıkartıgın rapor aslının aynısı gibi kardeşim interneten rapor çıktısı çıkartmak sadece 2 tl

Başlığın Etiketleri