TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ahmetturan Avatarı

Son Giriş
    13.09-2019
    Saat
    19:16
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Engellilerden Belediye otoparklarından, otoyollardan ve köprülerden ücret alınmasın. İzmir belediyesi engelli aracaından tam ücret alıyor (10) TL istediler benden. Engelliler keyf için otomobile binmiyorlar özellikle ortopedik engelliler yürüyemedikleri için otomobile biniyorlar ( kendi arabalarına) kimseden yardım istemiyoruz engellilere engel çıkarmayın yeter. Bu konuyu Parti başkanlarına tv.lere gazetecilere milletvekillerine parti başkanlarına bildirdim tık yok ilgisiz insanlar.

Üye
    ahmetturan Avatarı

Son Giriş
    13.09-2019
    Saat
    19:16
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Engellilerden Belediye otoparklarından, otoyollardan ve köprülerden ücret alınmasın. İzmir belediyesi engelli aracaından tam ücret alıyor (10) TL istediler benden. Engelliler keyf için otomobile binmiyorlar özellikle ortopedik engelliler yürüyemedikleri için otomobile biniyorlar ( kendi arabalarına) kimseden yardım istemiyoruz engellilere engel çıkarmayın yeter. Bu konuyu Parti başkanlarına tv.lere gazetecilere milletvekillerine parti başkanlarına bildirdim tık yok ilgisiz insanlar.

Üye
    Beylikduzu Avatarı

Gerçek Adı
    Aytuğ
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    66
    Verilen Beğeniler
    33

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sevgili arkadaşım herşeyin kuralı var haklısınız yapılsa keşke ama bakın size bu hizmeti sunmak için her belediye belli kuralları var

aşadaki belgeleri sağladığınız halde size indirim uygulanmadı ise şikayette bulunabilirsiniz

izmir Büyükşehir Belediye Meclisinin almış olduğu en son karar doğrultusunda açık alan yol kenarı otoparklar için; Araç plakasında ya da araç ruhsatında engellilik durumu belirtilmemişse, Yenişehir semtinde bulunan Emniyet Trafik Şube Müdürlüğünden engelli park kartı alarak, araç ruhsat fotokopisi, dilekçe ve engelli park kartıyla birlikte şirketimize başvurulması gerekmektedir.
    Katlı, Yeraltı ve Sistem Otoparklarımızda engelli indiriminden faydalanabilmek için ise, ödeme yapılmadan önce otopark görevlimize araç ruhsatındaki ``engelli aracı`` yazan kısmın gösterilmesi gerekmekte olup, eğer ruhsatta ``engelli aracı`` yazmıyor ise, Trafik Müdürlüğünden alınmış olan ``engelli park kart``ının gösterilmesi gerekmektedir.