TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 1 / 70 123451151 ... SonSon
Toplam 1038 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Merciless72 Avatarı

Son Giriş
    09.11-2019
    Saat
    00:23
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Site yöneticisi güncel:

Sağlık Bakanlığı ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi arasında imzalanan protokol kapsamında, ücretsiz İstanbulkart başvurusu için İBB İştiraklerinden BELBİM’e sunulan engelli raporları, artık Sağlık Bakanlığı e-Rapor ve Ulusal Engelliler Veri Bankası sistemleri üzerinden teyit ediliyor.

İstanbulkart sahiplerine ait bilgiler bu sistem üzerinden sorgulanacak ve sorgulama neticesinde rapor tarihi ile rapor geçerlilik süresi baz alınarak, İstanbulkart’ların ücretsiz olarak kullanılabileceği geçerlilik süresi belirlenecek.

Geçerli engelli raporu olduğu teyit edilen engelli vatandaşlarımıza, kısa mesajla ücretsiz İstanbulkart kullanımına dair bilgi verilecek. Gelen kısa mesaj sonrasında İstanbulkart’ların herhangi bir BİLETMATİK’e dokundurularak vizeleme işleminin tamamlanması gerekiyor.

İstanbulkart’larına vizeleme talimatları gönderilemeyen vatandaşlarımızın ise, engelli raporunu temin ettikleri hastaneye başvurarak, raporlarının Sağlık Bakanlığı’nın ilgili sistemlerinde kayıtlı olduğunu teyit ettirmeleri gerekiyor.

Rapor bilgilerinin ilgili hastane tarafından Sağlık Bakanlığı sistemlerine girişi yapıldıktan sonra, vatandaşlarımızın en yakın İstanbulkart başvuru merkezine raporlarının aslı ile gelerek vizeleme başvuru talebini oluşturmaları
    gerekiyor.

Yapılacak veri doğrulaması sonrasında İstanbulkart vizeleme işlemleri gerçekleştirilecek.
    Kaynak: İBB Kurumsal

Ücretsiz istanbulkartiniza vizeleme talimati gönderilememistir!. Engelli raporunuzu temin ettiginiz hastaneye basvurarak raporunuzun Saglik Bilgi Sistemleri Genel Müdürlügü e-Rapor Sistemi'ne dogru sekilde kaydedilmesini saglayiniz. Ilgili rapor bilgileri hastane tarafindan sisteme girisi yapildiktan sonra en yakin Istanbulkart Basvuru Merkezimize raporunuzun asli ile birlikte basvurarak vizeleme isleminizi gerceklestirebilirsiniz. (Arkadaşlar bunun gibi mesaj alan var mı? Eski raporu e rapor sistemi kayıt mi edecez?

Üye
    krdnz77 Avatarı

Gerçek Adı
    Arif
    Son Giriş
    10.09-2019
    Saat
    19:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    20

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Aynı mesaj banada geldi. İki ay önce raporun aslı ile vize yaptım. Belbimi aradım açan yok. E rapora baktığımda rapor girişi yok. Genel bir kontrolse söylemeleri lazım. Usulsüzlüklerin cezasını hep normal vatandaş çekiyor 😞😞😞😞

Üye
    Merciless72 Avatarı

Son Giriş
    09.11-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Benim raporum sürekli eski raporu e rapora kaydediliyor mu ? Yoksa raporun asli gibidir görürsek yeterli olur mu anlamadım ☹️

Üye
    Salim G. Avatarı

Gerçek Adı
    Erdinç G.
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    67
    Verilen Beğeniler
    48

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    Hehe...

İmamoğlu Çalışmaya Başlamış..
    Anladığım kadarıyla sorgulamadan tüm ücretsiz kartları iptal ederek tekrar teyit edilmesini sağlayacak.. (Yani Başta vatandaş olmak üzere ibb çalışanlarına güvenmiyor İBB yi dolandırdığımızı düşünüyor.)

Yani aynı süreçleri tekrar yaşatarak tekrar başvuru yapacak gibiyiz.
    Bana böyle bir sms gelmedi. Ancak yukarıda ki gibi bir mesaj buna işaret gibi...Başka şekilde anlayan varsa buyursun yazdın.
    Çünkü E-Rapor sistemi zaten çok yeni geriye doğru raporlar taranacak. Hastane tarama işlemini henüz yapmadıysa suçlu niye vatandaş olsun!!!?

Üye
    krdnz77 Avatarı

Gerçek Adı
    Arif
    Son Giriş
    10.09-2019
    Saat
    19:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    20

Sanırım raporları yeniden görmek istiyorlar. Kazanan hep siyasetçi olur olan vatandaşa olur.

Üye
    Merciless72 Avatarı

Son Giriş
    09.11-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Valla dediğiniz gibi ise İmamoğlu çok yanlış yapıyor biz engelli vatandaşlari madur etmeye hakkı yok..

Üye
    Beylikduzu Avatarı

Gerçek Adı
    Aytuğ
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:42
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    83
    Verilen Beğeniler
    41

@Salim G.

senin düşüncene göre bu işi belediye bilerek yapıyor yapmayın ister a tarafından ister b tarafından olsun önemliolan bu hakka sahip bireylerin yaşadıkları
    sistem belediyeye entegre özel belediye iştirakidir şuanda başında ve yönetiminde
    21 Temmuz 2016 tarihinde Belbim AŞ Genel Müdürlüğü görevine atandı. Evli ve 3 çocuğu olan Ahmet AK Arapça ve İngilizce bilmektedi
    bırakalım siyasetine yapabiliriz ona bakalım şuan için istanbul belediyesinin 28 kuruluşu üstünde yetkisi yok buna iğdaş metro ispark dahil

şayet dediğiniz kişşiden şüpheniz varsa cimere yazabilirsiniz ne kadar fazla kişi yazarsa düzeltmesi o kaxdar kolay olacak

ayrıca ISPER AŞ bu konularla ilgilenen

İGDAŞ'a 2010 yılına kadar çeşitli kademelerde yöneticilik yapan ÇİL, aynı yıl İSPER AŞ'de Satın Alma ve İhaleler Müdürü olarak görev aldı. 27 Aralık 2016 tarihinde İSPER AŞ Genel Müdürlüğü görevine atanan Salih ÇİL çeşitli vakıf, dernek ve sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü çalışmalar yapıyor. Evli ve üç çocuk babası olan ÇİL iyi derecede İngilizce biliyor.

Üye
    Salim G. Avatarı

Gerçek Adı
    Erdinç G.
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    67
    Verilen Beğeniler
    48

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    @Beylikduzu

Ben ne demişim sen ne anlatmışsın....

Ben 11 yıldır bu kartı kullanıyorum bu zamana kadar sorun yaşamamışım. Şimdi böyle bir sorun çıkmış...Geçmişe bakmam kusura bakma.
    Göreceğiz bugün yarın foyası çıkar. Sistemi yanlış işletme gibi bir problem var ortada...Zaten bu adamların olayı bu yönetememe göreceğiz.

Üye
    perseküsyon Avatarı

Gerçek Adı
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:50
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    141
    Verilen Beğeniler
    418
    Blog Mesajları
    1

Aynı mesaj bana da geldi.

Üye
    Beylikduzu Avatarı

Gerçek Adı
    Aytuğ
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    83
    Verilen Beğeniler
    41

belbim duyurusunu okudunmu ?

https://www.istanbulkart.istanbul/en...si-hakkinda-45

geçmişe bakmassan tarihe bakki anla şuan o kurumun başındaki kişi geçmişteki kişi iett igdaş veya diger kuruluşları belediye idare edemiyor

amaç bazı kişilerin bu şekil düşünmesi

en basit yolu CIMER'e şikayet etmek kötü birşey demedim kazanılmış haklar alınamaz dediğin gibi düşlünüyorsan savcık veya cimer e hak ihlali konusunda şikayette bulunabilirsin ...

belediye kötü kaka öcü anladık

sen yazmakmı hakkını korumakmı istiyorsun şikayet et cimer savcılık 1 dilekçeye bakar sence bunun çaresi ne ne yapmalıyız bu küstah zorba bize zorluk çıkaranlara ?

bence sağlık bakanlığıda işin içinde ise başka türlü düşünmeliyiz bu arada küstan zorba yazarken ironi yapmak istedim
    istanbul belediyesi şuan Game of Thrones taht oyunları dizisine dönmüş durumda

Üye
    Salim G. Avatarı

Gerçek Adı
    Erdinç G.
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    67
    Verilen Beğeniler
    48

Zaten Değerlendirdiniz! 3
    @Beylikduzu

Ben anlamam...Bir Solcu gibi düşünüyorum artık... Başkan Kim imamoğlu aşağısı beni bağlamaz. 17 yıldır aynı şeyi solcular yapmıyor mu yapıyor. Şimdide ben yapıyorum. İtirazı olan?

Üye
    Beylikduzu Avatarı

Gerçek Adı
    Aytuğ
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    83
    Verilen Beğeniler
    41

işin komiği ben solcu değilim vatandaşım bu yazdığın amacını gösterir belbim şunu yazmış bundan sonra sağlık bakanlığı e-rapor ulusal engelliler veri bankasından güncelleme yapılacaktır ulusak engelliler veri bankası sağlık bakanlığına bağlı sunucudur

Kısaca belbim diyorki istanbul belediyesi veri tabanını kaldırdım bu işi sağlık bakanlığına bağladım

dediiğiniz kurumun başındada sizin solcu gibi düşüneceğim dediğiniz biri var ama ben vatandaşım malesefki siyasetcilerin birbirine çelme takacak diye olan bize olur bunu düşünemesseniz bari karşınızdaki kişinin düşüncesini anlayın

keşke belediyeleri siyasi partilerin yönetmesi yasak olsa

birde merakım bu kadar gündem takip edip bu olayı 24 haziran 65 yaş kartlarındaki olayla bağdaştıramayacak kadar kör olduğunu sanmıyorum vatandaşın
    24 haziranda belbim ile istanbul belediyesi arasındaki sunucu bağlantıları kesildiği için 2 gün 65 yaş üstü indirimli kart sahipleri indiirimden yararlanamamışlardı sonradan4 temmuzda belbim şu açıklamayı yapmıştı

BELBİM açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

“Son günlerde bazı internet haber siteleri ve sosyal medyada ’65 yaş üstü kartı iptal edilecek’ gibi gerçek dışı söylentiler çıkması üzerine açıklama yapma gereği doğmuştur. 65 yaş kartı ile hali hazırda 985 bin vatandaşımız toplu taşımadan ücretsiz olarak faydalanmaktadır. 65 yaş kartı hala aktif olarak kullanılmakta olup vatandaşlarımızın kaynağı belli olmayan bu tür haberlere itibar etmemesi gerektiğini ifade etmek isteriz.”

sonradan anlaşıldıki istanbul belediyesindeki sunuculardan belbim verileri taşınmıştı

bırakın bence ne yapılacak ona bakın

Üye
    zeynep zengin Avatarı

Son Giriş
    13.11-2019
    Saat
    18:46
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Ücretsiz Istanbulkartlarinizin son kullanim tarihi 31.07.2020 olup, Bu tarihe kadar ücretsiz seyahat etme hakkiniz bulunmaktadir. iyi günler dileriz. Diye gelen mesaj .Arkadaşlar benim raporum bu ay bitcekti. süreli engelli raporum 2019 temmuz ayı süresi üstelik şimdi bir işlem yapılacak mı yoksa devam mı ediyor bilgisi olan var mı acaba

Üye
    Beylikduzu Avatarı

Gerçek Adı
    Aytuğ
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    83
    Verilen Beğeniler
    41

31.07.2020 denmiş zaten siz sistemden geçmişiniz büyük ihtimal sağlık bakanlığı sizi engelli veritabanına kaydetmiş rapor çıkması yetmiyor artık ulusal engelli veri tabanı veya sağlık bakanlığı e-rapor sistemine kayıt gerekli

büyük ihtimal aile ve sosyal politikalar bakanlığından alınmış eski engelli kimlik kartlarıda değişecek

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    12.11-2019
    Saat
    15:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Haksız yere ücretsiz engelli kart alanları elemek için getirilmiş bir çözüm gibi görünüyor.
    Raporu olan sisteme kayıt ettirebilirse mesele yok kayıt ettiremezse film orada kopacak.
    Uzatmalı bir sakat olarak bende durumu merak ediyorum yıllarca sayısız rapor çıkarttık hep son diye bakalım 1999
    tarihli raporu sisteme kayıt ettirebilecek miyim?

Sayfa 1 / 70 123451151 ... SonSon