TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 67 / 73 İlkİlk ... 1757636465666768697071 ... SonSon
Toplam 1082 mesajın 991-1.005 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    BİR BANKACI Avatarı

Gerçek Adı
    TUNCAY
    Son Giriş
    01.06-2020
    Saat
    11:04
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bugün SSK İstanbul eğitim hastanesi'ni ( Osmaniye polikliniği) aradım. Eski tarihli raporların işlendiğini öğrendim. Cuma günü gidip kayıt yaptırıcam. İnşallah Sorun çıkmaz. Başka kayıt yaptıran var mı acaba? (Eski tarihli raporu)..

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    ertackaracan Avatarı

Gerçek Adı
    Ertaç Karacan
    Son Giriş
    27.03-2020
    Saat
    22:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bana bugün telefonuma mesaj geldi vizeleme işlemi olmultur diye makinalardan aktivasyonu yaotırdım 2020 ye kadar uzadı

Üye
    Poine34 Avatarı

Son Giriş
    15.11-2019
    Saat
    15:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Merhabalar

07.12.2006 tarihli raporumu 1 hafta önce memlekete giderek, aldığım hastaneden tabiri caizse kavga dövüş Ulusal Engelliler Veri Bankasına kaydettirdim.
    Raporumu kontrol ettiğimde e-devlette kayıt bulunmamaktadır diye çıkmakta. e-nabızda görülmektedir. Sabah vizelemeye calıştım para yükleyin dedi, sonra raporumun aslı ile birlikte İett kart başvuru yerine gittiğimde sistemde kaydınız görünmüyor dedi ve kart vizelemesi yapamadım.
    E- nabız da görünen her rapor Veri bankasında görünecek diye bir şey yok, o başka o başka dedi yetkili memur.

Aldığınız hastaneye kaydettirin dediler ettirdik, ee daha ne yapacağız kimsenin bir şey bildiği de yok, şuan kartımı kullanamıyorum.
    Hafta içi bir daha gelin kontrol edelim dediler. Benim gibi aynı sıkıntıyı yaşamış yada çözüm bulmuş arkadaşlar bilgilendirme yapabilirse çok memnun olurum.

İyi günler

Üye
    Poine34 Avatarı

Son Giriş
    15.11-2019
    Saat
    15:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bugün yaptığım görüşmeler sonucunda. 2006 tarihli raporumun e-nabız ve Ulusal Engelliler Veri bankasında kaydının olduğu fakat e-raporda görülmediğini öğrendim. e-raporda görülmediği için vizeleme işlemi yapılamıyor. İstanbul Karttan bize gelen mesajda raporunuzu e-rapor veya ulusal engelliler veri bankasına kaydettirin demişlerdi. Hastane ise biz e rapora kayıt yapmıyoruz yeniden rapor alacaksınız diyor.
    Önceki mesajlarda e nabızda olması yeterli diyen arkadaşlar vizeleme işlemi nasıl yaptırdı anlamış değilim.

Üye
    rgndmr Avatarı

Gerçek Adı
    ergin
    Son Giriş
    28.03-2020
    Saat
    22:13
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    116

eski raporlar zaten e-raporda kaydedilmiyor. burda bi yanlışlık var. yada işi yokuşa sürmeye başladılar.

Üye
    SATOVV Avatarı

Son Giriş
    13.05-2020
    Saat
    16:22
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    35

Normalde vizelenen haliyle 1 kasımda benimde olmayınca bugün Şişli Etfale rapor fotokopisi ve aslıyla gittim. Fotokopisini aldılar, bir hafta sonrada kartı aldığın yere gidersin dediler. Diğer sıradakilerden kulak misafiri olduğumsa 2005 öncesi raporlarda yeni rapor çıkartılması istenildiği oldu. Benim rapor kurtardı 2014 de aldığım. Bakalım bir hafta sonrada iett ye gitmek gerekecek. Artık çok fazla iett kullanmasamda arada haliyle lazım oluyor. Şimdilik para yükledim ücretsiz kartıma saçma ama yükledim, şöförlere laf anlatmaktansa nadirende olsa gittiğimde rahatlatıyor.

Üye
    mcaglarr Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet çağlar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    6

@sgurkan @Pluvia arkadaşlar rapor işini bitirdim %70 aldım

önceki sayfalarda doktoırların davranışlarından bahsettim noroloji polio diye beni ortapediste sevk etti ortapedistde benden emg istedi. emgde hastalığım polio değil srabiral palsi olduğu ortaya çıktı hastalığım polio sekeli olsaydı yanmıştım sadece ortapedi bakacaktı ortapedik bulgulara sadece %11 verdi sonra fizikğe gittim son olarak oda norolojiye sevk etti tekrar. noroloji tekrar adam gibi muayene etti senin puanın yuksek ama azamı ihtiyacın var dedi eger aza ihtiyacın varsa ortapedi puanına karışmayayım dedi.yok hocam aksine benim %52 süresiz zaten süresiz raporum var %40 ın altına düşersem 16 yıldır calışıyorum hak mahrumiyetim buyuk olur ben sadece raporumu e-rapora işletemediğimden dolayı yeni rapor çıkartıyorum eger az cıkacaksa yeni rapor çıkarmamk istemem eski devam etsin hocam dedim.o zaman muayene edeyim hakkın neyse onu verelim dedi.eski raporumda ust extreme 20 alt exreme 40 toplamda %52 verdiklerini görunce üste çok az vermişler dedi yeni bulgularda %40 ust %40 alt olmak üzere %66 verdi %11 orapedi %5 de cildiye ile birlikte %70 aldım.valla şu dönemde cektiğim sitres yetti Allah yardımcınız olsun.

ama gördüğüm şu heyette ki doktorlarda yoğunluktan ciddi bir bıkkınlık var buda bazı insanların kastılı olmasada menfaatine olurken bazılarınıda magdur ediyor.bence heyetteki yük azaltılsa işler daha saglıklı yürür.ilk gittiğim ortapedist azarladı emg istedi ikincisi emegye bile bakmadı yalandan muayene bile etmedi monitore bakıp benden duyduklarıyla oran verdi ve yoğunluktan şikayet edip durdu.fizik tedavi sırasında 1:30 saat bekledim uzaktan temassız hareketlerle muaye etti bilgisayara bakınca sana bakan hoca değilmişim senin doktor yukarıda o muayene etsin dedi.yukarıda hoca sakinlikle guzelce muaye etti herseyi açıkladı ve norolojiye sevk etti nasibim varmış norolojide boştu ve ilgilenme sonucu yukarıdaki durum gercekleşti.velhasıl ömür boyu bizi etkileyecek durumlar kelebek etkisi diyeceğim kücücük olaylara baglı beki norolojide yogun olsa bastan savsa olaylar cok farklı yere giderdi.şu hastane az veriyor çok veriyor bilmem ama anlık durumlar olayı çok etkiliyor.

Üye
    Pluvia Avatarı

Gerçek Adı
    Sahranil (1983)
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:00
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2.063
    Verilen Beğeniler
    5.844

@mcaglarr anlıyan doktor gelmiş şansına hayırlı olsun rsporun

Eski raporunımu kabul etmedilerdide yeni çıkarttın

Üye
    mcaglarr Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet çağlar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    6

@Pluvia şişli etfal magdurlarındanım raporumu engelli veri bnkasına işlemediler malesef yeni raporu o yuzden çıkardım

Üye
    Pluvia Avatarı

Gerçek Adı
    Sahranil (1983)
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:00
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2.063
    Verilen Beğeniler
    5.844

@mcaglarr anladım ankarada yok öle bişi kart çizilip kırılına kadar kullanılıyo

Üye
    sgurkan Avatarı

Gerçek Adı
    Sultan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    528
    Verilen Beğeniler
    751

@mcaglarr yeni raporunuz hayırlı olsun.
    bende yükleme işlemini gerçekleştirdim sıonunda.

Üye
    ALİ57 Avatarı

Gerçek Adı
    ALİ
    Son Giriş
    18.03-2020
    Saat
    13:42
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    2

Arkadaşlar bu günün İstanbul Şişli Etfal den daha önce 2002 yılında almış olduğum raporun aslı ile hastaneye gidip raporumu sisteme girmeniz gerekiyormuş iett güncelleme yapmam için dedim raporum sürekli %45 iparesi var.
    Fakatgörevli 2005 öncesi kesinlikle sisteme kayıt yapmamız imkansız kanun var dediler. Hatta belki adam başından savuyordur diğe belli bir süre bakledim diğer görevli ye sordum o da aynı cevap verdi.
    Bu durumda ne yapacağım dedim tekrar rapor alacakmışım alayımda hem randefu rapor için 1 yıl sonraya güngelir hemde aynı oranı nasıl tuturacağım şimdiki kurallarla.
    Bu durumda olanlar ne yapacak şimdik mecbur raporumu cıkaracağız.

Üye
    mcaglarr Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet çağlar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    6

@ALİ57 hocam gazan mübarek olsun şişli bize arşivi su bastı dedi sana kanun var diyor.rapor oranın yeni duzenlemede az ise işin zor hastalığını iyi araştır kaç alıyorsun öğren öyle işe başla diğer türlü otobuse binemiyom derken butun haklarından olma ama şuda var o raporla emeklilik kesin değil ben yeni aldım raporu emekli olanları tekrar rapor için cagırıyorlar ama bu sıkıntıyı o zaman çekmek bu zaman cekmekten iyidir sonuçta.işin kolay değil

Üye
    Mehmetyilmaz Avatarı

Gerçek Adı
    MEHMET
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:48
    Yaşadığı Yer
    ist / sefaköy
    Alınan Beğeniler
    78
    Verilen Beğeniler
    113

@mcaglarr çok sevindim hayırlı olsun büyük bir dertten kurtulmuşsun, benimde ayağım sol alt poli sekeli ama son 3 senedir ekstra güçsüzlük hissedince bende emg çektirdim post polio dedi nöroloji ve fizik tedavi doktorları,bende bu şekilde gitsem heralde senin aldığın puanı alabilirmiyim ? gerçi sen srabiral palsi diye bir şey yazmışsın o ne oluyor acaba birde seninde hastalığın benim gibi sol alt polio sekelimiydi ?

Üye
    mcaglarr Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet çağlar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    6

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Mehmetyilmaz hocam polio virus dışarıdan bulaşıyor omugadan etkiliyor srabiral palsi ise beyin felci beyinin oksijensiz kalması sonucu doğan septom. ben polio sanıyordum kendimi sag el sag ayak var ayak hem kısa hemde bilek sonrası refleks yok.tek sol ayaksa işin zor ne desem yalan olur senin durumun hakkında

Sayfa 67 / 73 İlkİlk ... 1757636465666768697071 ... SonSon