TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 63 / 70 İlkİlk ... 1353596061626364656667 ... SonSon
Toplam 1038 mesajın 931-945 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sgurkan Avatarı

Gerçek Adı
    Sultan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    501
    Verilen Beğeniler
    720

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Mehmetyilmaz

Mehmet Bey,Ben kendi yaptığım yolu daha önceki yazışmalarımda yazmıştım ama siz görmemişssiniz sanırım.Benim hastane de yapmıyordu ve Trabzon Numune Hastanesiydi.Ben önce 184 aradım ordan bana 15 gün içinde cevap geldi ama ben bu arada sürekli aradım 15 gün içinde sürekli taciz ettim konuyu sormak için ve bana dönüş yaptılar sağlık kurulu uzman başhekim gitmemi ve ordanda yapamazsanız da sağlık kurulu başakasını doktora gidin dediler doktor ismi verdiler.Bunu halletmek için oraya gittim ama ben gitmeden önce konuyla ilgili bir dilekçe yazmıştım direk o evrağı verdim hem konuyu tekrar tekrar anlatmak durumunda kalmadım.Baktı okudu raporun aslı yanında mı? dedi evet dedim, gösterdim hemen onayladı sağolsun çok iyi karşıladı beni çok anlayışlı çok iyi bir doktordu.Hastanede halledemeseydim İl Sağlık Müdürlüğüne dilekçe yazacaktım.Tsd Başkanı öyle demişti.

Üye
    Mehmetyilmaz Avatarı

Gerçek Adı
    MEHMET
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:52
    Yaşadığı Yer
    ist / sefaköy
    Alınan Beğeniler
    74
    Verilen Beğeniler
    103

@sgurkan tamam şimdi jeton düştü bende daha önceki yazdıklarınızı okudum ben ama aklıma gelmedi işte ,şimdi siz yazınca hatırladım. bende 184 ü aradım kayıt açtılar eğer fazla uğraştyırmazlarsa tekrar giderim ama sanki yazdıklarınızdan biraz uğraşılıyor gibi anladım ,artık ben uğraşmak istemiyorum 20 yıldır aynı şeyleri yaşamak,aynı kuralları kanunları birilerine anlatmak yada kabul ettirmekten artık bıktım yaşı genç olanlar bu işlerin başında olanlar uğraşsın artık .bilgileriniz ve aktardıklarınız için çok teşekkürler.

Üye
    mcaglarr Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet çağlar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:16
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    4

@sgurkan

Ama senin rapor aslı var elinde aslı olan çok az vardır bizde oda yok ve Trabzon şişli değil ve su bastı telef oldu demiyorlar ve sen bayan olduğun için ısrar sonucu kavga çıkma ihtimali yok 😂

Üye
    Mehmetyilmaz Avatarı

Gerçek Adı
    MEHMET
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:52
    Yaşadığı Yer
    ist / sefaköy
    Alınan Beğeniler
    74
    Verilen Beğeniler
    103

@mcaglarr benimde raporumun aslı var ama yine fayda etmedi

Üye
    mcaglarr Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet çağlar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @Mehmetyilmaz

İmkanı yok ya onlar namus meselesi yaptılar olayı

Üye
    sgurkan Avatarı

Gerçek Adı
    Sultan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    501
    Verilen Beğeniler
    720

@mcaglarr
    Benimkini de yapmiyorlardi arsivimizde yok dediler yapmak istemediler ama bende cok uğrastim oraya gidince çözebildim ancak.

@Mehmetyilmaz
    Çok haklısınız gerçekten toplu taşıma kullanmiyorsaniz hiç ugraşmayin ozaman kafaniz rahat olsun.

Üye
    shuul111 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:51
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    13

Sa cümleten birşey sormak isterim bu konu ile raporu aldığım hastaneye gittim edevlette erişkinler için engelli raporu sorgulamada kayıt bulunamamıştır yaziyor hastaneye gidip sağlık kurulu ile görüştüm bana bir çıktı verdi ulusal engelliler veri bankası 2 nüsha imiş biri onlarda kaldı diğerini biz gondericez dedi e-devlet hesabımda görünürmü olacak bilgisi olan lütfen bilgi verebilir mi bu arada ben kartımı okuttum 1yil aktivasyon yapıldı hastane acaba sağlık bakanlığına mi gonderecekte edevlette raporumu sorgulayacagim

Üye
    karadenizliusak Avatarı

Son Giriş
    07.11-2019
    Saat
    10:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

E nabiz da raporunuz gözüküyor mu?

Üye
    mcaglarr Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet çağlar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    4

Hocam kartın otomatik aktivasyon oluyorsa bu iş tamamdır

Üye
    sgurkan Avatarı

Gerçek Adı
    Sultan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    501
    Verilen Beğeniler
    720

@mcaglarr
    Kesinlikle,ben daha okutmadım ay sonunda okutacağım inşAllah bir sıkıntı çıkmaz.

Üye
    mcaglarr Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet çağlar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    4

saglık kuruluna gittim sadece engelli raporu verilir yazıyor hardarpaşa numune validebağ ek hizmet binasında.ortapedi yok bütün bölümlere girdim yarın sadece ortapedi için haydarpaşaya gideceğim.
    rapordaki saçmalık şu; servisler yanyana olmalı sıradan baslarsın butun servisleri dolaşmalısın.biz saglıklıyız rabbime sukur kimi anyada kimi konyada boyle sacmalıkmı olur gücü yetmeyen hastalara resmen eziyet.
    cildiyeden %5 aldım yuzumdeki egzama sebebiyle
    fizik tedaviye kuyruk sokumumdaki hastalıktan bahsettimo polio sekeli için ortapediye git sonra bana gel dedi.fizik tedaviciyi anlıyorumda iki servis arası 2 vesait
    şimdi dostlar size değişik birsey soracagım hep dusuk ihtimali degerlendirdik peki %60 çıksa raporum vergi dairesi otomatik birsekilde vergi indirimimi yukseltecekmi?

Üye
    sgurkan Avatarı

Gerçek Adı
    Sultan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    501
    Verilen Beğeniler
    720

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    @mcaglarr İşte dedimya geçen gün ehliyet değişimi hastaneye gittim ordan oraya ordan oraya beni dolaştırdılar he benim engelim çok sıkıntılı değil koşturdum da engeli ağır olanlar ne yapacak bu durumda ne kadar düşüncesizce bir davranış,neyse bir haftayı geçti ancak halledebildim.Birde doktorlar him muayen etmiyor neyin var deyip sen söylüyorsun oda hemen filme gönderiyor.Hiç muayene falan yok ilgilenmiyorlar bile çıkan sonuçlara göre rapor veriyorlar.
    yolsuzluklar çok oluyor diyorlarya bu şekilde çıkan sonuçlara göre yolsuzluk olması mümkün değil oarda adamı olan yaptırır ancak yolsuzluğu,sonra da sıkıntısını haketmeyenler çekiyor.

Üye
    mcaglarr Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet çağlar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    4

akadaslar rapor iyicene yalan hikayesine döndü.bugun ortapediste gittim adam sordu norolojiye gittinmi? dedim bakmadı direk havala etti basladı polio sekelinin benimle ne alakası var niye bakmadı,sonra fizyoterapi kaç verdi dedi oda siz verdikten sonra verecekmiş dedim başladı onada giydirmeye.neyse ac kolunu ,koluma baktı rahat bırak diyor bırakıyorum demekki bende fizik tedaviden fobi kalmış canım yanacak sanıyor vucut rahat olmuyor.bide ben yedim çırcayı derken arada fizik tedavi olmuyorum diyede fırca attı sen saglamsın işte birsey yok falan o sıra hocam sadece elim değil ayagımdada var dedim kısa ve bilek sonrası refleks yok dedim çıkart ayakkabıyı dedi çıkardım gösterirken demezmi bılerekmi yapıyon . haydaa.adama catsam gıcıklığına dusuk verecek alttan alıyom yok oyle birsey hocam diyorum.soylenmeye devam ediyor yat dedi bana yalandan baktı ayagıma eski raporunu göster dedi yanımda değil hemen isterim dedim iyi raporun gelene kadar git emg cektir dedi gittim emg cektireyim diye 31.ekime gun verdiler bide buyur brdan yak oldu olay. çok merak ediyorum nasıl sonuçlanacak anasını sattığımın olayı..

velhasıl haydarpaşa numuneye yaklaşmayın ortapedist doktor aşırı yargılı davranıyor tavsiye etmem..
    bu arada merakınızı gidermek adına eski videolarıma baktım şimdi atıyorum linki buraya doğal halimle bi görun ve nasıl bir muamele muarız kaldığımla mukayese edin.
    video 20.10.2017 tarihli yegenimle kucuk bir oyun oynarken
    https://photos.app.goo.gl/AexjzjB3tSgSZ2129

Üye
    mclaren Avatarı

Son Giriş
    01.11-2019
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bende raporumu ulusal engelli veri bankasına kaydettirdim hastaneden ancak e raporda değilde e nabızda gözüküyor vizeleme için iettye gittiğimde kabul görecekmi uzatacaklarmı eraporda gözükmüyor diye sorun yaşarmıyım

Üye
    Pluvia Avatarı

Gerçek Adı
    Sahranil (1983)
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:48
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1.735
    Verilen Beğeniler
    5.164

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @mcaglarr iptal et girişini eğer oluyosa o rapordan hayır gelmez o adamdan oran gelmez

Heyetede girmemişin zaten iptal et başka yere başvur

Sayfa 63 / 70 İlkİlk ... 1353596061626364656667 ... SonSon