TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 5 / 72 İlkİlk 1234567891555 ... SonSon
Toplam 1068 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    grmko Avatarı

Son Giriş
    21.12-2019
    Saat
    14:46
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Hastaneden eski tarihli raporunu sisteme taratabilen olursa bilgilendirsin madem. Benim 2004 raporum arşivde marşivde deyip gönderecekler gibi. Sanırım dava ile ancak çözülebilecek bu konu. Umarım zorluk çıkmadan çözer herkes. Aslı muhabbeti de ayrı bir dert ama önce şu çözülsünde.

Üye
    asiman1905 Avatarı

Gerçek Adı
    adem
    Son Giriş
    17.02-2020
    Saat
    18:25
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    49
    Verilen Beğeniler
    16

Arkadaşlar bana da geldi bu ama benim raporum sürekli suana kadar sorun çıkmadı simdi mi sorun çıkıyor bunda yanlışlık mi var yoksa hastaneye gitmek zorunda miyim yardımcı olacak biri yok mu
    @salimG. Kardeş benim rapor sürekli bana da mesaj geldi acaba hastaneye mi gitmek lazım yoksa bekleyip yoksa düzelir mi
    @Salim G.

Üye
    Salim G. Avatarı

Gerçek Adı
    Erdinç G.
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    74
    Verilen Beğeniler
    53

Aynı mesaj geldiyse sorun yok...Yapman gereken bir şey yok.

Yasaklı Üye
    bitmeyenumut2 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    683
    Verilen Beğeniler
    65

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Arkadaşlar kartlarımız kapanırsa otobüse ve metroya binerken engelli kimliğimizi gösterelim.

Metroda ki güvenlikler engelli kimliğini gösterince birşey demiyorlar. Otobüs şöförleride birşey demiyor.

Üye
    asiman1905 Avatarı

Gerçek Adı
    adem
    Son Giriş
    17.02-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    49
    Verilen Beğeniler
    16

Ücretsiz istanbulkartiniza vizeleme talimati gönderilememistir!. Engelli raporunuzu temin ettiginiz hastaneye basvurarak raporunuzun Saglik Bilgi Sistemleri Genel Müdürlügü e-Rapor Sistemi'ne dogru sekilde kaydedilmesini saglayiniz. Ilgili rapor bilgileri hastane tarafindan sisteme girisi yapildiktan sonra en yakin Istanbulkart Basvuru Merkezimize raporunuzun asli ile birlikte basvurarak vizeleme isleminizi gerceklestirebilirsiniz. B001 bu yazı geldi dün sonra yine gelecekti benim zaten raporum sürekli daha önce ıstanbul kart aldığımda sorun çıkmadı simdi mi sorun oldu @Salim G.

Üye
    Salim G. Avatarı

Gerçek Adı
    Erdinç G.
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    74
    Verilen Beğeniler
    53

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: asiman1905 Mesajı Gör
    Ücretsiz istanbulkartiniza vizeleme talimati gönderilememistir!. Engelli raporunuzu temin ettiginiz hastaneye basvurarak raporunuzun Saglik Bilgi Sistemleri Genel Müdürlügü e-Rapor Sistemi'ne dogru sekilde kaydedilmesini saglayiniz. Ilgili rapor bilgileri hastane tarafindan sisteme girisi yapildiktan sonra en yakin Istanbulkart Basvuru Merkezimize raporunuzun asli ile birlikte basvurarak vizeleme isleminizi gerceklestirebilirsiniz. B001 bu yazı geldi dün sonra yine gelecekti benim zaten raporum sürekli daha önce ıstanbul kart aldığımda sorun çıkmadı simdi mi sorun oldu @Salim G.
    Önce hastaneye sonra tekrar başvuru yapmak için ibb ye gitmeniz gerekli. Aynı mesaj gelmemiş

Üye
    Beylikduzu Avatarı

Gerçek Adı
    Aytuğ
    Son Giriş
    09.02-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    82
    Verilen Beğeniler
    41

ibb değil belbim şubesine alttaki linkte muracat edebileceğiniz merkez adresleri var

https://www.istanbulkart.istanbul/is...erkezleri-1127

Üye
    enes75 Avatarı

Gerçek Adı
    şahin yılmaz
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:52
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    119
    Verilen Beğeniler
    34

İmamoğlu en iyisini yapıyor, valla helal olsun.
    Şöyle çürük elmalar ayıklansın,torpil ve sahte kişiler saf dışı kalsın. Gayet güzel bi uygulama.

Üye
    totem Avatarı

Son Giriş
    18.09-2019
    Saat
    16:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

İmamoğlu mu yapıyor, yoksa daha evvel başlatılan bir proje mi bilgim yok ve bu şekilde temizlik olmaz. Temizlik yapalım derken mağdur olanlar ne olacak? Olan gene bize oluyor. Süreç belirsiz, kimin ne yapacağı belirsiz, nerede neyle karşılacağım belirsiz. Engellilere destek olmak varken, tam aksine köstek olunuyor. Ehliyetimi yenilemek için, 3 kere sağlık ocağına gittim 3 kere hastaneye gittim. Her seferinde kimse süreci bilmediği için ve süreç sürekli değiştirildiği için çok uğraştım. Normal bir vatandaş ehliyet almak için 1 gün bile harcamazken ben an az 5 gün harcadım. Harcama sebebim de kimsenin birşey bilmiyor olması. Bakış açısı yanlış. Şimdi vizenin bitmesine 2 hafta kalmış. Apar topar evrakları toplayıp, kurum kurum gezeceğim ve şu anda herkes topu birbirine atıyor. Hadi ben yürüyebiliyorum, konuşabiliyorum vs. Bunu yapamayacak durumda olanlar ne yapacak. Dolayısıyla en iyisini yapıyor fikrine hiçbir şekilde katılmıyorum.

Üye
    Beylikduzu Avatarı

Gerçek Adı
    Aytuğ
    Son Giriş
    09.02-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    82
    Verilen Beğeniler
    41

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: enes75 Mesajı Gör
    İmamoğlu en iyisini yapıyor, valla helal olsun.
    Şöyle çürük elmalar ayıklansın,torpil ve sahte kişiler saf dışı kalsın. Gayet güzel bi uygulama.

yapan imamoğlu değil ama sağlık bakanlığı engelli raporlarının e-rapor sisteminden sorgulanmasını mecburi kıldı

Üye
    asiman1905 Avatarı

Gerçek Adı
    adem
    Son Giriş
    17.02-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    49
    Verilen Beğeniler
    16

@Salim G. Yanlışlık olamaz mi bunda zaten bu ay sonu ucretsiz kart bitiriyor uzatilmasa hastaneye gitmek mecburiyetinde birakacak

Sizde neden böyle olmadı çoğu E ngellilerde oldu

Üye
    totem Avatarı

Son Giriş
    18.09-2019
    Saat
    16:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Beylikduzu Mesajı Gör

yapan imamoğlu değil ama sağlık bakanlığı engelli raporlarının e-rapor sisteminden sorgulanmasını mecburi kıldı
    Sağlık bakanlığı da kendisiyle çelişiyor. Bizlere raporu veren kendisi. Yeni sisteme geçiremeyen de kendisi. Hadi raporumu çok eski diye bulamadı. En azından benim telefonum kendisinde var. Mesaj atıp bana sorar, raporunuzu hangi hastaneden hangi sene aldınız vs. Arşivde arar bulur. Onun yerine gene biz uğraşacağız.

Üye
    Merciless72 Avatarı

Son Giriş
    09.11-2019
    Saat
    00:23
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: totem Mesajı Gör
    Sağlık bakanlığı da kendisiyle çelişiyor. Bizlere raporu veren kendisi. Yeni sisteme geçiremeyen de kendisi. Hadi raporumu çok eski diye bulamadı. En azından benim telefonum kendisinde var. Mesaj atıp bana sorar, raporunuzu hangi hastaneden hangi sene aldınız vs. Arşivde arar bulur. Onun yerine gene biz uğraşacağız.
    Kesinlikle katılıyorum biz engellileri ugrastirmaktan başka bişey değil sozde biz daha çok.rahat edecez diye genelge yayınlıyorlar ama ne yazikki hep.madur ediliyoruz

Üye
    asiman1905 Avatarı

Gerçek Adı
    adem
    Son Giriş
    17.02-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    49
    Verilen Beğeniler
    16

@Beylikduzu bunda yanlışlık olmayabilir mi kartın çalınmıştı geçen sene kartı yeni almıştım bu kartı veriyorsa şimdi mi sorun cikti

Hastaneye eğer gidersem asli raporu da mi gotursem lazim

Üye
    Alman Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:20
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    149
    Verilen Beğeniler
    112

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İmamoğlu gelmeden önce vardı bu ihtimal ücretsiz kartınızı okuturken ekrana bakmıyor musunuz hiç ? Daha önceden seçim naraları atılmadan önce 31.12.2020 gözüken tarih ne hikmetse daha sonra 31.07.2019 olarak gözükmeye başladı. Bu gözükürken daha partilerin adayları bile belli değildi. Şimdi imamoğlu geldi ona bk atmadan önce bir araştır sonra yorum yap erdinç. Hadi kal sağlıcakla ! Haftaya gideceğim soracağım raporum 5 senelik yeni ne yapılması gerekiyorsa yapar devam ederiz. İş için kullanıyorum ücretsiz kartı yoksa otobüs ile işim olmuyor. Motor ile hallediyorum işe gidiş ve özel şahsi işlemlerimi.

Dipnot : Bana sms ya da herhangi bir bilgilendirme gelmedi. Haftaya cumartesi günü gider ne yapılması gerekiyorsa yapar kurtulurum. Olay bu kadar basit.

Sayfa 5 / 72 İlkİlk 1234567891555 ... SonSon