TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Schizophrenia Avatarı

Gerçek Adı
    instgram aliozcan.23
    Son Giriş
    02.03-2021
    Saat
    11:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    246
    Verilen Beğeniler
    38

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İstanbul'da 10 yılda bir yenilenir.

Üye
    thinkpad Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    22.11-2021
    Saat
    06:56
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    43

maaş, aylık, yardım vs gibi bir konu olsa herkes birlik olur ama şurda 10 dakika ayırıp cimer'e bir dilekçe yazmıyorsunuz. iki cümle yazılsa yeterli.

hangi il olduğunun bir önemi yok arkadaşlar. antalya'da sürekli engelli raporu olanlardan her yıl aynı raporu tekrar tekrar vizeye getirmenizi istiyorlar. bu resmen aptallık. aynı kağıt parçası seneye değişmiyor ki adam oraya sürekli engelli yazmış.

sağlık kurulları rapor düzenlerken ilerde iyileşme ya da daha kötüleşme ihtimali olanlara sürekli rapor vermez. bakın kötüleşme olanlara da diyorum. misal veriyorum polinöropatisi olan adama %40 veriyor ama sürekli verip vermemek ordaki doktorun kararına ve tetkiklere bağlı. bu hastalık 2 yıl sonra tekrar kurul kontrolü için rapora çağırılabilir ya da daha kötüye gidebilir diye sürekli vermeyebiliyorlar.

ama sürekli raporu olan bir kişiye her yıl her yıl aynı raporunu getir denmesi angarya ve akla mantığa sığmaz. lütfen cimer'e girip iki cümlecik bu şikayetimizi belirtelim.

Üye
    uNiQuE_54 Avatarı

Son Giriş
    07.09-2020
    Saat
    16:42
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @thinkpad eğer tekrar yazmamı istersende yazabilirim. Bu arada ayrıca bu adresede başvurabilirsin Açık Kapı Valiliklerin şikayet birimi ve 7 iş gününde dönüyorlar.

Üye
    uNiQuE_54 Avatarı

Son Giriş
    07.09-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    6

@thinkpad Bu arada burda dernekler var ama adam gibi ses çıkaran iş yapan dernek yok, aslında kuracaksın birkaç kişiyle bir dernek bunlarla uğraşacaksın böyle angaryaları düzelttireceksin ağır engelliyi her sene oraya getirmek mecburiyetinde bırakmayacaksın tepeden görüşüp halledeceksin işte ozaman engelliler zaten haklarını savunan bir dernege gelir ve birlikten kuvvet doğar diye düşünüyorumda işte nerdeee

Üye
    thinkpad Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    22.11-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    43

@uNiQuE_54

dostum ilgi ve alakan icin cok tesekkur ederim. insallah bu sacma sapan uygulama son bulacak. buradan bir sey cikacak diye umit ediyorum.

Üye
    uNiQuE_54 Avatarı

Son Giriş
    07.09-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    6

@thinkpad Açık Kapı tekrar şikayetimi bildirdim bakalım cevap gelirse buraya aktarırım size aktarırmısınız.

Üye
    thinkpad Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    22.11-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    43

@uNiQuE_54

teşekkür ederim. ben de acikkapi'yi bilmiyordum oraya da yazdim. gelen cevapta bahsettiginiz konu hakkinda calisma yapilacaktir ilgili birimleri konu iletilmistir yazmislar. insallah olumlu sonuc cikar arkadaslar. bu devirde yanimizda A4 kagit kurul raporlarıyla dolaşamayız. bu çağ dışı saçma uygulamaya herkes tepkisini gostersin lütfen.

Üye
    GRAHAM BELL Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1.932
    Verilen Beğeniler
    2.626

antalyaniz cok fakirlesmis galiba, bikac engelliye ne cektiriyorlarmis. sanki engelliyi bu kadar surundurunce bilet paralariyla goge erecekler.

o kadar turizm geliri olan antalya son senelerde berbat goruyorum. belediyenizde is yok, belediye baskaniniz akp li ya.

ben her sene gidiyorum antalyaya. hic eskisi gibi begenmiyorum. sehir eskiden isil isildi. bu sene zindan gibi. caddeler sokakalar berbat.
    o kadar turizm gelirini napiyo bu antalya belediyesi

Üye
    uNiQuE_54 Avatarı

Son Giriş
    07.09-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    6

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @thinkpad Ben daha evvel yazmıştım ancak kılıf bulmuşlardı yok işte sistemimizde süreli süresiz diye ayıramıyoruz diye. Şikayetler çoğalınca dikkate alıyorlar işte bakalım ben tekrardan yazmıştım bende cevap gelince buraya aktarırım..

Bu arada ben şimdide 2-3 defa MarkAntalya'daki engelli araç park yerlerinin mevzuata uygun olmadığını ve usulsüz kullanımından dolayı araç park edemiyoruz diye ve erişilebilirlik formuna göre denetlenmesi ve düzeltilmesi için şikayet ettim. Engelli araç park yerleri ile ilgili Genelge var ancak Emniyetin bile haberi yoktu tüm polislere tebliğ edilecek denildi aynı durumla karşılaştım emniyete ihbar ettim bu seferde polis gelmedi bende görevini ihmal edenler hakkında soruşturulması ve gereğini rica ettim bakalım..

Yani özetle birlikten Kuvvet doğar..

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12